» »

kdaj bo omogoce zopet iskanje po forumu?

kdaj bo omogoce zopet iskanje po forumu?

PhotoBlaz ::

Mene pa zanima kdaj se bo spet dalo iskati po forumu??? Ful ful to pogresam,...ker za search pa prebiranje ze napisanih tem zgubis manj casa kot pisanje in cakanje na odgovor, ki je bil mogoce ze 20x povedan.

Brane2 ::

Po moje je verjetno server problem in bo treba na to pocakat se kar nekaj casa ? :\

Primoz ::

Malo spremenjena oblika searcha... s precej dodatnimi kriteriji in ZELO okleščenim naborom vrnjenih tem (verjetno 10 - 25) bo kmalu nazaj.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

pilot ::

išči v gogli ni čisto isto pomaga pa: site:www.slo-tech.com predmet iskanja Namesto predmet iskanja vpiši željeno temo

pujsek_ ::

Kak ste zanimivi! Kdo ti bo na takšnem portalu iskal, kaj ga zanima, da bo šel googlat...:8)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pujsek_ ()

frenk ::

Primoz: ne sam tega ne nardit8-O...zdej s-t čist lepo dela:)

Wad@ ::

in kaj je tako groznega??

pujsek_ ::

Čimprej zrihtajte nekaj za isat... bo čist OK!:\

Sergio ::

Infidels:

-) Pejte na Gugla.
-) Vpisite search string "Mene pa zanima karkoli site:slo-tech.com"

Predloga
Primer
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

frenk ::

kva pa če bi nardil tak search da bi preusmeril na google in noter vpisal site:slo-tech.com + kar bi bilo v search napisano?

alexb ::

Tale frenkova ideja je vredu :)

Sergio ::

Vse, kar bi moral Primoz narediti potem je to, da bi ta dva linka dal na Iskanje.

Ker jaz nisem vec pri Slo-Techu, pa ne vem, kaksni so resnicni plani.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

frenk ::

jp...ubistvu je ful mal dela, pa tud folk k nima pojma o googlu bo lahko iskal, brez da bi bil obremenjen s-t strežnik...vsaj začasno se da lahko to možnost, če se bo slučajno kaj druzga delal

...jest pa že vidm novo odprte teme "zakaj se mi odpre google, ko kliknem search":D

Brilko ::

Zelo dobra ideja bi bla tole da bi vpisal not pa bi ti po googlu iskal, ker res najde vse, mogoče celo več in bolje kot bi vi naredili tale iskalnik. Res predlagam tole, sej ni za 10 minut dela, pa še fajn je. Pa res obvezno napisat, da išče po googlu, da ne bo tem o tem kar jerekel frenk. :D

Upam da boste vzeli to kot začasno rešitev, ker je ql.

Wad@ ::

ja dobro je to...samo napišeš kaj iščeš+site:slo-tech.com
recimo iščeš to temo:
ali če ne napišeš site:slo-tech.com pa vsaj slo-tech in je isto..
mislim da je vek kot dobro za začasno rešitev

Brilko ::

Vbistvu če bi blo namesto iskanje kjer zdej piše da je začasno napisnao da ne deluej iskanje smao en form, kamor vpišeš pač neko besedo za iskanje, algoritem, ki bi ga pa admini napisal pa bi sma pretvoru v neka beseda + site:www.slo-tech.com - kar pa za take stručkote ni osnovni problem. Tak da nebi blo treba nič pisat teb site:www.slo-tech.com .

Wad@ ::

pa še napačen link sem dal(dobil):P ..sem kar prvi rezultat linkal:8)

Brilko ::

Wad@: milsim da je problem pri tem, ker rabijo iskalniki kot google neki časa da poindeksirajo strani, zato mislim da še novih strani, kot je tale ne najde direkt, tud če vpišeš isti naslov (tako so me učili).

No mislim da je tako, ampak še vedno je tak na isto temo vsaj 20 novih tem v enem letu, tak da se vse najde.

pujsek_ ::

Ja saj je čist normalno, da boš tako iskal!

