» »

Kak se vam zdi pa moj OC?

Kak se vam zdi pa moj OC?

Boško ::

Duron 1000@1505 pri 1.8V (8,5X177), stvar deluje dudi na več, vendar z višjo napetostjo, ki je pa napajalnik, žal, več ne uspeva vzdrževati! 350W MaxPower za 4000 SIT

Prosu bi pa, če ima kdo morda kak link kako tweak-at EPOX 8K3A ploščo?? Morda kar vaše nastavitve?!?

Neo32 ::

Kaksno mas kej temperaturo, pa hlajenje zracno, vodno?!?
Neo32 (c)

Malecky ::

a veš da se mi tvoj OC zdi bolj impresiven kot od morphlinga1 ali jaz samo premal spremljam Morgan sceno...

Zelllooo kul:D Pa tud FSB je kr vredu, mal twekanja b še treba... moj člnek pa napreduje sam bo še kak teden dva treba počakat...

Boško ::

Hlajenje je vodno, trenutna temperatura pa se giblje okoli 45*C, voda 30*C pri 28*C zraka! je pa nov bloh že v izdelavi, tak, da bo kmal bolš!

L.p.

Sergio ::

Boško: a lahko poslikaš računalnik, nardiš ene par screenshotov, pa objaviš v tejle temi?

Razmišljam neki, pa bi mi zlo pomagal. Hvala.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Boško ::

Sergio: Kaj točno te zanima, samo zunanji izgled al tud kak test sandre al kej podobnega???

Pa še to, če smem pitat, kaj boš pa delu???

PS: naj mi nekdo prosim razlož kako se da slika na net, ker do sedaj tega nisem rabu, a očitno se tud to spreminja>:D
L.p.

Mickey North ::

A na web?
Undercover Lamer

Boško ::

Maj ja, slike ne znam dat na kak server, da bi bila vedo dosegljiva- vidna!

L.p.

Gandalfar ::

Bosko: rabis FTP klient ( www.flashfxp recimo). Potem pa rabis se nek prostor kamor bos to uploadal. Zdaj ce si na internetu preko arnes ali pa volje imas ta spletni prostor ze. Potem se prikljucis na streznik z svojim uporabniskim imenom in geslom ter uploadas slikce. Povej kako se povezujes v internet. Ce se ti pa ta trenutek ne da ukvarjat s tem/nimas casa potem mi lahko emailas slike (mail najdes v mojem profilu) in bom jaz poskrbel, da bodo slikce prisle v to temo.

Drugace me pa poisci na ircu - #slo-tech

bond007 ::

lep OC!!!

Da ne bom odpiral nove teme - danes sem šel kupit durona 1000 - ne morgana za 15 jurjev (prejšnji duron 750 sem okrušil - moja napaka, saj sem tist zatič, ki drži hladilnik na procu preveč nazaj zvil.
Od durona 1000 nisem pričakoval kej veliko - mogoče 1200.
Pridem domoV, pobarvam l1 mostičke in v biosu takoj na 1.85V, pa sprobam vkr na začetku dat na 133 (10*133)=1333pride v win. mal benchmarkov naredim, vendar temperatura je bla previsoka - 70 STOPINJ - mam en crapy cooler od titana za 1500sit pa titan termalno pasto.Potem še poskušam fsb dvignit na 140 - ne gre v windowse, ker je ram noname - crap spet.
Nato pa neki poskušam, pa ponesrewči pustim voltažo na deafult(1.75) pa pride
v windowse - začnem testirat, pa sproti programe, kot so cpuburn poganjam, da vidim če je vse skup stabiln - in je, vendar temperatura še vedno previsoka - 63 stopinj.pol pa že čist jezen dam voltažo na 1.3, JA 1.3 VOLTE IN STVAR bootne v winse, vendar takoj za tem zmrzne.
tako zdej laufam procesor na 1200(9*133) in pozor PRI VOLTAŽI 1.3v IN BREZ VENTILATORJA!!!Zlo stabiln - špilam UT 2 ure, TEMPERATURA doseže 58 stopinj z programi like cpuburn, ki pa itak prisilijo procesor, da je bolj vroč, kot recimo ob špilanju igrc. moj največji oc je pri voltaži 1.80 1435MHz: http://users.volja.net/klarjoze/comp/un...


Škoda je, da tak procesor ne more dobit v roke kak morphling al pa kdo z ornk vodnim hlajenjem - ker ma POTENCIAL.

Še vprašanaje za na konc - kej škoduje procesorju, če laufa na 1.3V - kar je 0.45V manj od original voltaže???

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bond007 ()

bond007 ::

evo pravi LINK

P.S.: zakaj je omejeno število popravljanj posta?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bond007 ()

krucymucy ::

Svoje cajte sem mel na Epox plati (kt133a) in duronu 700 155 FSB-ja 155x7 1085 ... za tajrat super voltaža pa malo cez 2V ... temperatura pa je bla okol 40˙C zračno!

Boško ::

Tko, Gandalfar ima na mailu en screenshot, jaz jutri enkrat odhajam na morje, tko da se slišmo ko mi bo zmankal dnarja, da bom mogu prit dam!!!

L.p.

morphling1 ::

Jep, boško to je pa kar pošten oc, čestitam me pa tud zanima kako maš poštimano hlajenje.
Bond007, če bi rad videl kako se procesor obnese v mojem sistemu, ni problem lahko se en dan oglasiš pri meni pa gremo na en Duron oc. rekord :D
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Gandalfar ::

danielka84 ::

pol pa še naj en reče da so duroni za en k***

pri isti ferkvenci je enakozmogljiv kot athlon XP.>:D
ni-da-ni

Zgodovina sprememb…

Boško ::

Sedaj se pa res še zadnič javljam!! Uspel sem narest še en screenshot in upam, da ga bo uspel Gandalfar vršt gor!

Test sem naredu pri 183 FSB, ker je očitno z grafitom na mostičkih nekaj narobe, tako da mi delata samo 8.5 in 10 množilnika! Napetost sem pa mogu ramom dvignit na 3.2V, ker dela napajalnik taka nihanja napetosti, da je za popizdit!!! Kater napajalc se splača kupit?!?

L.p.

Gandalfar ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

do kolk navit celeron 1200 brez dodatnega hlajenja (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
764736 (3575) mihamedo
»

Čitalec XP temperaturne diode (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
905857 (4582) Jux
»

Nov test

Oddelek: Novice / Nova vsebina
271885 (1885) morphling1
»

Duron 1000 (morgan)

Oddelek: Navijanje
141104 (768) cst
»

Temperatura duron1000

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
311591 (1222) krucymucy

Več podobnih tem