» »

SLO-TECH PORTOROZ 2001

SLO-TECH PORTOROZ 2001

«
1
2 3

FlipeR ::

OK Techarji, SLO-TECH PORTOROZ 2001 tekmovanje bo!!! Glih pisem clanek za Navigatorja. Ob pomoci KSOPa se bo zadeva odvila (:D) konec Februarja v Portoroskem Korotanu(pod studenstkim domom Fakultete za pomorstvo in promet), tocen datum pa bomo se dolocili(drugi teden bo ze znano)! Vsekakor bo to sobota/nedelja! Trudimo se tudi okoli nagrad, od vas pa pricakujem, da tekmujete v cimvecjem stevilu! Ce ze ne boste tekmovali, pa vsaj pridite pogledat masine... Z Lunijem se bom zmenu, da naredi prijavno skripto na prvi strani, tako da bom vedel kolko vas pride! Po tekmovanju seveda sledi LAN party, nabijali pa boste tisto, kar vam pase!:D Vse skupaj pa bomo zakljucili v bliznjem barcku Eskimo in nazdravili zmagovalcem.>:D

Glede tekmovanja samega pa tole(ce ste ze pozabili):

Tekmovalo se bo v treh kategorijah:

-Najbolj Overclockana masina(Razlika v MHz med nazivno in dejansko(stabilno!) frekvenco CPUja),

-Najbolj fancy masina(zunanji videz, urejena notranjost),

-Najmocnejsa masina(Merjeno z paleto razlicnih Benchmarkov)

-?...mogoce se kej...ideje posljite na filipus@hotmail.com

Zirija bo 4-clanska, imen clanov se ne vem:)

Nekaj podrobnosti moramo se uredit, bodite pa brez skrbi, da vas bom obvestil!



P.S.: Za tipkarske skrate ne odgovarjam, ker sem se zraven se ucu Politologijo:8)
  • zaklenil: Thomas ()

luni ::

Hm FlipeR upajmo da bo to ratalo kaj... Ker mene osebno res zanima kolko folka ima v Sloveniji modificirane masine in koliko od tega jih bo nosilo v Portoroz...
Artificial Intelligentia

Sergio ::

I for one :)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

andro ::

Jaz sem za!
(Zdaj mam še okrog pol leta da izpilim mašino!):D
To have no errors, woud be life without meaning . No strugle no joy!

Opkow ::

hm, Andro ... Pol leta?

Reku je da bo konc februarja...

OrlyTM ::

Jest sm definitivno zraven, tekmoval pa ne bom ... ne pašem v nobeno kategorijo :))

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

whatson ::

Hummm...:| do Portoroza imam 300 km... 8-O vseeno pa lahko povem, da je takovrstno tekmovanje zelo zanimiva stvar :D

whatson.xmix.net

andro ::

Ojoj, nisem vredu prebral! Mislil sem da bo poleti:D!
To have no errors, woud be life without meaning . No strugle no joy!

TESKAn ::

Yeah, i'm there:D.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Opkow ::

Ce ne bm meu guzvo na jobu .. Pol ziher pridem. :))

PeTe13 ::

Tekmovanje---super!!
Ampak v Potorožu
Kako pa nej jst svojo kišto do tam prpelem?
Capitalism stole my virginity!

FlipeR ::

Jah, ce ne gre drugace, se zmenite med seboj! Kdor lahko pride z avtom, naj pobere se koga z masino vred in ga prpelje ne:D
------------------
#Paranoja #Kučanjekriv #Putinjekriv #Prekletirdečkarji :)

MRB0rYS ::

Kje naj kombi nabavim da vse skup dol prpopam
b0rys

Ark4nge| ::

Portorož je zakon!8-)
Višje! Hitreje! Močneje!

miranpozar ::

No, to bom pa res prišel pogledat!
Eskimo se trenutno prenavlja, tako da se bo treba izmislit kaj drugega... npr. igralnica Gianni. Tam so tudi biliardi, fliperji in video igre, med njimi tudi fantastični Sega Scud Race za šest oseb hkrati (mala LAN razpaljotka) z velikim monitorjem, odlično grafiko in igralnostjo in seveda force feedback volanom. Kdor me v tem premaga mu častim gajbo laškega!:D

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

FlipeR ::

Zal imas Miran glede Eskimota prav!
Samo brez skrbi...delam ze na tem da se druzno preselimo nekam drugam in Gianni niti ni slaba ideja....ce ne bi bil tko dalec...8-)
------------------
#Paranoja #Kučanjekriv #Putinjekriv #Prekletirdečkarji :)

