» »

Ali uporabljate Trillian?

Ali uporabljate Trillian?

Tito ::

Zanima me, če uporabljate Trillian? In če je kdo že vidu Trillian 1.0 beta? Sam sem ga preizkusil in mi je kar všeč toda funkcija opozarjanja pop3 mailov ne dela!

chebeltza ::

hmMMm...jest sm ga zadnjich zmontirala, sam mi ne sede lih :s
she vedno mam najraj msn in se ga tud sthick-am ka klop :D pa she skoz proxy gre. za trillian-a pa ne vem :\

Ziga Dolhar ::

Chebeltza: povej, a v RL tut izgovarjaš "ch" in te fore? :]

Jest uproabljam Trillian, da mi ni treba imet icqja in msnja inštaliranga/prgžanga. Če pa uproabljaš samo en servis, je pa 'brezveze'.

Paramedic ::

Ej, čebelca, če nimaš tipkovnice s šumniki, lahko uporabiš emulacijo tiplovnice; če pa ti ne napiše prav, pa poglej nastavitve področja in tipkovnice ;). Ker zgleda weird tole...
End transmission.

chebeltza ::

hehe...chebeltza bzZZz-ja po svoje in ji je kr prou, da ne uporabla shumnikou :D ...drgach pa ve, kje se jih najde, sam se jih zarad dolochenih razlogov izogiba :D kak pa jest to u rl, pa nam nach razlagala :D

ziggga...ne vem, zakaj bi blo brezveze, che uporablash sam en proggy za rl time communication, che ti ta popolnoma zadostuje?? jest sitzer uporablam she ene par zadev za komuniciranje, samo to niso rl time proggiji, ampak servisi podobni slo-tech -u. eno je kazalo, polej mamo pa she par podobnih forumchkov samo so samo za interno rabo. kdor se che z mano talk-at u rl time, me pach najde na msn-ju, se bo ze sprjaznu s tem :D

Ziga Dolhar ::

Pravim, da je brezveze imeti trillian, če bi uporabljal samo en servis. Torej imaš WinXP, uporabljal bi samo MSN... potem nekako ne potrebuješ rTrillian, ko pa imaš že v Winsih msn messenger klienta, kajneda?

Gandalfar ::

mogoce pa vseeno ni tako zelo brezveze. Kaj pa recimo skini pa boljsi GUI?

attackiko ::

za zamenjat ICQ klienta je prov uredu, vsaj ne zasede 20 mb pa se ne nalaga celo popoldne. Sicer ma par hroščkov pa nima vseh funkcij ampak ni omembe vredno.

chebeltza ::

sorry ziggga mal narobe sm te razumela :8)

pivmik ::

Trillian je zakon!

ICQ, MSN, Y! in še iRC vse v enem (AOL smrdi totalno zato ga ne omenjam)

Res je malce hroščat, vendar njegove fukcije, preprostost , skini odtehtajo to trikrat.

Celo več istih accountov na iCQju/drugemu lahko imaš.
Pa tudi če uporabljaš samo iCQ je to triljonkrat bolja zamenjava(nič reklam, hitrost, funkcije...).
LP, Gregor GRE^

Tito ::

Res je! Stvar je odlična, zanima pa me če ste preizkusili 1.0 beto? Sedaj mi dela tudi pop3 opozorilnik novih pošt...

Stvar je zelo dobra!

Ziga Dolhar ::

Imam beto 1.0... ampak zakaj bi uporabljal opozorilnik, ko pa sem itak na netu vedno. Kdor pa ni vedno na netu, pa itak verjetno pogleda emaile takrat, ko vklopi trillian (beri: se poveže na internet). Ali pa sem bedak.

totimato ::

ICQ in MSN imata težave z varnostjo. Za Trilian pa še nisem nič negativnega slišal.

Pač v razmislek za tiste, ki ne želijo, da bi jim kdo brskal po računalniku.

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Microsoft in Yahoo sklenila IM partnerstvo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
558502 (7236) ahac
»

Google Instant Messenger?

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
353573 (3573) Jernej L
»

Ker messenger?

Oddelek: Omrežja in internet
141806 (1655) undefined
»

ICQ ali Messenger ?

Oddelek: Omrežja in internet
91679 (1552) ahac
»

MESSENGER 4.7??

Oddelek: Programska oprema
171253 (1092) chebeltza

Več podobnih tem