» »

SoundX DVD-R mediji

SoundX DVD-R mediji

miha25 ::

http://www.com-shop.com/article.asp?Art...

Ima kdo kakšne izkušnje s telimi mediji? Prosim če jih je kdo kupil da objavi info iz dvdinfo-ta, da točno vidimo kateri dvdji so to.

OldSkul ::

Najbolje, da se jih izogibaš razen če bodo na tvojem zapisovalcu dobro delali.
Jaz mam recimo ADM DVD-R ploščke iz Mercator hipermarketa v Šiški in so bili 2400 Sit(10 v tortici) in jih ne priporočam.DVD mi je zapeklo na 4x hitrosti a mi 1 od šestih film, ki sem ga dal gor ne dela, kar je verjetno posledica lise, ki se je pojavila na spodnji strani dvd-ja, poleg tega mi ploščka prepoznata samo dva DVD-ROMA ne pa tudi tisti v prenosniku, čeprav je star samo nekaj mesecev.Imam pa NEC 2500A s shekanim fireware-om.

lp

Sadar

largie ::

soundx so isti kot joker hasan, isti media code (firma mitsui). do zdaj sem imel probleme pri dveh, napaka se je pojavila blizu zunanjega roba, sicer pa je vse ostalo razen zadnje datoteke na obeh normalno berljivo. nisem ekspert ampak zdi se mi da barvilo tam ni lepo porazdeljeno. pečem jih na 2x hitrosti, Nero ne dovoli večje, pekač je lg 4040b.

sadarj79, kekšen media code imajo ti ADM?

miha25 ::

Bi lahko objavili SS iz DVD INFO PRO? Da bomo točno vedeli za katere medije gre. :\

Caligula ::

Jaz sem jih na necu 2500 z shackanim firmwerom pekel na 4kratni hitrosti kar je bil varnostni maksimum. Z original firmwerom jih pece 2kratno.

So cisto solidni. Zdej v comtronu za dva jurja vrzejo zraven 10 DVDjev se torbico za 20 DVDjev.

miha25 ::

Si 100% da moram dobiti zraven še torbico? Namreč če je tako moram dobiti 3 torbice :)

Caligula ::

JA, sam spomni jih. Mislim, da je se ta akcija. Mene je prodajalka kr sama spomnila zadnic-pohvalno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje pa vi kupujete DVDR/DVDRW medije? (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Kaj kupiti
169297450 (26552) pingo76

NEC 3500 ali PIONEER 108 ?

Oddelek: Kaj kupiti
392176 (1407) boštjan
»

NEC 2500 visje hitrosti pisanja in bitsetting (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
12610335 (6574) delfinus
»

Se splaca NEC 2500 + 50kom Traxdata DVD-R 4x za 22.500 SIT ?

Oddelek: Kaj kupiti
231481 (1028) Jaffa
»

Kateri DVD+/-RW? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1009202 (6826) AtaStrumf

Več podobnih tem