» »

*****

*****

«
1
2

Mitja 34 ::

Ej kam so zginle moje zvezdice.
8.4.01 sn mel pri globalno eno celo,pri lokalno pa pol.Dans 11.4.01 pa mam samo še(se vidte).

Dalmatinc ::

dogajajo se čudne stvari; aja pa za take reči se piše primožu na e.mail ...

OZZY ::

A si mogoče pomislu, da si dobil kakšne minus točke zaradi postov ali ?????? Lahko da si druga žrtev poleg Dalmatinke, ki je bil prvi in so ga malo opomnili z minus pikami zaradi nabijanja (Dalmatinka če lahko uporabim ta izraz). Od takrat se je Dalmatinka zelo popravu. Pohvalno.:))
Go with the flow.

bastadu ::

mogoče si se kej administratorjem zameru...:D

Primoz ::

Mitja... kot sem jaz videl po logu se je sistem kakšnih 14 dni nazaj odločil in ti odbil 1/3 zvezde.. Tko da ti niso izginile zvezde ampak EN naziv...
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Elemen_T ::

Oh bogi |O
Zame nisi drugačen človek pa če si slotech freak ali pa newbie ;)

Tomi ::

Ne vem zakaj se tako sekirate zaradi zvezdic.. Saj ni važno, kakšen naziv imaš, ampak kako te drugi uporabniki cenijo. In to je bistveno.. Po moje..
metrodusa.blogspot.com

Caboose ::

no....če že obračamo na zvezdice... mislim, da raje poslušamo lunija ki jih ima 5(?) kot pa newbie-a praktično gledano pa je to krivično, saj nekdo ki se koj prijavil nima nobene zvezdica pa če ve kaj o računalnikih ali pa ne... te zvezdice bi morale biti odvisne od del, člankov (>:D) ipd. a ne?
sem pa mnenja, da zvezdice ločijo Bob od bob-a... :D
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

R@C@ ::

No ja če je Tomi (Moj pr'jatu) že zaklenu mojo temo, pa pglejmo kva tukaj dogaj. Hm, pa ljudje so ugotovili isto kot sem jaz, predno sem moral dvignit temperaturo zaradi MOJGA PR'JATLA!

element ::

Hja, kaj se sploh sekiraš za zvezdice. Nekateri ljudje na tem forumu smetijo le tega, pol se pa kdo upa opozorit na to, pa je pa preveč. Vsak ma pravico do svojega mnenja, in ne moreš ti nekomu kr zaklent temo, če ima pač svoje mnenje. Tomi, zakaj groziš hahahaju, da bo postal še Zobata OwcaTM, a mislš, da bo kaj pomagal? Nekateri so veseli, da so GnojTM, saj se s tem važijo. Take bi bilo treba kr prepovedat dostop do slo-techa, da nebi več smetili foruma. Think about it. :|

R@C@ ::

No me veseli da tud kakšen mlajši član zna prebrat kaj med vrsticami in uvidi, da se kakšen mal preveč duva. Ane Pr'jatu?
Hvala za mnenje Pelcijan.

Tomi ::

Pelcijan: mislim, da se lahko celo strinjam s tabo, za rezultat poglej moj prvi post temi.

Kar pa se tiče Hahahaja, ta je "honorarni" Gnoj, ki ima dovoljenje za pisanje, ker je lokalna znamenitost ( to je posledica tega, da je postal prvi Gnoj na forumu )..

Deeday_duck: tvojo temo sem zaklenil zaradi čisto praktičnih razlogov, in sicer je zašla preveč in okvirja. Sicer pa, jaz (prijatelj ) nimam nič proti tebi, zato to predlagam, da zakoplješ bojne sekiro. Jaz je nisem niti izkopal..
Pa še eno stvar sem ti dolžan od prejšnje teme. Svoje poste pišem brez uporabe kakršnihkoli slovarjev, ker pišem samo to, v kar sem prepričan.

No, sicer ste pa spet ugotovili, da se spoštuje tiste, ki nekaj vedo..
metrodusa.blogspot.com

Mitja 34 ::

Hvala za mnenje,in če prav premislim ka mi te bojo zvezdice.(popravek :/) :D

ChiefThunder ::

Ma sej hahaha ni tolk kritičen; prav popestri vse skup. :D
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

R@C@ ::

No zelo diplomatski zaključek nesporazuma. Nej bo zakopano - brez spreminjanja domače strani! :))

Tomi ::

Zmenjeno:D..
Saj veste, kaj pravijo, konec dober, vse dobro:))
metrodusa.blogspot.com

capitanoss ::

jaz pa mam eno zvezdico že 1 teden pa sem odgovoril najmanj 20x in odprl najmonj 5 novih tem ???

