» »

EMA 2001

EMA 2001

Dalmatinc ::

Pa sej to je vse podkuplen. WAiss ne gre niti naprej en Hribar pa pride.....


ma me že neki v riti zvija......

Ema + prevara + podkupnina + nacionalka = zmagovalec:D

whatson ::

Tinkara je prišla naprej??? :))
Weiss itaq sux... bigtime... :(

srale ::

šele sedaj ugotovili to da je vse podkupljeno??čestita..končno vam je uspelo...drugač pa moram rečt da je blo vse skupaj zlo mimo..čeprau imam zares rad slo muziko..

AlchemY ::

ampak Tinkara je pa res kul bejba,...dobro da je sla naprej :D

Tomi ::

Saj je skoraj vseeno, kdo zmaga, ker ne glede na našo izbiro, potem na samo Evroviziji nič ne dobimo.. Je pa politika vmes.. Drugače je pa Tinkara res zakon.. Pa še zelo dobro barvno je bila danes usklajena..
metrodusa.blogspot.com

Dalmatinc ::

Ok Tinkara ni najleša na EMI, a ste pozabli na uno pevko k je pela 22 pesem sem jo sam gledu pa nism vidu kak ji je ime:D


FANTJE: looookk IT.. je pršla naprej:\

Dalmatinc ::

Ok zdej sem jo pa najdu:

Karmen Stavec: A ste slepi in gledate Tinkaro:D

Dr.Miha ::

Mah....vsaj balad ne jodlajo več....|O
Za domovino z Nintendom naprej!

Dalmatinc ::

uf !

jodla jodla di :D

poluš REGINO !!>:D

OZZY ::

DA pride naprej nek tip, ki zanič poje življenje je bla bla in pa eni pax, pix ali pex (kva pa vem kdo je bil) ki poje o lipah in ... je pa res žalostno. Sej ni čudn, da se slovenija potem odreže na evroviziji za en k***. Kaj je pa žirija zbrala je pa še bolj žalostno. Verjetn so šli vsi domov z debelimi kovertami. Sramota. Je je pa par (3-4) naprej pršl zasluženo.

Dalmatinc ::

Finale !

Ja mogoče nacionalkina izbira. Marija da nevem kako bi temu reku. Diskriminacija, scinjarija, pizdarija, podkupovanje,...

1. Oddajo vodi nek tip in PLASTIK woman (ok; sej vemo Miša Molk) In to je ALFA in OMEGA par..... ok Nacionalka je pač Nacionalka in Miša je tam 1.a Dekle...

2. Pesmi: morm reč pohvlno, nekatere pravi bodoči hiti; da omenim Lunapark in SUPER-MEGA bombastično pesem Karmen Stavec, ki evo dam jajca med male oglase na slo-techu če ne bo MEGA - HIT. Ampak no kot rečeno pesmi niso brezvezne.

3. Kako lahko 2 x 5 podkupljenih prasecev.... (beri 2 strokovno, pozor strokovno podkovani žiriji) odločita in preglasita 10.000 glasov ki jih je ljudstvo dalo Karmen Stavec. No tole bi rač slišal.

3. 2.mesto Andrža Hribarja --> pomoje je foter najmanj Ncionalkin direktor al mu je pa mama podrla vse člane žirije.... Jajks


Nevem kaj naj si mislim o vsem a nazadnje je zmagovalna pesem še kar uredu ( kljub temu da je popolna priredba lanske hrvaške 1. ali drugo uvrčene pesmi --> nevem točno), predstavljajte si enega slinovega tipa ( tega Andraža Hribarka) kako bi nas zastopal na Eurosngu..

Morala bi zmagat Karmen stavec in kar je pokazalo glasovanje ( TELEVOUTING) po telefonu, se kaže LJUDSTVO (narod) vseekakor je. In radi jo bomo poslušali in nosili v srcih. Me zanima koliko krat bom na radiju slišal tega Andraža Hribarja in kolikokrat Karmen Stavec ali pozor neuvrčeno v finale Simono Waiss.....



Žalostno za Slovenijo
:'(


Thomas ::

Ja ... Slovenci ne verjamemo v demokratično izbrano pesem. Rabimo par dušebrižnikov, da popravijo našo odločitev.

Se strinjam, da je to podn.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

AlchemY ::

no tist "nek tip" je kar znana osebnost, moras kdaj gledat Studio City Dalmatinka.
Drugac je bla pa men najboljsa Polona in Tinkara.

Tomi ::

Ja, Karmen je tudi meni veliko bolj všeč, kot Nuša, ampak ponavadi morajo za nastop na Euroviziji izbrati nekoga, ki bo naredil vtis.. Saj ne, da ga Stavčeva ne bi, ampak verjetno bo Derenda boljša.. Še moji mami je bila všeč:\...Sicer je pa, kot sem že rekel, skoraj vseeno, koga pošljemo, ker zmagati ne moremo:'(
metrodusa.blogspot.com

Dalmatinc ::

ja saj vseeno; ampak Karmen RULA !!:'(>:D:D

srale ::

brez zamere ampak al nismo nekaj podobnega že vidli??vsaj kar se tiče las in obleke sta že videni na slo tv...mislim seveda na nušine...kaj se vam to zdi pravično da nuša dela po osnovnih šolah naj glasujejo zanjo??

boha ::

po domače povedano vse skupaj je bilo podpovprečno, tako kot ponavadi. derenda + stavec + weiss to je vse že nevem kolikokrat obdelano in skratka neposlušljivo, aka neokusno. ravno na tinkaro, hribarja ali pa na 'by the way' bi bilo treba stavit. prinašajo nekaj novega, ne pa to sranje, ki ga gledamo vsako leto znova in znova...

