» »

Igre za 300Mhz/128MB/win98SE/ pa še zastonj naj bi bile - kakšen web page

Igre za 300Mhz/128MB/win98SE/ pa še zastonj naj bi bile - kakšen web page

Keyser Soze ::

Spomnim se, da smo včasih igrali Prehistorica, C&C, Wormse, Lemmingse, ipd...

Problem je ker večina teh iger ni freeware ampak jih je potrebno kupit. Rabim pa za nekoga, ki si je komaj privoščil en bogi kompjuter za 10 jurjev in tudi pod razno nima denarja za igrice.

Našel sem internetne stvari, ki omogočajo download igric, a so povečini demoti. Kakšna cela bi prav prišla. Pa če ne bi bila preveč nasilna.

Kakršnakoli pomoč dobrodošla:
OM, F, G!

fusionSPY ::

Hja ;) , še slovenci imamo eno dobro stran KLIK. Drgač pa se tudi tule najde ogromno stvari KLIK . Upam, da sem kaj pomagal ;) .

strictom ::

evo ti dobra stran, na stotine iger www.daveabadon.com

TribesMan ::

Gres v Google in napises 'Abandonware' in ti ven zmece ogromno robe.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Keyser Soze ::

Colol, se vidi da nisem v teh wareih in licencah.:\

Kaj pa bi dali vi igrat enemu 10 letnemu frocu na njegov prvi računalnik?

P.S.: Sem si v službi zloadal ene par igric po mega, dva velikosti pa moram rečt, da me je kar glava bolela po par minutah igranja pri tej "ancient" grafiki.:| Njet good.
OM, F, G!

DSmidgy ::

Ene stare igrce so čisto vredu. Pomojem sem še tole leto igral Colonization.

Prvo mu dej po eno dobro iz vsakega žanra, da bo use probal in vidu, kaj ga zanima. Na the-underdogs imaš še sortirano in boljše igre so označene.

Kami ::

Veliko starih iger najdeš tudi na dave.slo-igre.net ... Jaz bi najbolj priporočal GTA 1 :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kami ()

Brilko ::

Če ma rad dirkačine, mu daj NFS2 ali 3. Drugače pa odvisno kaj bi rad igral. :D

Keyser Soze ::

JA sej premišljam. Če ma kakšen frend kje v predalu kakšen star špil, pa bi mi ga odstopil. Bom začel špilat socialo oz. Karitas zdej.:D

Ene par dirkačin mu bom dal, pa kakšen šah ali podobno miselno igro. Da ne bodo rekli da ga poneumljam. Streljačin mu pa ne bom dajal. Da ne zrasel v zlobnega nasilneža.:P
OM, F, G!

Brilko ::

BTW: nek sem ču da so tisti ki igrajo streljačine, manj napdalni.Nevem no. :D

DSmidgy ::

Pa še to. Na tastarmu celeronu delajo tud take igre, kot so Age of Empires, Commandos, ... ker sem imu tak računalnik in je vse to delalo.

]Fusion[ ::

Hmm moderatorji so neki počasni če niso cenzurirali linka na supernovo...
No legalna možnost še je da jih kupiš. Stare igre se dostikrat na novo pojavijo po uber nizkih cenah 2k-3k SIT.
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

CCfly ::

Kakšen Starcraft mu lahko še daš gor, pa tudi C&C nekje do vključno Tiberian Sun še dokaj lepo dela. Drugače pa je med tem Abandoware-om ogromno odličnih starih špilov. Še posebej pustolovščine, ki jih danes ni več ravno na pretek.

Zheegec ::

Starcraft je klasika.
Kakšne bolj stare igre: Descent: Freespace (vesoljska sim), Imperialism (potezna strategija), Master Of Orion 2 (potezna strategija), Theme Hospital (ZAKOOOON!), Beasts & Bumpkins (realnočasovna, ZAKOOON, kar precej stara).
B&B
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Keyser Soze ::

Bom jutr na šihtu zloadal to BB. Drugače pa sem eksplicitno pojasil, da ni možnosti nakupa...

Nisem Karitas in še sam se marsikateri stvari odpovem, zdej naj pa še delam dodatne stroške si z kupovanjem igric za tega froca.
Ja možno, ampak samo če daste še kaj vi poleg.:\ Garantiram, da ne bo šlo nič za pir, ipd...:)
OM, F, G!

Marjan ::

Za njega ( in njegov računalnik) je idealna igra GeneRally.

Malo zasede (eno disketo), dela že na 200Mhz in nudi obilo zabave, pa če bo igral sam ali s prijatelji :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Iščem staro igro pa ne vem imena

Oddelek: Igre
434488 (1806) ahac
»

Igre za gamepad

Oddelek: Igre
61427 (1341) dolenc
»

Igra

Oddelek: Igre
141529 (1256) xgo
»

stare igrce

Oddelek: Igre
171978 (1676) G-man
»

Igrice na strem racunalniku

Oddelek: Igre
51067 (968) PROTOTIP

Več podobnih tem