» »

CocaCola zanic?

CocaCola zanic?

1
2
»

Huey P ::

Če ti je dobro pij, če ne pa ne.
Danes sem pil (malo prej) Coca Cola 0,5 l in nisem opazil nobenih (kakršnihkoli) razlik v okusu, barvi ali vonju.
Pijem jo, bom jo pil in sem jo pil. Kar pa se tiče Cokte pa mislim, da je boljša od CC, ampak je ne pijem redno, ker nekako nisem navajen nanjo...
Kar pa zadeva hamburgerjev in druge fast food --- meni je dobra. Seveda ni boljše kot jagnjetina, ki se je pravkar pekla ampak za silo pa je.

..::DOOM III: The Legacy::..

Morpheus ::

Tko je to ne:
Fast food=cist ql, sam ne prpogost(razen hot horse burgerji k so pa orgazmicni)
Coca-cola=no ja, v okusu ni nobene razlik, vsaj jst je nism cutu, nasploh je sta pa pepsi pa sprite bols(Cokta je tut zakon):D
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

MadMax ::

Ej folk, spet ne berete od zacetka!

omas: ||_^_|| vas je spomnil, da ste zasli od teme, ne pa da bo nekaj zaklenil, ker eni pac ne pijejo CocaCole!!!
Jaz naprimer ne pijem alkohola - odpri topic na to temo, pa ne bom zahteval zaklepa.

Huey: problem so 0.25 litrske steklenicke. Ostalo je (zaenkrat) OK.

Quake ::

Nova Fanta Exotic je zelo dobra

element ::

Coca Cola sux, wasser rulz. Cockata je boljša od Coca Cole. Za žejo pijem vodo. :D

Moje mnenjeTM >:D

blue96 ::

samo povem vam, da je coca cola the best, pa tud unionova nova pijača iso-šport je dobra konkurenca radenskinemu sprintu, tko da pijte ljudje, ce hocte zivet.8-O8-O
.

Morpheus ::

Ma coca-cola je ze mal, no kako nej povem, zanc. Po tako dolgem casu mi je postala zanic. Sedaj pijem sprite in pepsi, ki ima opazno drugacen okus od coca-cole. Drgace pa so cocta in iso sprint zakon.:D
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

CCD ::

MadMax, preberi še enkrat kaj je "NeLjubiSeMiIskatTistihČudnihZnakcev" napisal. Iskal je moderatorje da bi zaklenili temo, on je itak ne more ker ni njen avtor. Sicer pa to da gre tema v dugo smer ni prepovedano, še posebej če gre na bolje. Potem pa dobimo en message o tem kak 0.25 CC sux pa za njim en kaj nekdo pije, potem ene trije spet o kvaliteti in je vse zmešan blablabla.;((:D

MadMax ::

omas, daj si raje ti se enkrat preberi!

Saj ni govoril o zaklepanju teme.

Ceprav je loza namenjena vsemu ostalemu, mislim, da je prav, da se drzimo (vsaj poskusamo drzat) teme, s katero je topic odprt. (v tem primeru bi bilo smiselno, da moderator opozori na dogajanje.) Topic pa sem odprl jaz, in sicer z namenom ugotoviti, ali je samo v moj kraj zasla falirana posiljka ali gre za drasticno poslabsanje kvalitete.

Torej je crtica samo opozoril na odmik od teme.



"CC=FUJ! Pepsi=FUJ! VsePovezanoZ-AmeriškoHranoAliPijačo =FUJ!

Kokta je zakon pa še naša je! ...." je pa tvoj prvi post v tej temi, s katerim pa si ravno ti tudi skrenil vstran, zato ne pisi "Potem pa dobimo en message o tem kak 0.25 CC sux pa za njim en kaj nekdo pije, potem ene trije spet o kvaliteti in je vse zmešan blablabla.", ampak raje najprej pometi pred svojim pragom preden blebeces o razmetanih smislih postov!!!

;(

Ce nimas kaj pametnega napisat na temo topica (ali vsaj blizu), raje ne napisi nic!




p.s.:

asPeteR: Zakaj pa potem uporabljas comp pa mobitel in podobne zadeve po moznosti ameriskega izvora, ki so prav tako skodljive?

Saj nismo "navalili" na njihove pogruntavscine zato ker so pac "in" ampak ker so dobre!