Dr.Miha ::

boha ma prov
Za domovino z Nintendom naprej!

AlchemY ::

J... ga "strokovna zirija" ocitno bolj obvlada, tako kot ze vseh 10 let nazaj, ko smo na Eurovizijo posiljali same "hite".........;((

Dalmatinc ::

samo za koga je glasovala publika.. KARMEN

Unga Hribarja so pa žirije neki vn vadile....... DERENDA je mela pa neko ponaredbo hrvaške pesmi pa še baba je grda, poglejte Karmen........:'(

borutzi ::

Poglej Tinkaro:P
Bolje da se ga nabiješ kot pes, kot pa da ti ga nabije pes.

OZZY ::

Vse skup je samo ena farsa in nič drugega.Sploh ne vem zakaj imajo ta televouting, ki ga pol upoštevajo en ku***. Beda na kvadrat.

Dalmatinc ::

Francelj in vsi pristaši Tinkare, zdel me bo večini ličala ampak men je bolj fejst Karmen Stavec.....>:D

Al sem jst za časom al ........ never mind8-O


Poslušite in gledite Karmen in tugujte da ni zmagala na EMI :\:8):D

Kaiser ::

Dalmatinka. Men je tud Karmen boljsa. Tako in drugace:D

LojzePek ::

Dve strokovni komisiji sta bili samo zato, da nebi slucajno kdo zmagal ki jim ni vsec. Ti sta tocno vedeli kateri so nevarni in jim je treba dati malo tock. Ne vem zakaj sploh napizdujejo folk s televotingom, ki sploh nima nobenega vpliva na koncni rezultat.Cela RTV-SLO je skorumpirana. Mamicu da jim spalim.

Matek ::

Po mojem ma Tinkara debest pesem.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

srale ::

po moje pa je bla by the way najbolša..vsaj kar se pevke tiče...
komad z največ vsebine pa je biu po moje poredošeu..saj veste tisti pax..

Dalmatinc ::

Fantje mi smo dečki na kvadrat; se prepiramo tuki kera baba je bla lepša ( Jst sem za Karmen Stavec) bil je pa izbor za naj melodijo, pesem (sorry folks amapk tudi tu je bila Karmen 1.A)

No navsezadnje me pa najbolj od vsega pizdi da je bil en Andraž Hribar drugi........ FUCK OFF:D

Dalmatinc ::

ejte slo-techerji, kje bi jst staknu kak mp3 od karmen stavec :D

Thomas ::

Tisti PAX je bil dost čudn, da bi lahko na Evroviziji kej dosegu. Po moje.

Se pa strinjam ... kako so mu dajali 1 pa 2 točke tisti komisiji ... samo da bi ga zatolkli. Tudi njega.

Podn ... žalost ... šit!
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Dalmatinc ::

Ja haloooo! ..... PAX je bil dober !
Sam Nuša Derenda in Andraž Hribar....mam želodčne kamnne:D

whatson ::

People .. i love Tinkara.. nima konkurence :D
nuša derenda je pa res ornk čudna..

Dalmatinc ::

Ok borba;

Love Karmen

Nuša je bedna in še enkrat bedna>:D

Sam še un mi manjka (Andraž Hribar)

zetko ::

Sam 1 komentar: BRUH! :D

Jinxy ::

Kako vam more bit Tinkara vsec? Ce bi jo kdaj v zivo vidl, pa slisal, pol bi mal spremenil mnenje...

Dalmatinc ::

Maš prav.....ste gleda učeri Karmen (oj oj ta glas ta lepota):O8-O

Macos19 ::

nevem zakaj dajo televouting ce ga pol ne upostevajo;(

Dalmatinc ::

upraši njih:P

zetko ::

Pomojem da bi ispadl kao moderni :D

Macos19 ::

ampak zdej pravjo da letos neki mogoc bo ko so povabl miso molk v zirijo:P

Dalmatinc ::

ja0:)

whatson ::

tinkara rox! Derenda ba je prav bedna... V bistvu je vecina slovenske glasbe skrajno bedne...;((

Dalmatinc ::

Pa smo spet tam:
Tinkara Rox (sploh ne, je prav bedna) vsaj men

KARMEN STAVEC: naredila je slo muzko zabavno


A bi nadaljeval>:D

Macos19 ::

ja dalmatinka se strinjam s teboj stavceva ve kaj je dobra muzika:D

trillian ::

glede teh slovenskih kvazi showov (ema, zoom, res je, ...) sem bolj malo seznanjena..
zato najprej..
kdo je zmagal? in zakaj se meni zdi, da sem slisala, da je zmagala nusa derenda?
malo bi bilo pa fino ako bi jaz malo vedela o dogajanju na nasi zemljici, kajne?

love, ursula
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

Macos19 ::

sej je zmagala nusa ampak mi smo vsi za stavcevi ki je zmagala po glasovanju preko telefonov

Dalmatinc ::

Nuša karmen ne seže niti do kolen kar se tiče glasbe IN SPLOH kar postave...

Nuša ima meter in še mal 153 jau.... pa pošl tako krulo na evrovizijo.......>:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ema 2004 . . . polomija, krneki, škoda besed

Oddelek: Loža
493620 (2517) Boki_
»

A bo Karmen peta nocoj? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1119393 (7138) Vlady
»

EMA - i love pop

Oddelek: Loža
322320 (1643) maksimvs
»

EMa 2003 - cena klica 25 sit - sramota za Telekom

Oddelek: Loža
121193 (869) Narcos Satanicos
»

Eurosong??? -->> SESTRE?!?!? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17110534 (7214) MChuk

Več podobnih tem