» »

Scary Movie

Scary Movie

Sergio ::

Kritizirajte ter hvalite, kolikor vas je volja. Za recenzijo kliknite semle.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

LinuxJet ::

Po neštetih "golih pištolah" in "vohunih" dobra parodija na dotične filme... ( zadevo ste si nekateri ze ogledali v DIVX verziji tako kot jaz :) )

Priporočam predznanje iz vseh filmov in nadaljevank iz katerih se delajo norca mogoce bo tako uzitek se vecji :0

Lp,


AlchemY ::

dobr film za odklop, je pa res dobro, ce imate kaj predznanja iz filmov Scream, ipd....

whatson ::

ni samo parodija na scream, ampak tudi na:

I know what you did last summer

šesti čut,

Blair Witch project

hkrati pa se zgleduje po komedijah: Gola pištola, Ali je pilot v letalu, ipd

uporabljena je tudi fora iz reklame za Budweiser... (wazuuuuup):D

Fore so res pristne.. glede na nekvaliteto večine ostalih komedij , bi jaz to odlično komedijo ocenil mogoče za pol ocene više... je pa tudi res, da je odlicnih le 10-15 minut filma, v preostanku filma te odličnosti več ni...

Elemen_T ::

Huhuhu..
whatson: Ne le prvih 15 minut pač pa veliko več...no...odvisno kako prizore dojemaš...meni je npr hudo za umirat ona stvar okoli akvarija za ribe :D tebi pa mogoče ne...

Tudi je parodija na film Matrix...eden izmed boljših delov :)

Rott-von-weiler ::

še ena sluzasta ameriška parodija te parodije so malo aut se meni zdi:O

-------------------------------
piši kao što govoriš

andrej ::

ta film se mi zdi ena najboljsih parodij nasploh. Zelo priporocam ogled.

whatson ::

ups.. elemen_t ... napaka.. prvih bi moral zbrisat... mislis sem vsega skupaj 15 minut je odlicnih... druge je pa manj odlicno :D
to je pa tako, ko v naglici pišeš ;)

Elemen_T ::

opala ;) pardon...veš...po dolgem času v petek nisem šel ven, mogoče se mi malo blede>:D

calidus ::

jst sem si pogledal pr kolegu en divx (shit cam) pa sem cepu od smeha...
aja... oponašajo še nadaljevanke kot babe watch, tista fora s silikonom je dobra...
Aha pa Simpatije: "Wrong Set" (Davsons krik, he he he), ne vem, zakaj, ampak mal me spominja tudi na american pie... hu novs..

ok dost palamudenja--->
Slovencev je premal!
Fantje, punce! Dejmo kej nardit!

T-minator ::

Scary Movie kick ass!!!!!!!!:D:D:D

whatson ::

Ta tem linku si oglejte kritike nekih nadobudnih "kritikov"... :D

zetko ::

Men je film zakon! Najbolj fora je pa k se un k u matrici nazaj vrže k krožniki prot njemu letijo pol ga pa hrbt zagrab. za crknt od smeha :D:D:D

whatson ::

v današnji Mladini (tedniku) je Marcel Štefančič jr. napisal kritiko tega filma... Kritika je bila zelo močna (v negativnem smislu) in zelo utemeljena.. z večino stvarmi sem se strinjal.. predvsem z dejstvom, da je Scream že sam po sebi smešna parodija na grozljivke... za to ni bilo treba Scary Movia...

"parodija filmov, ki jim itak nihče ne verjame"...

btw... ocena Štefančiča je bila: proti .. torej, nič preveč dobro, v primerjavi z oceno na slo-techu:\

Štefančič pa itak rulz...

Sergio ::

Itak rulz? Mogoče, a ne vedno. Pigeonova kritika pa ni nujno da more bit v skladu s Štefančičem. Vsak ma svoj aspekt gledanja.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

whatson ::

ja, s tem, da ima vsak svoj aspekt gledanja se strinjam... vsaka kritika je dobra, če je le dobro utemeljena in neizpodbitna...

Sergio ::

Točno. :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Sergio ::

Primer utemeljenosti leži tule:
Pri filmu, kot je Scary Movie, je skoraj nepotrebno govoriti tako o zgodbi kot tudi o igralcih, ker ima film glavno nalogo zabavati z različnimi smešnimi in (večinoma) vulgarnimi štosi. Vendar ti niso klišejski, ki bi bili videni že v nešteto filmih. Skratka... Nakladanje dela temu filmu samo škodo. Če se želite nasmejati (eh kaj nasmejati, narežati) pri gledanju že videnega je ta film kot nalašč za vas.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iron Sky (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10117553 (7119) oo7
»

Deadpool (2016) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9423047 (16500) oo7
»

Komedije, da te kap!!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6750770 (47286) Ejsi_Disi
»

Najbolj smešen film

Oddelek: Loža
233947 (3266) BigFoot
»

Najboljši film ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
586826 (6163) Nemelk

Več podobnih tem