» »

Razlika med Vodoo3 3500 in Geforce MX2

Razlika med Vodoo3 3500 in Geforce MX2

LojzePek ::

Nikjer nisem zasledil testa teh dveh kartic. Zanima me predvsem hitrost in kvaliteta slike:\
  • zaklenil: Senitel ()

Elemen_T ::

Hehe MX je...boljši.
voodoo3 3500 sploh ne moreš primerjat z kerimkol geforcom.
hitrost in kvaliteta pa je itak očitna.

PIKINET1 ::

MX BI BIL BOLJŠI ČE BI PRI NVIDI-JI ZNAL NAPISAT DRIVERJE KOT SO JIH ZNALI PRI 3DFX-U, SICER PA DA PROBLEME Z MX SPLOH NE OMENJAM KER NI PROSTORA!!
RAJE VOZIM GOLFA KOT PA HYUNDAI-SPORT COUPE BREZ GLAVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Elemen_T ::

Včasih sem ircal...PA KO JE NEKDO PISAL Z VELIKIMI ČRKAMI sem si predstavljal da se dere kot malo čuden...vse skupaj mi je ostalo v psihi...
NE DERI SE ZLOMEK!

MRtwister ::

Voodoo ima lepso kvaliteto slike, nima pa t&lja, z glideom pa nabije geforce.>:D

MRtwister ::

Skoda le, ker ni vec nobenih iger za glide

Senitel ::

PIKINET1: A bi ti rad kaj staknu??

MRtw|ster:
1. Glide je DEAD. Nobene nove igre nebo za Glide in jih tudi že lep čas ni bilo.
2. Če kdo hoče vidit KAJ SE TO PRAVI dobra kvaliteta slike, naj si pogleda Matrox G200 ali G400. Do takrat mi pa ne bluzit, da ima Voodoo lepšo sliko. Sploh pa je tukaj govora o Voodoo 3 3500 če znaš brat.

MRtwister ::

Znam brat, in vem da je govor od voodooja 3500, glide je se vedno, podpiral ga bo se najmanj unreal 2, zdaj pa je nova igra RUNE!

Senitel ::

1. A pol praviš, da ima Voodoo 3 boljšo sliko od GeForce-a?
2. Unreal 2 bo DirectX 8.0 only.
3. Rune je baziran na Unreal pogonu, ki pa je že kar precej star.

MRtwister ::

Ja, ponavadi so igre na voodooju lepse kot na geforcu, saj ne izkoriscajo, kar geforce ponuja.

Senitel ::

Dej ne bluzi... Zakaj bi pol zgledale lepše, če ne izkoriščajo vsega kar podpira GeForce? Dej zbrihti se mal. Praktično vsi špili so dosti lepši na 32bpp.

J-A-G ::

Senitel a si že kdaj v živo vidu sliko MX pa 3500 skupi. Joj, no na kakaki igri ki podpira Glide. Stavim da ne... Drgač nebi bluzu!

Glide bo živel (no Unreal 2, Team.forces 2)
No a si zadovoljen>:D

Senitel ::

J-A-G a greš stavt, da sem jest že vidu več kartic med delovanjem, kot jih boš ti kdaj videl v življenju?!



Glide bo živel... Dej ne me smejat amater...
[Question submitted by Jeff Walker] Is Glide dead yet?

Tim Sweeney's response -- Yes. Glide is dead. Nobody is writing any new code aimed at Glide. There are just some games on the market still taking advantage of it, so it will be a little while before the thing is fully buried. But I can assure you developers are doing their best to shovel dirt on the grave, and it we ever see the deceased try to claw its way out, we will whack it back down.

yjj ::

Dobro fantje bodimo realni, mx je 10x boljši pa naj si bo kvaliteta ali hitrost. Sami ste videli da kvaliteta antianalisinga pri v5 ni odkupila drugih slabosti. Da ima v3 porazno kvaliteto ne bom omenjal. Če pa se odpravljaš k nakupu nove kartice ostani še pri v3 zakaj kartica še ni drastično slaba!

undefined ::

1. Glide je DEAD. Nobene nove igre nebo za Glide in jih tudi že lep čas ni bilo.

Duke Nukem Forever bo podpiral Glide... zdaj me pa nekaj zanima, Senitel... kako je to mogoče, če je Glide dead??

Zakaj si tolk hudičevo obseden s to nVIDIO? Pa ti si huj od fanatika, Senitel, like Ultra-Fanatik, al pa Ultra-nVIDIOT!

J-A-G ::

Ice Man Senitel is dead GLIDE not:D

undefined ::

Senitel is l33t hax0r, we all worship your l33t v3rt3x sh4d3rs. ROFL! >:D

Senitel ::

Dukne Nukem Forever bo še vedno delal na tastarem Unreal enginu. Če pa nebo tekel na tastarem unreal enginu pa glide-a NEBO podpiral
Pa naučte se že brat:
[Question submitted by Jeff Walker] Is Glide dead yet? Tim Sweeney's response -- Yes. Glide is dead. Nobody is writing any new code aimed at Glide. There are just some games on the market still taking advantage of it, so it will be a little while before the thing is fully buried. But I can assure you developers are doing their best to shovel dirt on the grave, and it we ever see the deceased try to claw its way out, we will whack it back down.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 98 SATA HDD, CD-ROM

Oddelek: Operacijski sistemi
433319 (2061) opeter
»

Prodanih že 6 milijonov DirectX 11 Radeonov

Oddelek: Novice / Grafične kartice
339967 (8522) murmur
»

long live Vodoo 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
604452 (3726) Senitel
»

Tema za vse oboževalce 3DFXa -----> dol z Nvidijo !!!!!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1377811 (5881) goranTNT
»

Voodoo2 driverji za win 2000

Oddelek: Zvok in slika
61725 (1651) NoUse4AName

Več podobnih tem