TESKAn ::

Ja, ti se prtozujes, da us mogu jt dalec, kaj pa tisti, k bodo iz LJ al pa MB prsl??
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

--Switch-- ::

Jst sem za!(še iz portoroža sem)
Vam že zdej povem da nebom tekmoval v nobeni kategoriji.:P

TESKAn ::

Jst pa tekmujem najman v modificiranju ohišja, če dobim do takrat eno dobro plato pa tut v navijanju:D.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Mate ::

Damn!... hmm foter zihr ne bo za to da bi me pelu v Portoroz, se najmanj pa s kisto! No ja pogledat morm pridt :)...

Caboose ::

Kaj ko bi se Slo-Tech ovci lahko z nekom zmenli in zrihtali prevoz dol? Ker meni tak al tak nebota pustla dol....
MuLARIJA+Brez NADZORA+AlKOHOL+RAČUNaLNIKI=nič kaj dobrega >:D
No zelo rad bi pa bil zravem sej... Moral bi pa majster tekmovati v kategoriji Fancy mašina...Ma ful dobro mašino! Pa še sam sem jo porisal :D:D:D
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

FlipeR ::

Khmm....ma cakte!!! Jaz vam postelam vse razen prevoza do Portoroza, vi pa zahinavite in pridete "samo pogledat", namesto da bi tekmovali!!!!! Pa dejte se ljudje bozji zmenit med seboj, ce ni druge moznosti, pa pripeljite vase mlincke z vlakom do primorske, jaz bom kombi od kolega uzel, pa vas odpeljem v Portoroz....tudi v vec turah, ce bo treba(pravzaprav upam da bo:D)
Pa nagrade bodo....verjemite, se splaca potrudit! Ce ne druzga, bodo pa drugi Techarji videli vase strojcke in se slinli...
Vse se da, ce se hoce!!!
Filip

misko ::

jest tud v portorož gledat
ampak boh ne dej tekmovat
moja kišta (p2 300):D hm bi zmagala v kategoriji oldtimerjev
kwa pa če bi notebook prnesu (486)
pol bi pa zmagu
:D

Tzar ::

ha, ha muloti nimajo prevoza:D
Življenje je lepo!

msmiha ::

Mogoče bi lahko naredili še tekmovanje v modificiranih monitorjih. Samo bi blo pomojem brez udeležencev. Naj se javi vsak spodaj v formu, ki ima modificiran monitor (prebarvan, plexi steklo namesto ohišja notri še pa kako žarnico po možnosti>:D)
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

FlipeR ::

To mi je vsec! Pa imamo 2 nove kategorije:)))
- Tekmovanje, kdo ima najstarejsi se delujoc racunalnik:)
- Sicer monitorji spadajo k masinam(vsak si ga mora prvlec s seboj!) in jih bomo ocenjevali skupaj v kategoriji "sminkerskih masin", sam ni izkljuceno tudi posebno tekmovanje:)
Kr tko naprej.....HOCEM SEEEEE.....AHHH
Ke gazada!!!:P
Filip
------------------
#Paranoja #Kučanjekriv #Putinjekriv #Prekletirdečkarji :)

KamikazA ::

Ka pa če maš hudo ohišje pa Celerona 300A@500 pa eno predvojni 14 colski monitor?
Jej, pij in kavsaj,
za večnost se ne ravsaj! F.P.

alien-w ::

jest pridem, ce me kdo v LJ pobere in stlaci tako mene kot mojo masino v avto ali podobno prevozno sredstvo in me odpelje dol!prijave na: mail :D

TESKAn ::

Hehehe...jazst mam pofarban monitor>:D. Nasploh se je moj računalnik v enem letu, odkar vem za slo - tech, tok spremenu...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Jeronimo ::

Lahko bi prišel pogledat ja.
Sam ne vem zakaj Portorož, ki je za vse razen primorce kar oddaljen ?
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

OrlyTM ::

pa kaj vas muči portorož .. tam je že fletno .. mal morje, kalamari, računalniki, pivo ... hmmm ... mislm da je to a must go varianta :))

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

TESKAn ::

Poslušte OrlyTM - ja, k ve:)).
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

ABX ::

Pivo pusti doma in pridi na Refošk :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Sergio ::

portoroz je zame ful fletna lokacija... vredna voznje :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

FlipeR ::

