» »

[MP3] predvajalniki s flash spominom

[MP3] predvajalniki s flash spominom

««
«
1 / 13
»»

Tac20 ::

Preden se razburite:) sem ze uporabil iskanje vendar mi na moja vprasanja ni ponudilo nevem kok odgovorov zanima me kateri mp3 predvajalnik naj kupim, spodaj sem nalila linke pa mi poveste ce kdo ima kakega od njih, da mi svetuje, ker nebi rad denar stran vrgel za neko skrpucalo ki bo razpadlo cez 2 mesca, lepo se zahvaljujem:\

CANYON CN-MP3SD 256MB Sports Edition

Lexar JumpGear MP3 Player + JumpDrive 64MB "Sport"

CREATIVE MUVO TX 256MB + FM

Mercury MP3 predvajalnik IXA 333i 256MB

Lexar JumpDrive Music 256MB

Tako upam da vam nisem nalozil prevec dela, ce se vam pa te modeli zdijo wack, pa mi lahko svetujeta kaj drugega kar ste sami sprobali, cim vec komentarjev zazeljenih!!

Lp bajtre
  • spremenil: CaqKa ()

Ghero0 ::

Ce mas dnar si nabav ksnga IRiverja ker so najboljsi!
Banging your head against a wall uses 150 calories an hour.

OldSkul ::

Kupi Lexor JumpGear in ga potem nadgradi z enim 512 MB USB ključem za 15 tisoč SIT.

Tac20 ::

To ni navadna kartica za digitalca a ne? to morm neki posebi kupovat...? k ce ne bo najraj tega canyon z enaa

Tac20 ::

Aja pa pogoj je se da tam do 25 k vec ne, pa se to ce bo se sploh splacalo se pravi v tem rangu

boha ::

doma imam creative muvo fm, sicer 512 mb. zadevca je very cool. jest sem pač gledal na to, da zadeva podpira usb 2.0, ker je razlika v prenosu prevelika. če ti to ni problem, potem po moje skoraj ne moreš falit. lahko kupiš tudi iriver, ampak creative muvo ima iste karakteristike za 1/4 manjšo ceno (za 512 mb model).

Tac20 ::

Pa narocu sem ze tega canyon ker rabm neki mejhnga, 256 mb mi bo dovolj, usb 1.1 me ne moti ker pac ni nikol taka panika s casom:), drgac pa upam da nisem zajebu, bomo vidl:))

Hvala za nasvete, ma kdo ta predvajalnik? Prvi link v prvem postu

Tac20 ::

Aja pa se to tam na enaa pise da ima id3 zaslon, kaj to pomen, ima id3 tag? ne stekam

|ke ::

a mogoče kdo ve kje bi se dal v slo dobit 512mb verzijo tega canyon spotrs edition? ker jz sm zaslediv sam 256mb, vem pa da obstajajo tudi 512mb => link

lp
Ike

Tac20 ::

V bofu jih imajo cena pa je 25 tisoc

|ke ::

hvala
mimgrede bayte: če ma napravca id3 tag združljivost pomen de tep prkaže vse naslove in ostalo tak kt maš napisane če pogledaš pr wianmpu npr. pod file info od komada. se prav naslov komada, izvajalca itd. mal čudno sm razložu:8) sam po moje štekaš..:D
Ike

Tac20 ::

Veš pa jaz to vem:D To sprasujem ker mi je rekel prodajalec v bofu da nima id 3 taga

Tac20 ::

tako sem novi lastnik canyona tistega s prvega linka, in na prvi pogled je zlo fajn zadeva, edino kar me moti to mogoce ce bi imel predvajalnik tko k npr. pri mobitelu v imeniku da vpises zacetne crke pa ti vrze na zelejeni komad, drgac pa zaenkrat kul kej vec bom pa napisal cez nekaj casa ko bom vec lahko povedal o njem

Lp:\

Skatanic ::

Jst se pa mal zanimam za unga 'Mercury MP3 predvajalnik IXA 333i 256MB', pa me zanima če ma kdo kej izkušenj s tem predvajalnikom.

Predvsem me je pritegnila možnost nadgraditve spomina s SD/MMC karticami, samo nisem nikjer uspel izvedeti kakšne kapacitete kartic podpira.

Prav tako, pa me bega to, da je na proizvajalčevi strani navedeno da poteka prenos preko USB 1.1, medtem, ko na enaa piše, da se naprava povezuje prek USB 2.0.

