» »

Ikonce pod nicki

Ikonce pod nicki

«
1
2

Dinko ::

Zanima me kako imajo nekateri zraven ikov se ikonce...tut jst bi to rad mel...pa ne vem kako se to nastavi...
Dinko

Gandalfar ::

Se ne da. Ikonce imajo samo nekateri redni sodelavci strani.

Pogoji so pa taksni, da moras napisat kaksen clanek, doloceno kolicino novic oz. dovolj terorizirati folk kot moderator, da postanes tajni policaj.


Aja.. pa psa mi mors na sprehod vodit. ;)

Zheegec ::

Pa kavo moraš kuhat :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Sami ::

Res bi blo hudo, če bi imeli avatarje pod nicki...8-)
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

perci ::

Sej ga maš lahko. Vsak dan ob 16.00 pred Gandalfovo bajto. Šnavcer je. :D

alien-w ::

Jest ti tkole povem, sej je ql ce jo mas, samo je pa tut velik od tebe pricakovano da jo obdrzis. (zame to zdej sicer ze nekaj casa bolj slabo velja, a vseeno :D )

andper ::

Ma bi blo lustno met ene take diskretne avatarcke 25x25 do 2,5 kB. Nekega dne.. :)

Sami ::

Ma bi blo lustno met ene take diskretne avatarcke 25x25 do 2,5 kB. Nekega dne..


To bi bilo res fino, sej ma to že večina forumov...
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

pingec ::

sploh ne ker avatarji ne primomorejo k nicemer drugem kot smetenju da je forum bl nepregleden

LP
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Jackal ::

Ma bi blo lustno met ene take diskretne avatarcke 25x25 do 2,5 kB. Nekega dne..


To bi bilo res fino, sej ma to že večina forumov...


[sarcasm] Pa po možnosti bi lahko uvedli še kakšne slike v podpisih, in animirane avatarje [/sarcasm]

Mislim, da ravno to ločuje S-T od ostalih forumov in da se dejansko da kaj prebrat in najti pomoč. Ne pa tako, kot na ti. drugih forumih, kjer da nekdo v odgovor na post v obliki smajlija, v podpisu pa slika 800x300... Potem pa še kakšna "irc" varianta nabijanja postov, pa imaš 50 takšnih slik na eni strani... Da o avatarjih sploh ne začnem... ko začne vse neki utripat itd. Ne hvala.
Walking the way is something completely different than imagining the way.

Sami ::

No, to je pa tud res...:D
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

c3R4R ::

Kar naj tako ostane kot je. Jackal, pametno si povedal.:)

@Gandalfar
A na to foro s psom še nisi pozabu?:D
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3R4R ()

BaRtMaN ::

Potem bi s-t šele klecnil.

Gandalfar ::

A ker bi mi folk psa ven vodil? Pomojem bi bil samo zelo vesel ;-)

andper ::

Lepo te prosim Jackal no. Točno zaradi tega, da bi preprečil take izjave, kot si jo podal ti, sem namenoma zapisal besedo 'diskretne' in postavil tako majhne meje, ki jih nima noben drug forum, kar jih poznam. Je res?

In zakaj je potemtakem potrebno omenjati gigantske plesoče avatarje oz. slike v podpisih? To mislim, da se že itak vsi tukaj strinjamo, da tega ne potrebujemo.

Anyway, vem da se bo komu tole zdel mal čudn, ampak jest sm dejansko opazu, da mnogokrat lažje spremljam, kdo je kaj napisal v debati, če že s kotičkom očesa prepoznam avtorjev avatar, brez da bi premaknil oči s samega sporočila. Ja, mogoče pretiravam, mogoče pa nisem edini. :D

[edit]Ne pozabit, da ima vsakdo *že sedaj* v nastavitvah možnost izlopiti prikaz avatarjev![/edit]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andper ()

Mihc ::

Ne rabimo ikon!!!!
Sovražim ikone!
Naj jih ima tisti, ki si jih zasluži!

LP, Mihc
Življenje je lepo če ga živiš!Se splača!!

Gandalfar ::

Theseus: za priblizno 2x se ti poveca dolzina strani potem

pivmik ::

Jaz se vseh teh vaših imen/nickname-ov ne morem zapomniti.
Zapomnil bi pa si vaše avatarje, to bi bil kot nekakšen vaš obraz.

Ampak nekih glomaznih animiranih smeti pa res ne prenašam.
Lepo slikice 48x48 do velikosti 5KiB.
Pa kdor noče jih imet(dialup,...) bi si v nastavitvah nastavil, da jih ne prikazuje.
Pa kdor bi bil poreden bi mu avatar onemogočili.

Samo potem Globalni fantje ne bi bili več 1337.
LP, Gregor GRE^

BigWhale ::

Ce imajo drugi moramo imeti se mi? A, ne? Jasno!

Ugh...

