» »

Kdo je nasedu 1. aprilski šali

Kdo je nasedu 1. aprilski šali

zile ::

Ok doma so me hotl, sam jim ni ratal, medtem ko so na Slo-techu Luni & Co. scare the shit out of me. So bli pač tolk prepričljivi že, da je blo že kar groza:D.

Dalmatinc ::

Jst sem vedu da Luni nebi naredu take brezveznosti, me je pa dedek dobr nategnu; in sicer da je moja sestrična noseča; hallo se mi je mala ržala k sem ji to povedal
:8):8):8):8)

whatson ::

jaz letos nisem nikomur nasedel... mogoče tudi zato ker je bila nedelja in ni bilo šole... :D

Dalmatinc ::

to je to, u šoli bi blo mnogo hujše:D

whatson ::

ja saj ... lani sem "nasedu" 2x... letos pa... 0x:D

aja.. še nekaj.. drugo leto bo 1. april na petek trinajstega... tako da bomo v šoli.... >:D

PaJo ::

Hehe...
1. april = petek 13.-tega ??? kak te gre to skup.. ce mislis kod samo si en dan zamudo:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

ABX ::

Jaz ni ŠANS.



Ok, je bila nedelja zato me ni bilo na netu. Srfam samo ko sem na delu :)

Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Koci ::

jastm bi skoraj, če se ne bi isti trenutke spomno, da je 1. paril;((

whatson ::

Pajo: saj... če je blo novo leto na petek trinajstega je pa pol 1. april tudi lahko :D

Simko ::

heh, jaz sem za trenutek ali dva nasedel, vendar so me pol na forumu spomnili, da je 1. april :)

McHregec ::

Loh si še mojo prvo aprilsko šalo pogledate :D
Destroyer Of The Worlds.

FlipeR ::

No, jast se nisem tolko ustrasu, kolko sem se (se bolj) razpizdu na LUNIJA, ker bi rad naredu tako kacado....ma mislim ej!!! Dobro da sem malo posumil, sam so bli vsi zmeneni med sabo, men pa nic rekli, tako da sem ze zacel iskat sponzorje, ki bi prevzeli Slo-TEch pod svoje okrilje;(

Se dobro da sem zjutraj pogledal in videl, da je luni priznal salo in se nisem lotil zadeve....k bi pol na koncu izpadu neresen;((



MA F.K O.F fantje....

....sej me bo minilo....

....

------------------
#Paranoja #Kučanjekriv #Putinjekriv #Prekletirdečkarji :)

alien-w ::

sej men je pa kr mal zal fliperja, k sm ga tko grdo okol vodu za nos. Cel vecer sem mu na ircu pravu, da sm bil na sestanku, pa ne vem, kaj se vse, sam to je bil pac dogovor in nisem smel povedat. Morm pa priznat, da sem se narežu kot se že dolgo nisem, ko je hotu iskat fliper sponzorje.:8)Sorry!
Drgac me pa ni nuben okol vrgu.

Freak ::

čist sm otrpnu!

Tomi ::

Ko smo že pri šalah na Slo-techu, moja je tule..

Pa McGregec, link ti je malo napačno postavilo.. Če se ti da, ga lahko popraviš?
metrodusa.blogspot.com

McHregec ::

well shit hapens
Destroyer Of The Worlds.

Binji ::

Jst pa kaj:P. Sm najprej za ene pol ure cist otrpnu pol pa tel en fin comment napisat sam sm pol vidu za kaj se gre:P
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Shadowman-x ::

McHerceg to je bila originalna fora, samo poglej si koliko ljudi si je ogledalo tvoj oglas, ha ha ha.
Drugi najbolj gledani oglas močno, močno zaostaja za tvojim.
Vsa čast!

tomaz255 ::

Jaz letos nisem nobenmu nasedu, samo me je slo-techov štos precej šokiral.

Morpheus ::

Ja poleh na slo-techu ni sploh nben drug probu kej na foro mene vrst. Sm pa na foro najprej mal nasedu, za ene 5 sec, sam pol sm pa idu na "novico" datum pa sm vedu da je fora.8-)
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Pretorijanec ::

Fantje, take teme spadajo v Ložo! In tam je že topic točno na to temo!

Eagle ::

Ma kdo je te nasedo na tojo salo

Dalmatinc ::

A ni to že mal za časom !;(

abcde7 ::

Jest sm sam teletextu nasedu letos in lansk let! Lansk let, da je Nesterovič dal 22 pik, letos pa da je Kobe Bryant poškodovan in da ne bo igral 7 tednov!8-O8-O8-O8-O8-O8-O|O8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

10 najboljših prvoaprilskih šal

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
279560 (7514) Matev
»

1. april - potegavščine

Oddelek: Loža
456651 (4821) BluPhenix
»

Slo-Tech v stečajnem postopku

Oddelek: Novice / Obvestila
172171 (2171) DrSergioDJ
»

petek, trinajstega

Oddelek: Loža
261847 (597) Azz_Kikr
»

Pa končajmo prvoaprilsko šalo...

Oddelek: Novice / Obvestila
492195 (2195) nojus

Več podobnih tem