Kakršenkoli uporaben podatek glede tega predvajalnika bo dobrodošel 8-)

Sadida ::

Dejte puvedat če ga kod v trgovin prodajajo al ga lhka sam tuki naročiš??:D

crni999 ::

Poglej si še od RED SKY-a za 17k,256Mb pa usb 2.0.

Lp

Sadida ::

Hm zanimiu.Kua pa drugi mislte?
Byte dej povej kuko se kej Canyon obnese??????

lp

Mulh ::

moj sošolec ga ima, pa ti ga odsvetujem, ves čas mu neki šteka, tko da ga moreš mal potrest, pa je spet normalno, kot bi bil spraskan cd, pa zgornji tipki, za premikanje št. komada se slabo obnesejo, namreč moraš kar močno pritisniti, je pa dosti kompakten...

lp

Sadida ::

Mislš to Canyon? A drgč je pa kr uredu? Byte dej še ti povej???

Mulh ::

Ja ta kanyon, jah sj drgač je čist ql, pa pocen je, slabe 25k mislim da je dal mislim da v Bofu nism sigurn, sam mene so tipke motile, pa to ne vem zdj, al sm njemu ne dela al kwa, mrde ma slušalke zanič ne vem...

lp

Sadida ::

JA u sam pol ma 512 mb placa.Un k ga ma pa 256 placa pa 18000sit.

No byte še ti povej pol bom pa nki kupu!!


hvala

Clone ::

Če je kvaliteta zvoka na prvem mestu si nabavi kakšnega Creative MuVo NX/TX/V200, če pa ti ni ravno do najboljše kvalitete ampak do finega videza pa si nabavi iRiverja vendar opozarjam da je kvaliteta zvoka dosti slabša. Tako da nebi kar tako odgovarjal "kupi iriverja je ""najboljši"" "

Podkrepitev odgovora

Sadida ::

Verjamem, ampak jst kupujem nekaj bol za takšno ceno kot Canyon.

igor0203 ::

hja sam Tom je znan da rad mal drugač napiše, če dobi $$$.... tko da raj na kšnmu Anandtechu poglej za teste, k tomu ni kej preveč za vrjet.... :D

igor0203 ::

kje dobim najcenej iRiver iFP-890 256Mb? al pa če ga kdo proda?

še slikca:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

igor0203 ::

anybody????

Damjan Jagar ::

Danes sem hotel naročiti dva Canyona (zase in prijatelja) in sem opazil da se ga v enaa.com ne da več dobiti. Sem ga pa na srečo našel tudi na rolan.si kjer se ga dobi še malenkost ceneje (pa še brezplačna dostava je). Imajo tako 256 kot tudi 512 MB različico.

igor0203, si pregledal vse trgovine na tem linku?
http://jagar.si

Zgodovina sprememb…

Ghero0 ::

Igor:

mas jih v enaa, eventusu, tehnika.net,... mal pobrskas pa je ne (hint: najdi.si)
Banging your head against a wall uses 150 calories an hour.

Sadida ::

Cyb3r: ko boš dubu mal puvej kakšn je ta Canyon, če se ga splača kupt?!

Damjan Jagar ::

Ouki douki.

Obenem bi rad še javno pohvalil uslužbenca spletne trgovine Rolan (D.B.), ki mi je zelo hitro odgovoril na mejl in se mi kasneje še po telefonu opravičil ter mi razložil da so imeli probleme in da bom moral počakati do 24 ur na odpravo paketa (čeprav je to manj kot je zapisano v pogojih odpreme). Znam bit zahtevna stranka ampak ta me je res presentil.
http://jagar.si

Neon87 ::

MUVO MUVO MUVO !!!
Jst ga mam pa še enih par ludi ku jih poznam pa je vsem ful fajni,...ostali ki pa imajo neke druge MP3 playerje pa imajo ful problemov z njimi. :D

matk ::

Kako je s tem Lexar JumpGear MP3 Player + JumpDrive 64MB "Sport"? Paše noter samo JumpDrive ključek ali tudi kakšen drug Lexar ali celo druga firma. Bi se dalo naprimer dati noter kabel USB podaljšek (enih 5 cm) in uporabljati drug ključek?

crni999 ::

Jst ga imam od Red Sky-a 256MB,2.0 USB....zvok je odličen,jst sem zadovoljen!

Lp

Sadida ::

Cyb3er a si ga že dubu?

Matwic ::

Igor0203: Najceneje lahko kupis iRiverje pri Eventus računalniki ali pa, ce gres iskat v Nemcijo, Geizhals.