Jaz bom zacel furat kampanjo proti grafiki na slo-tech.. text only... ;>

Boki_ ::

Najbolje bi blo če bi meli DOS style, samo tekstovna oblika, še to je preveč.
I'm back

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Boki_ ()

jRk0 ::

s-t se mora razlikovati od drugih forumov in terat malo visjo kvaliteto vsega. in sem NE spadajo nobeni avatarji pa glomazni podpisi. al pa klasificiranje uporabnikov v neke klase po stevilu postov.

a veste kako velik bi naprimer postal thread protokol?
You fuck up once, you loose two teeth.

Dr_M ::

men je ST zdej cist ql in sm proti temu, da se dodajajo ksne slikce.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Poldi112 ::

Se strinjam s Picnikom. Po slikci prej prepoznas osebek. Sploh se mi zdi neumno, da ima precej ljudi na st isto slikco. Potem je skoraj bolje, ce je nima.
Pa tudi lahko se naredi, da se zaradi slikce post nic ne podaljsa. Ce osebek napise samo eno vrstico, se mu pac slikca malo odreze. Ce je pa omejitev velikosti za slikico, pa do tega sploh ne mo moglo priti.
Poteg tega so podpisi bolj neuporabni kot slikce. Sicer jih imam izklopljene, ampak vseeno je bedno, ker vsake toliko casa moras izklopit svoj profil, da vidis kaj nekomu pise v podpisu, glede na to da se sklicuje na njega. Drugace je pa to samo eno bedno tekmovanje, kdo najde boljsi ali pa bolj bedast quote. Ziva izguba prostora. Za razliko od slicic.

Zheegec ::

Če bi že bili avatarji za vse, bi morali biti še malo manjši kot so sedaj, ampak bolje je če jih imajo samo nekateri :D
Sem pa za daljše podpise (več znakov v vrstici) po tri vrstice, AMPAK z manjšimi fonti.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

andper ::

PicNiK: Me veseli, da nisem edini (to, glede obraza).

BigWhale: Ne, sploh ne zaradi tega. Razlog smo do zdej utemeljil že trije. :)

jRk0: In zakaj potem še vedno vztrajaš pri glomaznem podpisu? Vsaj tako bi ga jest opredelil, glede na to, da obsega štiri (4) vrstice.

Poldi112: Good point. Predvsem Tajne policaje se težko razloči, za razliko od Master Bwan, ki jih lepo prepoznaš že na daleč. :)

kuglvinkl ::

Morda si bo pa TP omislila pobarvan trebuh? :)
Your focus determines your reallity

Microsoft ::

Naj ostane tako, kot je. Te neke slike ne bojo cist nic dvignale kvalitete debate.


by Miha

p.s.: Ko smo ze glih pri teh slikah. Gledam pa gledam to ikonco, ki jo majo policaji, in mi ni jasn, kje majo usta?:\ :P A je to tista bela crta, ali crna crta?
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

BaRtMaN ::

Em, rumeni zobje so, črna črta je vizir. :>
V bistvu sem proti ikonma, večina je neprimernih, če posebej te, ki jih lahko določiš vsakemu postu. Za teme pa je kar kul.

OmegaBlue ::

Tista rumenkasta črta.

P.S.
marš futuramo gledat.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

M-man ::

Jaz sem tudi za ikonce. Ker večjo nepreglednost povzročajo podpisi kot pa same ikonce. Po mojem bi bilo najbolje, če bi dobili pravico do ikonce vsi tisti, ki redno sodelujejo na forumu (npr imajo določeno št. objav), in da bi bile vse npr. iz risanih serij itd.

Najmanj problemov bi bilo, če bi bile vse možne že nekje zbrane. Vem pa da to zahteva spet veliko dodatnega dela.

ahac ::

Aj demandz to be iconized!
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

zile ::

Dej ne bit otročji s temi ikoncami, doh |O

ahac ::

I selecta Amy az my icon!




Hopefully not taken already. :O
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

gumby ::

Jaz bom zacel furat kampanjo proti grafiki na slo-tech.. text only... ;>


moj glas že imaš:)

LotoZgubitek ::

Celi svet že govori o programskih patentih,če bomo morali počasi za to že plačevati,potem si tudi Matt Groening zasluži kakšen dolar zaradi zlorabe njegovega avtorskega dela.
Boljše brez grafike!
Ne,ne,ne...vode ne pijem jaz...rabi jo računalnik...

pivmik ::

Jaz bom zacel furat kampanjo proti grafiki na slo-tech.. text only... ;<

moj glas že imaš:)

Ja in potem vstaviš smeškota noter, csss...
Sej mate Opero in EMULATE TEXT BROWSER.
LP, Gregor GRE^

Matev ::

pejte kdaj na siol furum pa poglejte kaj naredi grafika.... podpisi, animirani avatarji, animacije vsevprek....

en post poda.... pa se pod njega deset ljudi podpiše z svojim animiranim avatarjem, podpisom in animirano slikico za podpis in kot odgovor podajo dva animirana smajlija

bogastvo grafike na siol furumu

pivmik ::

To itak suxa ampak v tej temi je bilo že TRILJONKRAT, ne ŠTIRILJONKRAT povedano da noben noče glomaznih avatarjev.
Tudi jazst jih sovražim.

