» »

skriti fajli

skriti fajli

žvau ::

Situacija je taka da mam 40GB disk, na katerem imam 10GB filmov in muske pa dve igre. Ampak če pogledam informacije o disku pa piše da je zasedenega 36GB;(( . Ne vem kje je še ostalih 26GB. Gor ni nobenih starih iger ali kaj podobnega. Šel sem tud gledat po mapah pa seštevat zasedenost pa se mi sploh ne izide. A ma kdo kakšno izkušnjo kje bi se lahko nabirala krama in kako jo izbrisati.:D
Aja še to mam win xp.

andrej ::

1. temp folderji (IE cache)
2. System Restore.

samo 26 GB je prevec. Daj potegni si z neta kak program, ki ti graficno prikazuje zasedbo diska. Mislim, da mu je ime Disk Usage ali nekaj takega...

žvau ::

Pozabu sem omenit da sem pognal disk cleanup tako da v temp mapi od IE-ja ni nič. Sigurno mi neki prostora pobere tudi system restore ampak ne vem kaj od tega lahko pobrišem in kaj ne. Glih zdaj gledam da mam v mojih dokumentih 115MB zasedenega prostora pa tega fajla sploh ne uporabljam. Teh fajlov se tud ne vidi (so skriti).

dr.J ::

(s)Kazaa? Ta ti naredi vse živo, ne da bi vedel, čeprav si se z vsem globoko strinjal... Če jo imaš, odstani programe, ki so se ti zaredili v sistemu.

žvau ::

Nikoli nisem pobiru muske al filmov z neta (mam samo 56K modem) tako da Kazaa ni krivec.:P

l33t ::

Kazaa Lite nima nikakrsnih "sladkorckov" kot originalni Kazaa, vseeno pa originalni Kazaa ne zavzame toliko prostora na disku. Ce imas disk razdeljen na particije (upam da vsaj 3) in da imas te fajle na nesistemski particiji, vrzi jih na drugo particijo ter formatiraj to particijo (ne quick format ker le "pravi" format resnicno pobrise vse nekdanje podatke), in bos spet imel polno kapaciteto particije.

Spomnim pa se pred 2 leti ko sem imel se star PC in Win 98 so mi tudo tezili da imam na disku 12 GB podatkov, v resnici pa sem jih imel samo 8 GB. Po tem sem Winse 98 jovo na novo nalozil in je bilo v redu

CaqKa ::

http://www.worldlynx.net/pgerhart/
Full disk program je za graficno ponazoritev zasedenosti diska.. pol boš hitro ugotovil kaj odžira


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Čudo prečudno

Oddelek: Pomoč in nasveti
101194 (916) Neznalec
»

Kako do reda na diskih (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
656055 (4617) Doman
»

Kam gre 1gb diska?

Oddelek: Pomoč in nasveti
311865 (1426) alum
»

Kam izginja plac na c:-ju ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
221739 (1413) CaqKa
»

Kaksna je Vasa solidarnost pri izmenjavi datotek ?

Oddelek: Omrežja in internet
341674 (909) Hux

Več podobnih tem