HE HE KRONIKI JEDNI!!! REFOSK A??? OK Se en detajl: Stvar bo se odvila(!!) v soboto 3 marca (in seveda nedeljo 4 marca, ko boste kot zaklani spali, kjerkoli se bo dalo....:D) Pol ce boste pridni za dobro jutro vrzemo se en LAN PARTY8-)
Za prevoz, kot ze receno; dejte se zmenit med seboj kolikor se da, ostali, ki nimate prevoza in bi radi tekmovali...ohisje pod roko pa na vlak...v Kopru vas caka FlipeR s KoMbijEm™ in sirokim nasmeskom na ustih (:D...neki tazga)!
Filip

ABX ::

Koko monitorjev imaš tam? 10?
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

OrlyTM ::

Jest bom bil kr pr pivu ostal ... refosk ni kompatibilen z mojim prebavnim traktom :)))

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

FlipeR ::

Ma monitorjev je bolj malo...poleg tega jih moram vzet drugim racunalnikom v Klubu v Piranu in tako ohromim delovanje racunalniske ucilnice... Tko da prosim, da vsi, ki lahko prinesete svoje monitorje(tisti ki greste z avtom...da ne vidim koga brez monitorja8-)) jih kr lepo vzamete s seboj!
Filip

luni ::

Fliper sta se s Primozem ze kaj pogovarjala?
Artificial Intelligentia

--Switch-- ::

Fliper na katero solo hodis in kolko si star mogoče se poznamo?

FlipeR ::

Jah, Fako, hodim na FDV, mojo starost pa lahko izves, ce kliknes na moj nickname na levi...(20)! Sploh pa, od kod naj bi se midva poznala?
------------------
#Paranoja #Kučanjekriv #Putinjekriv #Prekletirdečkarji :)

Primoz ::

FlipeR... ČE ŽELIŠ IMETI PRIJAVO NA SLO-TECHU mail to me. Jaz kar nečesa ne bom delal, dokler ne vem kaj točno hočeš in kako si to zamišljaš.......
There can be no real freedom without the freedom to fail.

FlipeR ::

Primoz, sem ti mailal ze predvcerajsnjem (luni mi je dal naslov),samo ta tvoj mail mi ne dela....vrne Delivery Failure...
Dej kakega druzga al pa se raje dobimo na IRCU!!!
Filip
------------------
#Paranoja #Kučanjekriv #Putinjekriv #Prekletirdečkarji :)

Primoz ::

primoz@slo-tech.com

Pošlji še enkrat.....
There can be no real freedom without the freedom to fail.

FlipeR ::

Berite novicke!!!:D
------------------
#Paranoja #Kučanjekriv #Putinjekriv #Prekletirdečkarji :)

Caboose ::

Upam fliper...da takšno prireditev nimaš samo enkrat v namenu!....Saj bi prišel.. sam MB-Pororož je pa že nekaj Km... Upam, da bo naslednjič kje v CELINSKEM PODNEBJU :D...torej lepo se imejte tam ...doli.

If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

FlipeR ::

Ma ne mi se izgovarjat s kilometri...ki sem se potrudu in ti najdu urnik vlakov, ce ne mores drugace pridet(meni osebno je bolj vsec vlak, ki lahko marsikaj pocnes:D)!!!
Poglej si tole stran...lepo se cicas na vlak zjutraj in ob 11:50 vas poberem vse jaz osebno:)
Torej?
FlipeR
------------------
#Paranoja #Kučanjekriv #Putinjekriv #Prekletirdečkarji :)

MRB0rYS ::

Kje je to v PRTOROŽU s slik nisem mogu videt nekje blizu lucije al pr bernardinu kje.....
b0rys

FlipeR ::

Nasproti vhoda v Bernardin!

Caboose ::

pač se bom izgovarjal na kilometre... ki si te vido da bo mati spustla nepolnoletnega froca v portorož 300km stran?? No pa naj pove če gre keri SAM vportorož moje starosti..sam vsem ki boste tam ZELOOOoo zavidam:\
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slo-Tech Piran 2002 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
1136743 (4477) DJroky
»

TweakTownova ohišja

Oddelek: Novice / Modifikacije
91644 (1644) Jinxy
»

Povzetek...

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
81888 (1888) DrSergioDJ
»

Slo-Tech Portorož 2001

Oddelek: Novice / NEST
112029 (2029) TESKAn
»

Pripravljam SLO-TECH shod

Oddelek: Pomoč in nasveti
221816 (1564) FlipeR

Več podobnih tem