» »

Kako rešt ta system error

Kako rešt ta system error

rap3r ::

To mi napiše da error nardi! Kako nej ugotovim ker program ga uporablja!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

ToniT ::

NDIS - Network driver interface specifications.
Datoteka v kateri so opisane specifikacije mrežne kartice, da lahko driverji za protokole komunicirajo z mrežno kartico.... Več o tem poišči na net-u.

rap3r ::

Hm sicr nism nč najdu zato ker mi kkšno minuto zdrži na netu pol pa dol vrže, ampak zravn mi pa še napiše driver irql not less or equal! Ti to kej pomaga?
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

PaJo ::

Probaj na novo naloit gonilnik za mrezno karto, seveda prej starega pobrisi(njboljse v save modu), mogoce bo pomagalo.
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

rap3r ::

Sej fora je v tem da nimam sploh mrežne! Ampka sam ISDN gigaset 3070 na usb prkloplen!:'(
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

PaJo ::

Aha... pol pa porbaj dolpotegnit ta nove gonilnike za ta modem, mogoce bo pomagalo, je pa znano da majo ti modemi nekako bleme, sploh v winXP:(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

AngelOfDeath ::

kako čipovje maš na plati od vie ?

rap3r ::

Ja ni še uradnih gonilnikov! Mam pa via čipset ja! Zakaj?
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

AngelOfDeath ::

Maš zadnjo verzijo voznikov za vio ?

rap3r ::

Ja mam 437!!! Pa znoru bom par dni mi je delal zdej pa spet ne!!! Komi dobim ISDN in zdej lahk jebem ježa dobesedno ker sm par minut gor pa sam BCOD prleti me pozdravt da ne pozabm da šezmerm nedela!A probam ene gonilnike prej za via?!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

rap3r ::

JA ugotovu sm da BSOD povzroči usb port al pa edn od njegovih gonilnikov al pa service, ki uporablja ndis.sys file! Zdej sm za usb dal od winsow originalne driverje in ne od vie, bomo vidl probu bom pa mal kasnej-raj nebi:D
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

rap3r ::

No USB ni bil kriv! Je pa tole definitivno krivo, kar sm ugotovu v eventwiverju, sam neznam rešt zdej, napak je odkrita sam še popravt jo je treba:))
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

rap3r ::

Ha pa sm ga dobu!!! Zone alarm in njegov truvector service je to delu!!!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

AngelOfDeath ::

Če bi prej pokazu to slikco. bi ti jaz to tud povedal.

rap3r ::

;(( ;(( ;(( No zdej mi pa isto napiše sam da ne nardi nobena aplikacija težavo ampak system in sicr
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

rap3r ::

No z istim blue screenom da je ndis.sys naredu napako... mi v event wieverju pokaže tole in piše acpi error: ma kdo kkšno idejo?:\
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 7 BSOD

Oddelek: Operacijski sistemi
81110 (1023) adam1900
»

račuanlnik se mi samodejno resetira

Oddelek: Pomoč in nasveti
341242 (905) solatko
»

PC se mi resetira

Oddelek: Pomoč in nasveti
81508 (1315) Parsifalius
»

NDIS.SYS error?

Oddelek: Pomoč in nasveti
7886 (797) bond007
»

Anologni modem +ISDN linija?????

Oddelek: Strojna oprema
161251 (1048) Tomi

Več podobnih tem