a je kaj narobe ??:(
Kje ste zdaj vsi ?

sinko999 ::

Če nisi pisal bedarij fllodal foruma pol je vse u redu drugače pa bi že naš dragi primož naredil kaki masaker
No imaš zdaj vse odgovore .
Ni? ni ve?no !

element ::

Za nove zvezdice moreš kar dost odgovorov napisat. Sam ne bedarij. 20 postov ni dost za novo zvezdico. :)

ABX ::

Primož: imam predlog zate, začni prodajat zvezdice. Po moje se najdejo kekci ki bi kupli.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

capitanoss ::

za dvajset odgovorov se mi ni pokazalo niti 0,001 zvezdice pa bi se moralo !
Kje ste zdaj vsi ?

Mitja 34 ::

Bi bil kateri izmed administratorjev tako dober in izbrisal hahaha(njegov komentar)



Hvala!

Tomi ::

Mitja, ne vem no, če te res ful moti, lahko, drugače je pa Hahaha kot sem rekel lokalna znamenitost..
Če ti gre pa dejansko zelo na živce, in če še kdo drug strinja, potem pa ni problema..
metrodusa.blogspot.com

teac ::

Lokalna znamenitost, ja. Hehehe....saj ta Hahaha je pa res en poseben tip (pa brez zamere Hahaha...)!!!!

Ja, Primož, daj začni prodajat zvezdice. Me res zanima, za kolko bi jih prodajal, pa kdo bi jih kupil???!?!? Hmmmm.... Glede Hahaha-ja, pa daj pobriši njegov odgovor, ker je res slab zgled.
[podvojeno pisanje popravljeno]

teac ::

OOOOO šit, sem nekaj z ctrl+c pa ctrl+v delal, pa sem zgleda 2x pritisnil. Sorry, ni blo zanalašč!!!
LP:D

Loki ::

Pritisni popravi in zbrisi/ popravi napacno vsebino.
I left my wallet in El Segundo

capitanoss ::

Ej Roberto koliko krat si odgovoril ali dodal teme da maš 4 zvezdice ?
Kje ste zdaj vsi ?

OZZY ::

Ej capitanos: Pa a ti misliš, da boš na vsakih 20-30 odgovorov dobil kak del zvezdice. Se moraš pa že veliko bolje potrudit. Ampak glede na tvoja vprašanje zgleda da si spet en lovec nanje>:D (upam da se motim). Včasih niti za 100 ogdovorov ne boš dobil več kot 1/3 zvezdice. Pač kvaliteta odgovora pa nekaj velja. Prav tako bedast odgovor ali komentar, ki se lahko točkuje z minus pikami. >:DČe pa hočeš videt kolikokrat je kdo kaj odgovoril ali napisal pa klikni na njegovo ime ali nick pa se ti bo izpisalo. Samo tukaj ni neke posebne formule. Eni imajo lahko manj odgovorov ali postov pa imajo več zvezdic kot npr. ti. Pač kvaliteta.:D
Go with the flow.

ChiefThunder ::

...ali enostavno nabijanje.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Dalmatinc ::

Dejmo no nehat o tem; ADMINI zaklenit temo>:D>:D

Morpheus ::

Sam neki, cist informativno sprasujem kdo doloca kvaliteto odgovorov?
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

OZZY ::

Morpheus: Sej se vidi iz odgovora kakšen je. Ali gre za resen odgovor ali pa je kar nekaj. Pa tudi žaljenje ali podobne fore niso zaželene. Sigurno pa se admini če ne v enem dnevu pa v dveh ali treh prebijejo skozi nove odgovore, poste itd in te tudi vsaj upam nagradijo ali kaznujejo. Eden takih ukrepov so minus pike. Nabijanje tudi ne sodi pod zaželeno kot tudi ne dva odgovora eden za drugim v razmaku minute ali dveh, ko lahko enostavno popraviš odgovor.
Go with the flow.

blue96 ::

ja, take, ki z odgovorom nic ne pomagajo ali pa se norcujejo bi bilo pametno izklopiti. poznam jih nekaj, a malo.:8)
.

Tomi ::

Dalmatinka: zakaj pa naj bi se tema zaklenila.. Saj se sedaj naprej čisto lepo razvija, in ne vidim razloga za zaklep.