Sam, ti to vpiseš in če je dost zadetkov, maš nekje 20-50 zadetkov za dve leti nazaj! Kaj si boš potem... Šel vse poste odpirat? :\

Brilko ::

LOL če boš pametno iskal boš pametno našel, kar pomeni da če hočeš iskat neko zadevo s html-jem pač ne vpišeš najprejh html, ampak najprej podrobno kaj iščeš (mogoče več kombinacij), nato pa vedno bolj posplošuješ zadevo.

Če boš napisu neki konkretnega boš najdu ziher v prvih 5 zadetkih odgovor.

Sami ::

Primoz: ne sam tega ne nardit...zdej s-t čist lepo dela

Meni še zmeraj ven meče in morm kar dost krat probavat, da pridem na stran.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

frenk ::

sami: a pa je s tvoje strani vse vredu?...kakšne maš pinge do siola?

Sami ::

Za pinge ne vem natančno, lahko pa poizvem. Imam pa ADSL 1024/256 in vse mi dela ql, razen slo-teh me res zajebava...zdele sm komi pršu gor;(
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Primoz ::

komi pršu gor? kaj to pomeni? stvar ali dela ali pa ne dela... ne more pa "komaj delat".
There can be no real freedom without the freedom to fail.

KoReNJe ::

ta forum meni tudi obcasno ne dela... prekinja na dolocen cas za par minut. verjetno se kaksn drek ob tistem casu zacne izvajat, kar onemogoci dostop do www serverja.

Primoz ::

čas? IP?
There can be no real freedom without the freedom to fail.

KoReNJe ::

malo preden sem objavil predzadnji post ni delalo. stvar je v tem da se to skos dogaja. logirat se mi pa ne da.
mislm da bi moral to vi vedet.

Sergio ::

Tezko, ker Slo-Tech dela zadnja dva tedna res neprekinjeno. Glej za napake na svoji strani, pokazi malo interesa in logiraj.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Sami ::

komi pršu gor? kaj to pomeni?

Včeraj potem sploh ni več prišel na stran in nisem mogel oddati tegale posta. Včasih pa mi sredi surfanja po forumu kar naenkrat napiše the page canno't be displayed in potem je konce, takrat pa skos pritiskam refresh dokler mi po ene 10ih poskusih spet ne pride na stran.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

moj_nick ::

Oho, iskanje je spet nazaj! 8-)
110111001001010001010000

Gandalfar ::

Sami: a ti samo s-t ne dela .. ali se kaj drugega v tistem trenutku .. mobisux, domaca stran od moj.net, eon, itd?

Sami ::

Ne vse mi dela OK, samo slo-tech mi dela zelo počasi...velikokrat pa vrže tudi ven, a imaš kakšno idejo?
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Dr_M ::

mam zelo podoben problem kot Sami...vse dela ql, samo slo-tech je vcasih nedosegljiv, predvsem v vecernih urah.
isp je telemach (ampak napaka ni na TM strani)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

bradek ::

Meni se vcasih zgodi da mi slotech in se nekaj ostalih sajtov (tako slo kot tujih) enostavno ne deluje... connecting to... in caka. Pinga jih ne, nic.
To se zgodi enkrat na tedn za 10 minut sigurno. Mozno da ima SiOL kake probleme oz. spet UTA v avstriji. Potem zacne normalno delovat spet naprej. Mozno da zato ker sem statik. Kajpavem.

smilyxx ::

Brad3K mam dinamični IP pa se mi včasih dogaja da skoraj nič ne dela.

Lp
Save water.
drink beer.

KoReNJe ::

meni v tistem trenutku dela vse. samo dostop do web serverja ne. pingi so, povezat se pa noce na port 80. tko da je problem na vasi strani. ce bi mel kaksno skripto ka bi se samodejno povezovala na web server, bi blo bolj jasno.

Mercier ::

Probaj tole, takrat, ko ne dela.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako uporabiti iskanje na slo-tech

Oddelek: Pomoč in nasveti
71178 (975) Konlov

Iskalnik Slo-tech

Oddelek: Loža
5682 (539) zee

Iskanje na slo-tech

Oddelek: Slo-Tech
81193 (1076) STASI
»

Iskanje

Oddelek: Slo-Tech
151497 (1200) Bellzmet

Več podobnih tem