» »

Soldat!

Soldat!

bradek ::

Kaj mislite o igri Soldat? 8-O

Downloadate jo na uradni domači strani.
Zadevica je freeware in je ena izmed on-line spilov, nekakšen hibrid med wormsi, kvejkom in še marsičem. Men je prou seksi. Je kdo za to da gremo kako igro? Serverlist se da v igri updejtat, drugace je pa tukaj.

Opozorilo: Po namestitvi si downloadajte se patch. Obvezno! Vse vam piše že na njihovi strani, samo tok če ste slučajno spregledali.
  • spremenil: bradek ()

Matek ::

Hehe, kr fajni špil:D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Hux ::

In kak si prsio na idejo napisat da je mesanca med quake in ostlaimi?

Zgleda kot obicni wormsi z pac vojaki not. Nic kaj bi me na quake spominjalo lol

bradek ::

Okej. To sm "prepisal" iz njihove strani. Pac wormsi, sam da niso crvi ampak vojaki kot v kvejku :) bo dost kul? :D

bradek ::

Aja...pa ni potezna tko k wormsi ampak vse laufa naokol :) realnocasovna torej. kot kvejk :D

bradek ::

Install sem skopiral tudi na svoj page na arnesu za vse ki imate pocasno pipico...al pa placujete promet v tujino :-) http://www2.arnes.si/~mmarti/Zacasno/So.... Gor je tudi patch. Jest sm ze cist notr padu! :D :D

Matek ::

Mater si nadrkan, razbiu si me ko prasca:D. Sam morm pa priznat da ni tko kot pri Quakeu, da če en vse pobija, da je brezveze igrat, tudi če si med zadnjimi, je ful dobro ko se zajebevaš okol z rocket-launcherjem>:D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

ru7 ::

A se da tudi prek lan-a nabijat ali je samo ON-LINE? Sorry sem mal pogledal na strani, nisem pa bral

bradek ::

Zadeva laufa preko tcp/IPja.... nism probal ampak sem 99% preprican da se da tudi preko lana...vsaj na tak nacin kot tuki postavis server itd... pa dedicated server imas tut zravn itd... try, then report :D

ru7 ::

Dela tudi prek lana => preverjeno:) , sej je še kar zanimiva, mal kolješ kolege pa to (still INFILTRATION rocks)

Batigol ::

Ce je kdo za ctf 3:3, naj me le poisce na #slo-tech kanalu na ircnetu...

Lp, Batigol

[out] ::

Igra je kul. Nabijam dan in noč. Pa zdele sem opazu en server: [Slo-Tech] Soldat Server :))
Ja, no me pa malo zajebava pri igranju po internetu.. Prej sm samo enkrat igral po internetu, ko sm hotel drugič, mi je pa čist vsakič napisalo: "Sever is full" No, pol sem pa patch instaliral, pa sm spet probal, mi je reklo "Accsess violation [nekajnekajnekaj] FFFFFFFF". Sem poskusil še nekajkrat, zdej mi pa nič ne reče, samo poveže se ne na server. ravno med pisanjem sem osvežil seznam strežnikov, še enkrat posusil: "Server password needed". Čisto pri vsakem strežniku! Poleg tega mi zdaj še iz igre noče ko kliknem "Exit": Access violation... In ko hočem igrat singelplayer, mi gre avtomatsko na Soldat Dedicated server. Ah, jej. Še enkrat bom instaliral igro. Kdorkoli?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: [out] ()

Matek ::

Slo-Tech Soldat server jaz včasih ofnam, port je 443, pass pa soldat.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Kaboom ::

faca zadevčica ni kaj
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

smilyxx ::

Ta špil rula!!

Lp
Save water.
drink beer.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Večigralstvo za začetnike :]

Oddelek: Igre
1451970 (25306) Tilen
»

Katere igre igrate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15511682 (8473) BigFoot
»

Igre za lanparty

Oddelek: Igre
322072 (1485) Gwanaroth
»

NEST.2004 - Dedicated game serverji

Oddelek: Slo-Tech
272285 (1776) Z-lot
»

Slo-Tech Lan 2003 - Katere igre? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
565422 (4187) ferjan

Več podobnih tem