» »

Kar naenkrat zelen kontrast brez rdeče barve vsepovsod! NUJNO

Kar naenkrat zelen kontrast brez rdeče barve vsepovsod! NUJNO

DJdeyco ::

LP,
Pa saj to ni več res! Pri kolegu orižgem računalnik vse barve prikazane pravilno! Ga odklopim in prinesem domov, daga sformatiram in ponovno naložim! Takoj ko ga prižgem je ves kontrast bil skoncentriran za zeleno barvo (pisava pri zaganjanju sistema ni bela, ampak zelenomodra), prav tako v winsih je vse zeleno namesto rdeče! Večkrat sem poskusil odstranit gonilnike grafične, pa tudi kartico... pa ni razlike! Mislil sem da mi je šel monitor, pa je pri njem isto! Je lahko kaj narobe z grafično, mogoče je kaka finta v biosu? Grafična je nVIDIA FX 5500 (nekaj podobnega)! Prosim nujno pomagajte, če kdo ve o čem govorim!
Najlepša hvala vsem!
mater me jebe

bastadu ::

Poglej, če nisi slučajno na kablu od monitorja zvil kakšen pin, ko si priklapljal...:\

sid911 ::

ja najverjetneje se je keri pin zvil.....sam sem tut mel take težave

CaqKa ::

ali pa kontakt na grafični glede na to da pravi da je pri kolegovem monitorju isto.

DJdeyco ::

Ja v tem je finta ja, da monitor ziher ni kriv, ker na dveh različnih enako dela! (Preverjeno) Vem, da je nemožno da rešite problem, ker ne morete pogledat določenih delov! Zanima me samo, če se lahko krtica recimo med prevozom poškoduje? Ali kaj podobnega! Je možno da je kaj narobe s kartico sploh? Saj pa te kartica dela al pa ne po mojem ne more ena barva crknit (saj ni printer konec koncev)! Al pa da je s slotom kaj narobe?
Vseeno najlepša hvala za odgovore! Če ima še kdo kakšno idejo pa lepo prosim!
lp
mater me jebe

Valentin ::

Probaj monitor priklopit preko adapterja na digitalni izhod grafične, pa boš takoj vedel ali je izhod kriv...

xabre ::

Imel isti problem z grafično, pa sem priklopil zadevo na digitalen izhod pa je bilo v redu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963568590 (7919) anjica
»

dual monitor. mam intel hd graphics, en monitor na hdmi drugega pa bi dal na vga adap

Oddelek: Strojna oprema
7870 (793) sift
»

Težave pri na novo sestavljenem računalniku.

Oddelek: Pomoč in nasveti
491871 (1334) Dominik91
»

Problem z vgradnjo Radeon HD4870

Oddelek: Pomoč in nasveti
251942 (1526) NightwishSI
»

ke bi se dalo dobit...

Oddelek: Pomoč in nasveti
6931 (826) JXS

Več podobnih tem