» »

a ste za?

a ste za?

softwar66 ::

Sporočilo apeliram predvsem na moderatorje. Ker se ta post nahaja v rubriki me zanima ali je možna uvedba "sticky" rubrike z naslovom akcije ali kaj podobnega. Obrazložitev: vsakdo izmed nas kdaj pa kdaj kupuje novo računalniško periferijo, kopletne računalnike in njihove pritikline, nekateri več x drugi manj x. Ponudba v SLO je kar pestra. Zgodi se, da se pri kakšnem nakupu prenaglimo oziroma spregledamo ugodnejšo ponudbo, ker zanjo nismo vedeli ali preprosto, ker je potekla. V rubriki naj bi se nahajala sporočila ugodnih cen računalniških komponent in ostale napredne tehnologije. Avtor sporočila bi navedel kaj je ugodnega kupil, kje, po kakšni ceni in, če podatek obstaja ali je akcija omejena. Tako bi bili iz prve roke informirani o naj cenah na enem mestu. Strah, da bi taka rubrika postala leglo komercialnih oglasov mislim, da je odveč, saj se dokaj hitro ugotovi ali gre za uporabnikovo izkušnjo ali za propagando. Se kdo strinja s tem?
  • spremenilo: softwar66 ()

perci ::

Naredi temo - če bo lepo zalaufala jo bomo prlepl, ok?

MEDENA ::

jaz sem za...ampak slovenija je itaq draga k pes.....sej vidiš na enaa majo kode 3% popusta..-- give me a break...

softwar66 ::

Probat ni greh, ponudba v SLO je pestra, cene manj ugodne. Tema ustvarjenja (za celo Evropo). Moderator lahko to temo zbriše.

boštjan ::

cool ideja,samo da v njej oglašujejo kupci in ne prodajalci

perox ::

meni se zdi ponudba com-trona zelo pestra in poceni, pa akcije imajo tudi velikokrat.:)
AMD64 3200+ | XFX GF 6600GT AGP | Ceon 512DDR | 3Dmark03 7840


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Elektrika pri RWE

Oddelek: Loža
3214816 (9960) Alamar
»

Black friday (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7418170 (9068) r0b3rt
»

Kater potovalni kovček kupiti?

Oddelek: Loža
1811596 (11122) Malajlo
»

download (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
667830 (6804) Tic
»

Zaklepanje teme "Delo v računalniški firmi"

Oddelek: Šola
211527 (1111) CaqKa

Več podobnih tem