Clone: Resno upam, da si ze kdaj poslusal kaksnega iRiverja. Kvaliteta zvoka je preprosto neverjetna za take napravice (ja kvaliteta je boljsa, oziroma najmanj enaka Muvotu). Ce pa pogledas, da iRiver omogoca se predvajanje OGG formata in ima nadgradljiv firmware pa mislim, da imamo zmagovalca med 256MB playerji v cenovnem razredu 35.000 SIT.

In dejansko je to res, kot je Igor napisal, da ce Tom vidi nekaj $, bo napisal neverjetne bedarije.

carota ::

Ima kdo izkusnje s Transcend USB JetFlash 512MB MP3? Za 30 kSIT izgleda kar zanimiv.

Lp,
Martin

zavajon ::

Kateri mp3 playerji se spoznajo na direktorije?
Rad bi tudi, da čita SD/MMC, ampak to ni nujno, če ima 256MB.

lp

zavajon ::

Sem pozabil, na direktorije ali m3u liste

lp

Damjan Jagar ::

Sadida: danes sva dobila Canyona Sport Edition 512 MB. Zdajle ravno muzko gor kopiram in ga bom mal pretipkal jutri pa sporočim kako in kaj.
http://jagar.si

Sadida ::

No lepo.Jst sm ga pa glih kar naroču:D

Pa mal mi povej kok časa ti kopira musko gor,pa te stvari?

lp

Damjan Jagar ::

Kopiranje je kar dolgotranja, ker podpira USB 1.1. Sicer mi pa zaenkrat 2.0 ne pride prav, ker mi ga tudi plata ne podpira.

plusi
- diktafon (8-16ur)
- FM radio in možnost snemanja radia na pomnilnik
- odporen na prah, udarce in vodo
- ima tudi možnost predvajanja besedila komadov na dispayu (karaoke stil). Na netu si DLjaš datoteke z besedili in časom v obliki komad.lrc. Z istim imenom moraš poimenoati tudi pesem (komad.mp3)

minusi
- nima možnosti preskakovanja več komadov. Lahko se pomikaš po enega naprej/nazaj
- ne prepozna folderjev
- ne moreš ga direktno priklopiti na komp ampak moraš s seboj prenašati priložen kabel iz mini USB na standarden USB.

Morda kdo ve kje bi se dal kupiti adapter (brez kabla) iz mini USB na navaden USB?
http://jagar.si

Sadida ::

Hvala Cyb3r. Zanima me kok časa je trajalo de si dobil mp3-ja.Ker sm js naroču in so mi poslal de morjo obdelat naročilo. Kolk časa je pr teb trajal?

Damjan Jagar ::

Naročil sem v torek in dobil v petek. S tem da so imeli inventuro in bi mogoče lahko dobil en dan prej.
http://jagar.si

Sadida ::

Tut jst sm ga učer dubu in sm zlo zadovoln.S trgovino in mp3 predvajalnikom.:D

Me pa zanima kake slušalke naj kupim, ker te niso nč prida?

d3k0 ::

sam kje kupujete ta canyon ker ga v rolan vec nimajo pa sm ga hotel nabavit!?:D >:D :D
!.....Happy new 2005.....!

boštjan ::

probaj BOF
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

d3k0 ::

Red Sky 256mb

kaj pa toti kak se obnese?

ma radio?
!.....Happy new 2005.....!

Sadida ::

Morjo met v Rolanu jst sm ga u petk naroču!

Vanich ::

Kako je s tem Lexar JumpGear MP3 Player + JumpDrive 64MB "Sport"? Paše noter samo JumpDrive ključek ali tudi kakšen drug Lexar ali celo druga firma. Bi se dalo naprimer dati noter kabel USB podaljšek (enih 5 cm) in uporabljati drug ključek

Pizda, tole bi mene tud zelo zanimal. A še noben ni kupu tega Lexarja ???

d3k0 ::

stane pa 25.000 canyon!

a ma fm snemanje?
!.....Happy new 2005.....!
««
«
1 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri Mp3 player???

Oddelek: Kaj kupiti
223958 (2999) zuzek
»

mp3 player

Oddelek: Kaj kupiti
343613 (2818) w3t80y
»

Prenosni mp3 predvajalnik

Oddelek: Kaj kupiti
222313 (1385) dragoonka
»

mp3 player

Oddelek: Kaj kupiti
282378 (1936) OSA
»

Mp3 predvajalnik

Oddelek: Kaj kupiti
61763 (1593) PARTyZAN

Več podobnih tem