Sori, ampak raje zivim 45 let tako kot mi pase kot pa 50 do 60 (kolikor je bila zivljenska doba pred 100 leti) na nacin, kot je bil pred 100 leti ter umrem za tuberkulozo...

g0Run7 ::

fora je v tem da zadnje čase na tem forumu vsi samo še pazijo in gledajo kaj napišejo in bdijo nad zaklepanjem tem in stvarmi v stilu kdo bo/je postal Gnoj...stvar je ze malo dolgočasna po pravici povedano...

blue96 ::

zdey, ce je eden ustvaril temo, naj bo pac on gnoj!!! jest se strinjam da bi bil lahko najprej zobata owca(tm). Ja pa tuki se pogovarja o racunalnistvu, ne pa o prehranjevanju.:\:\
.

MadMax ::

GoMar7: se strinjam, toda Forum ima ze dobrih 1500 prijavljenih (od tega se jih je sicer nekaj prijavilo le da oddajo kak oglas al pa rabijo neko pomoc, pol pa vec ne duha ne sluha o njih...), tako stevilo je pa ze treba nekako "krotit" :)

MULC: ce se nisi opazil, je to oddelek loza, kjer stvari niso omejene na racunalnistvo. Drugace je pa zate ze odprta tema

tukaj.

CCD ::

MadMax, ti si res čorav. Blind man, blind, ker nisem prvi ki sem zašel s smeri in mi je zlo žal če v tvojem postu niso vsi napisali: "Ja, MadMax, imaš 100% prou, se strinjam, ja, se 100% strinjam, CC v 0,25 res sux zadnje cajte, ja, MadMax, maš prou.":P

MadMax ::

omas: ocitno trpis za akutnim pomanjkanjem inteligence...To mora biti pa res hudo...

Napisal sem, da si TUDI in ne PRVI zasel od teme!
Boli me k**** ce je nekdo proti cc. Saj so normalni forumasi napisali, da niso opazili sprememb, a ne? Pa mi morda ni bilo prav? Daj nehaj...
Beri poste po vrsti in ne samo zadnjega pa ne nabijaj v temo.

Res mora biti hudo...Zelo mi je zal zate... Upam, da bos kmalu ozdravel!

Freak ::

omas: A ni to čudno, da si udeležen prav pri vsakem prepiru na slo- techu!;((

Zadnič si drugim vsiljeval mnenje o revijah ( pljuval si prek jokerja (ali tako kot mu ti praviš "žoharja"), zdaj pa se tuki neki repenčiš o pijačah!!;((;((

Daj skuliraj se mal pa nehi težit ljudem, a ne vidš, da je to samo mirna debata, kjer vsak izrazi svoje mnenje!;((

Hočem ti povedat, da NEHI TEŽIT!!!;((;((

CCD ::

Frikec, ne vem kako naj ti tole povem lepše, ampak f*** you! Hujšega izzivača Slo-tech nima in ga upam nikoli ne bo imel. Proklet nabijalc zvezdic si. Kaj se maš za vtikat pa kregat. Saj sem videl zadnjič en tvoj programček, neki tazga:



Slo-tech (autoexec) Freak

if AverageNoOfPosts < 150/day

then GoTo:AddPost&WriteUselessMessages*200

else GoTo:AddPost&WriteUselessMessages*300

end if:D

Freak ::

omas: Nisi nč druzga kt proklet ponavljač hinavski!;((;((;((Ta program sem res napisu! Ampak ta program je predstavljal tvoj odnos do slo-techa. Kdo je zdej izzivač!;((;((Glih kar si odpru kr eno brezvezno temo! Žal mi je, če imam večje povprečje kot ti, vendar se jaz vsaj malo spoznam na programiranje in na igre o čemer ti kot zgleda nimaš pojma!!!;((
To dokazuje tud ta tvoj bedn podpis!
BTW Tvoj "program je poln enih bug-ov, tko da sploh ne bi delal, zato ti svetujem, da drugič malo bolje pogledaš programsko kodo!;((
Prosm te da mi ne težiš več!!!
S takimi brezveznimi pripombami si ti en proklet nabijalec zvezdic!
Nehi že težit ;((;((

MadMax ::

Ljudje, cool down, pliz...
Jaz bi samo rad zvedu, kaj je zdaj s CC v 0.25l flaskah...

||_^_|| ::

nekatere je ocitno namedl v zivljenju:) predvsem tegale omasa:))
Zelo zanimivo zmedena oseba:)

Uglavnem Max, mislm da so rescnicno neki zaj*bal pr cocacoli, ampak samo pr filanju steklenih 0,25L flask, ostale so zaenkt ql, pa tut 0,33 piksna seka.

