» »

prepočasen zagon xp-jev

prepočasen zagon xp-jev

sid ::

žio...imam problem (vprašanje).
Pri zagonu xp-jev se mi le ti precej hitro naložijo nato pa čakam da se mi sistem postavi precej dlje.Se pravi namizje vidim ,moram pa čakati če se želim povezati v internet dlje kot eno minuto.Sumim dve stvari...mrežna išče povezavo ali pa floppy (ko se sistem končno postavi začne na disketniku utripat lučka in sliši se ga kako "štarta").Baje da se da v winsih onesposobit iskanje še drugih disketnih enot (kako?) in da le to vpliva na hitrost postavitve sistema.Vsaka pomoč bi prišla prav:))

hvala..

Matek ::

Odpreš "My Computer", klikneš z desnim gumbom na "My network places", izbereš "Properties", v okvirčku izbereš "Internet Protocol (TCP/IP)" klikneš na gumb "Properties", spremeniš nastavitev iz "Obtain an IP address automatically" v "Use the following IP adress", vpišeš za "IP address" npr. 192.168.0.1, za "Subnet Mask" pa 255.255.255.0. Potrdiš nastavitve s klikom na OK in vse bi moralo delovati normalno ob naslednjem zagonu računalnika.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

sid ::

zadeva deluje:D ..hvala še enkrat

CaqKa ::

faq bo treba čimprej naredit ja :)

Tomi ::

Če imaš čas, kar udari po njem. Saj ni tako veliko dela, samo moraš skoraj imeti stalno povezavo in nekaj časa..
metrodusa.blogspot.com

CaqKa ::

mislim.. kdo te dandanes nima stalne povezave :)
jaz se prav čudim ko recimo taki kot je thomas odgovarjajo po forumu kot da drugega celi dan sploh nea delajo...

Tomi ::

Jaz recimo, ko sem doma. Se mi preprosto ne splača plačevati 4-8k sit za dva vikenda na mesec.
Zato pa se tolažim na Metulju, ko sem na faksu (100 MBit)..
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Windows][XP] Zakaj po zagonu traja še par minut, da vse normalno dela?

Oddelek: Operacijski sistemi
422385 (1704) bluefish
»

pocasni zagon winXP

Oddelek: Operacijski sistemi
312332 (1787) Lunik
»

adsl ne deluje dobro..

Oddelek: Omrežja in internet
7966 (806) Matek
»

ADSL se pveze sele po 2min zagona WinXP

Oddelek: Omrežja in internet
7998 (785) Mikrohard

Več podobnih tem