Hočemo DISKRETNE avatarčke (ne animirane) velikosti 48x48, max 5KiB.
In komur se to zdi brezveze, bi imel možnost onemogočanja Avatarjev/ikon v nastavitvah.

Popisom pa zmanjšat pisavo in za odtenek bolj temne barve, da se lepše ločijo od sporočila.
LP, Gregor GRE^

Matev ::

picnic.... ne razumeš tega kar govoriš

govoriš o diskretnih slikah o malih animacijah o malih slikicah.... pa saj so tudi na siolu male slikice.... pa poglej kaj je tam... malo se sprehodi po njihovem forumu ali pa obišči forum od jokerja... tam je šele štala

ne gnoji slo-tech foruma z nepotrebno migljajočo in utripajočo navlako.... še podpisi so nagravžni in utrujajo ker jih vsaj jaz vedno znova berem in da ne omenjam popolnoma nepotrebnih smajlijev ki jih nekateri povsem brez okusa limajo v sporočila

M-man ::

Lepo naj se izvede anketa. Naj ljudstvo odloči!:D

LP
M
Alea Iacta Est. (Julius Caesar)

andper ::

[edit]Med pisanjem svojega posta, so se pojavili že 3 novi odgovori, sam pa sem želel zapisati točno nekaj takega, kot je napisal PicNiK.[/edit]

Skratka, Matev, ni potrebno poudarjati animacij, če si jih itak noben ne želi. Mislm nekateri res vse prevečkrat sploh ne preberejo debato v celoti, preden postavijo svoj odgovor. :/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andper ()

hruske ::

ne, sej nej kr bojo animacije... bo slo-tech dobu nov banner, ki bo oglaseval temo v kateri pise kako se s pomočjo firefoxa al pa mozille da znebit animacij. :D

se malo mozganske telovadbe: kaj mislite, da je bolje. en ime ali avatar? vam ni dovolj, da ti že tv cel dan nabliska tistih 180 tisoč slik na uro?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hruske ()

pivmik ::

V Operi:
F12 - Enable GIF animation (odstrani kljukico)

V Slo-Tech Nastavitvah:
Nastavitve -- forum -- Onemogoči prikaz Avatarjev -- Da

V FireFox/Mozilla:
uredi source kodo in skompajlaj.


mk-klavz, drugače lahko v Operi z enik klikom/eno tipko izklopiš ali vklopiš prikaz vseh slik.
LP, Gregor GRE^

hruske ::

tud tole je fajn, dela pa še kje drugje.

alien-w ::

Bom naredil anketo, samo oblikujte jo, da meni ne bo treba cisto nic mislit (izpiti in to, pa se mi o tem sploh ne da razmislat, jest samo mal za sprosititev forum berem :D ).

Ko bo anketa narejena in oblikovana jo bom pa gor dal, samo vam že zdej povem da ne bo obvezujoča ne do vas in ne do nas in bo samo informativne narave.

Ce se bo pa kdaj kaj vec zgodilo se bomo pa skoraj gotovo ravnali po njej, ker še vedno mi tukaj iscemo zadovoljstvo naših članov. Vsekakor pa to ne bo prej, preden bomo dobili nov server, ker že sedaj vsak bajt šteje, optimizacija koed je pa tako ali tako domena, ki ji dajemo superlativ.

M-man ::

Nekaj v smislu:
Kakšno je Vaše mnenje o avtarjih na forumih?
-Pozitivno ne glede na obliko in animacijo.
-Všeč so mi le majhne neanimirane ikone (npr. Tajna policija).
-Vseeno mi je.
-Slo-Tech mi je všeč tak, kot je.
-Kakšne ikonce?! Še podpise bi skrajšal!

LP
M
Alea Iacta Est. (Julius Caesar)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-man ()

Microsoft ::

Ce ze bos naredil anketo, potem dej dober napis, da se gre za sliko, vlko 3 pixle in ne za neko 2MByt vlko BMP sliko v podpisu, ali pa moznosti da je kje zraven se kaka animacija!
Ce folk tega en bo vedel, potem bo stanje 90% za NE.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

pivmik ::

A ste za to, da se uvedejo avatarji za vse uporabnike na SloTech?
-Da
-Ne
-Kaj je to avatar?
LP, Gregor GRE^

Tody ::

hja sam potem se more uvest da če hočeš svoj avatar da imaš lahko samo zelo majhen jpg ali png in velikosti tolk in tolk.... Jest sem osebno proti...

Microsoft ::

BTW, ne pozabt, da je treba se dodat pravila, kaj vse lahko vsebuje ta ikonca.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Anketa - Avatarji na Slo-Tech (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Slo-Tech
67140265 (22828) Gandalfar
»

Novi Slo-Tech: meni zelo všeč! (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Slo-Tech
68744003 (25869) Ziga Dolhar

Avatarji & podpisi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
535005 (4243) kuglvinkl
»

Kako do avatarja? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Slo-Tech
20214431 (10773) V-i-p
»

kako si daš slikico v slo-techu. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Slo-Tech
42431305 (23733) Mr_Globus

Več podobnih tem