Deeday_Duck: dolžan sem ti one linke Prvi

Drugi

Tretji in

Četrti

capitanoss: najprej ti moram povedati, da neumorno iskanje zvezdic in razglašanje le tega ( vsaj jaz sem to našel v tvojih postih ), ni zaželeno. Kot nasvet pa, če se boš zaradi tega živciral, jih res ne bo takoj. Ko pa ne ti ne bodo več glavna preokupacija, pa bodo prišle same od sebe..
metrodusa.blogspot.com

Mitja 34 ::

Po drugi strani pa je hahaha res znamenitost(ne vidiš vsk dan gnoj(kak se naredi ta mali tm ?))

p.s.
Dalmatinka(zaka dalmatinka či si m spola???) :|

Loki ::

Capitannos velikokrat - se mi vidu v profilu.
I left my wallet in El Segundo

hahaha ::

dejte vi raj kej pametnga povedat.zvezdice so itak za en ku*ac.moj znak je pa le neki posebnga tko da: hahaha!
SADJE CAKA OBIRALCE. PRISTOPI!

Tomi ::

Hahaha, tokrat si pa vsaj nekaj "pametnega" povedal. To, da si nekaj posebnega, vsi dobro vemo.
Samo če že pišeš, zakaj moraš dajati neprimerne izraze v svoje poste?
metrodusa.blogspot.com

Koci ::

he,he gnoj tole si pa zadel

Dalmatinc ::

Prodaja zvezdic;

pametna ideja; če mi ker ponudi več kot 4 jurje za štiri zvezdice takoj prodam, ponudbe sprejemam na email...

:D:D:D

Primoz ::

Zvezdic se ne da prodajat... edini prodajalec z licenco sem jaz:D. Cena: 100K / 0.3 zvezde....:D:D

Da si ne bi kdo domišljal, da se zvezdice celo da kupovat/(pre)prodajat
There can be no real freedom without the freedom to fail.

abcde7 ::

Kva ti zvezde sploh pomagajo, saj imaš jutranje sonce in aprilsko jutro in jutranjo roso, a je kdo gledov south park???:D:D8-)

Tomi ::

Primoz, potem si pa teoreticno zelo bogat, prakticno pa ne:D. To me namrec spominja na tisto, ko sin vprasa oceta, kaj te teoreticno in prakticno. In rece, naj gre mamo in sestro vprasat, ce bi se za 2.000 DEM dali dol z neznancem.. In obe odgovorita z da, in oce rece, da imajo teoreticno 4.000 DEM, prakticno pa dve *****..
Dalmatinka: saj glede na tvoje stanje jih pa res lahko prodajas.. Samo a jih ne bi raje kupil:\
metrodusa.blogspot.com

blue96 ::

dej ti robo, a je teb res treba pisat o jutranjem soncu? mi se pogovarjamo o kvaliteti odgovorov, pa ni nic v povezavi z vremenom. sori, ampak tko je. sicer bi pa take gnoje(tm) lahko kr mal najprej za owce označl in jih nato rešili, če bi se spogledno obnašali, ane.?!:O
.

abcde7 ::

A veš kva MULC-> a nis prebrav o spoštovanju slo-tech userjev pravic-ne smeš me kritizirat, vsak ma pravico do svojega mnenja in moje mnenje se glasi, da te zvezdice so potrebne storil pa nisem nič napačnega, da bi moral biti zobata owca tm!;( Držim se navodil, ki sem jih prekršil samo enkrat!;(( Spoštujem tvoje mnenje mulc, zato tudi ti spoštuj moje!

Lep pozdrav, RoBo

R0K ::

a je mozno dobit se vec zvezdic in vecji naziv od lunija:D

blue96 ::

ej, -rok- , ce hoces biti kaj posebnega, si kupi bmw. pol prehitis lunija, zdey, pa lepo sourfi naprej, pa bo.

robo, poglej se enkrat v pravila, pa odgovarjaj kvalitetno, alpa ne odgovarjaj.

... pa kwa se vam gre za te zvezdice. kwa ce bi jih ukinili, ko se tako po njih mecete.?;(
.

R0K ::

ma fora ej
sej seve da je luni car

element ::

Kolkr jest vem je možnih 5 zvezdic, sam ni mi pa jasno, kaj moreš nardit, da jih dobiš. Drgač pa me niti ne zanima. :))

Sergio ::

pelcijan: za 5 zvezdic - moreš bit pa norc ;)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

luni-zvezdice? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Slo-Tech
1947494 (5482) Sergio
»

Forum poln debilov in smeti (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
645117 (3995) OZZY
»

Zvezdice, zvezdice, zvezdice in ostali nazivi

Oddelek: Slo-Tech
382344 (1842) Pretorijanec
»

zvezdice

Oddelek: Slo-Tech
371781 (1309) OZZY
»

Kaj je z temi zvezdicami in kako si jih prisluziti??

Oddelek: Pomoč in nasveti
361679 (1221) Elemen_T

Več podobnih tem