» »

Kateri 19-inch monitor kupiti

Kateri 19-inch monitor kupiti

Reddmen ::

V prihodnm tednu nameravam kupit en 19-inch CRT monitor LCD ne pride v poštev!! V mislih mam Philipsov Brilliance flat 109P al pa konkurenčnga Samsunga, mogoče tut kšn NEC-Mitsubishi monitor, Edin Sony (trinitron) zarad cene ne pride v poštev. (cena nej bo do 90k):)

Vaše izkušne, priporočila
Hvala

jurcy ::

smem vprašat zakaj LCD ne?


ker oči bi ti ble hvaležne a veš:\

korenje_ver2 ::

kupi samsung 957MB. to je eden najboljsih crt monitorjev.
LCD pa ne zato ker je jajc.

mazy ::

kdo nima LCD nima pogojev govorit da je LCD jajc.
učke so ti res hvaležne ko ga imaš

drugač pa SAMSUNG 959NF. sam imel in je super. dal sem ga sestri in je tudi ona zadovljna. js pa prešel na 193P. in sem še bolj zedovoljen.

korenje_ver2 ::

jz mam 2 lcdja, eden je samsung 193p in moram rect da so vsi lcdji jajc
se posebi za igranje igrc. zarad tistih zmazkov te zacne ze glava pocasi bolet ka nastajajo pri igranju kaksnih 3d akcijskih igr.

Reddmen ::

Ja tnx za odgovore zgleda da je Samsung najbolj priporočen...

LCD pa ne predvsm zato ker je cena za kalitetn 19inchen monitor cenovno nesprejemljiv... Oči bojo pa že zdržale ;)

mato22 ::

Samsung 959NF-odličen

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mato22 ()

Mavrik ::

Če boš že kupoval samsunga, potem naj bo to 959NF, ne 957MB, ker toliko že lahko poskrbiš za malo boljšo kvaliteto.
The truth is rarely pure and never simple.

Alexius Heristalski ::

Če boš vzel Samsunga, potem obvezno 959NF. Sicer pa slišim, da naj bi ga Philips 109P prekašal. Tudi po ceni, seveda.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

iso2000 ::

Philips 109P je boljši od Samsunga. Še boljša sta pa Iiyama 454PRO in Mitshubishi DiamondPro 930SB. Sta tudi dražja od Philipsa.

LP

Reddmen ::

stran na www.bigbang.si

A je to ta Mitsubishi??

korenje_ver2 ::

957NF je res dobr, sam mene osebno motijo tisti 2 crti. zato sem se odlocil kupit 957MB, saj ima zelo veliko svetilnost in majhno piko. pa se 2x cenejsi je

flisko ::

Vidim da še niste videli pravega 19 colskega LCD-ja.Mam sony SDM-HS94P,pa vam povem da je edini lcd ki je res hiter tudi za igranje igrc,da o svetilnosti in kontrastu sploh ne govorim.To je en najboljših 19 colskih lcd monitorjev,pa še cena je bla v avstriji zelo ugodna. l.p. flisko

iso2000 ::

Reddmen: ne to ni to!

iration ::

Reddmen: pri Mitsubishiju morš to pazit, 93 ni nikakor enako niti podobno 930, isto velja pri Philipsu 109P (Brilliance) ni nikakor 109B (ki nekako nakazuje da je Brilliance pa ni). Zavajajo pač. Špica sta pa Iiyama 454 in pa Mitsubishi 930SB. Špica je še Sony G400 samo se ga ne da več dobiti.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

Loki ::

Kupi IIyamo 454, ima isto katodno kot Mitsubishi, je pa nekaj k cenejsa (vsaj 450 je bila tako); bi jo kupil...

ce imas malo manj $, kupi 959NF, ga imam tudi sam, edin problem je, da je 1600 resolucija nekako neostra (vsaj meni), ce beres kaksen majhen text (pri tej reso je itak vsak text majhen).
crti sta dve, ampak nevidni (ce se ne osredotocis ravno).

Reddmen ::

Kje bi se pa v Sloveniji (predvsm v Lublan) dal dobit Mitsubishija 930SB al pa IIyamo 454
Najbl ugodno
Hvala

schurda ::

Še moje mnenje: imam Phlipsa 109P in je špica. Če mene vprašaš, še IIyama 454, Samsunga pa še nisem videl, sem pa imel priliko videti neflat varianto, pa je bila tudi OK.

Da ne bo pomeote: Philips P je flat in brilliance, B pa ni, ima samo ravno šipo. Samsung NF je flat, MB in DF pa nista. IIyama 454 je tudi flat. Sicer stvar okusa, samo jaz navijam za Phillipsa 109P.
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)

iration ::

Jah, jest mam tud Philipsa 109P, na drugem računalniku pa Sony G200 in mi je drugi boljši, samo večinoma uporabljam prvega ker je pač dva inča večji.
Reddmen, uporabi najdi.si al pa google.

Bottom line: Mitsubishi, Iiyama, Philips in pa Sony so špica, ampak samo najboljša (in najdražja) serija. Za low budget pa se da zadovoljiti s kakšnim Samsungom NF serije, samo jest ga v službi videt ne morem, ker sem navajen na boljše.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

iso2000 ::

Mitshubishija pa Iiyamo prodajajo pri Accord92, glede cene pa ne vem kje je najugodnejša.

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

CRT ali LCD do 100 jurjev? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
655211 (4104) boštjan
»

kateri 19' crt monitor

Oddelek: Kaj kupiti
341936 (1457) Matev
»

Dober CRT (Trini/Diamond -tron) ali LCD? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
565338 (4397) iso2000
»

Kupujem nov 19" CRT monitor (visji razred) - potrebujem vasa priporocila

Oddelek: Kaj kupiti
392457 (1756) glinik
»

Kupujem nov monitor 22" CRT, katerega priporočate?

Oddelek: Kaj kupiti
442257 (1647) glinik

Več podobnih tem