Koci ::

Sej ne rabte pit ravno kokakole, dovolj so že mehurčki

||_^_|| ::

evo ga, se en pajac:) noro no

MadMax ::

||_^_||: ja saj ravno to je cudno. Ce bi zafurali CC, bi bla vsa v qr**. Ampak ne, nekdo je ocitno hotel, da gostilnicarji ostanejo brez zasluzka (saj nekaterim kar privoscim, a lahko bi bila to neka druga pijaca).
btw: a sva edina kokakologa na forumu?

Koci: ti pajac poredni!:D
A si majn ko 500m od sredne sule duma?

poweroff ::

Coca cola vsebuje kofein - a ste to vedeli? Ravno zato je tako privlačna... in težka za želodec.

Nemelk ::

Coca cola je cist ok0:)
Nemelk ™

Ram_z ::

Eh jst jo popijem redno 1,5 litra na dan in se pocutim kot kaksen mlad piscancek.:D
:))

R@C@ ::

Hehe, tud jest jo rad poglokam kakšno flašo pr nažiganju UT-ja, sam sem zadne čase mal na LIGHT prešaltu, ker se poletje bliža! :)

Freak ::

Ja se mi je že večkrat zgodil, da sem v gostilni naroču cc, pa sem dobu eno sranje, k so ga kupil v sparu al pa mercatorju za 59 Sit!;(

||_^_|| ::

MadMax: očitno sva edina:) ampak stvar mi je čezdalje bolj zanimiva..a mislš da je možno da so kšno čudno stvar pr pomivanju flaš uporabl? Pa da je zato sam v stekleničkah zanič?

miranpozar ::

Jaz vam pa povem, da so Coca Cola, Fanta, Sprite, ki jih kupite v Italiji dosti, dosti bolj okusne kot to, kar se dobi pri nas! In to vem že od otroštva, ko smo se še kot otroci naslajali nad čezmejnimi pijačami! Očitno naše polnilnice nima pojma! Kaj pravite na to, tisti, ki kupujete v Avstriji?

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

MadMax ::

||_^_||: tut jaz sem pomislu na to (kot ene 5 let nazaj Gorenjka-Triglav pecivo-mini rolade: embalaza je tako smrdela:( da pol leta nism smel slisat zanje).

miranpozar: se strinjam. Vcasih kje staknem kako uvozeno pixno, razlika je res ocitna...
Nasa CC je pa se to malo kvalitete izgubila odkar polnijo v Brezicah (iz vinskih sodov... na zacetku je res po vinu smrdela-zato sem takrat sel gledat nalepke in vidu, da so preselil...)

SpiDEr8 ::

coka kole itaq več ne pijem!!!! Je kokta dost bul pa use ostalo.....;(

dmk ::

a še prodajajo cocacolo v 0.25 stekleničkah?

to sm najdu na googlu mi je vrglo vn
i7-860@stock|Scythe|4GB|4670|1TB+80GB-SSD|P55-UD2|Scythe-650W
HP-30"|Creative-700W|3Dconnexion|WIN7-64|multimedia|3D-CAD-CAE
T2-100/10.............there's no home like 192.0.2.299.........

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dmk ()

Matev ::

cc se splača kupiti v piksnah ali pa v 1,5 l plastenki

Furbo ::

Meni je pa ravno 0,25 kokalola v redu, tista v plastiki pa fuj.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

opeter ::

0,25 ne vem, vem pa za Coca-Colo v 2,5 l plastenkah. :D
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Furbo ::

Ma saj cenovno so ugodne, vendar jo v 0,25 enotah spijem le kakega 0,5l na dan, pri večjih enotah se pa čutim dolžnega porabiti celo. Izgublja mehurčke, ni ustrezno hladna, preveč se spije, slabši okus.. to so stvari, ki me odvračajo od večje embalaže.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Coca Cola - sprememba okusa? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16623644 (17311) RejZoR
»

Coca Cola Vanilija (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6111740 (7490) korenje3
»

Katera je vaša najljubša pijača? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13315035 (11983) Kaličopko
»

Coca-cola in zakaj je vse še uporabna?

Oddelek: Loža
374190 (2954) poluks

Več podobnih tem