» »

Nova anketa!

Nova anketa!

Slo-Tech -
Kaj vas prepriča pri nakupu računalnika?
Članek iz revije/interneta;46%
(441)
Drugo.25%
(240)
Nizka cena;13%
(126)
Nasvet prijatelja;13%
(125)
Nasvet prodajalca;1%
(12)
Reklama iz medijev;1%
(5)
Skupaj glasov: 949

Novo anketo je v okviru projekta "Ustavimo nasilje v družini!" predlagal Beernarrd.

PS: Anketa ima naslov/vprašanje: "V trenutku krize z računalnikom "komuniciram" na sledeč način:", vendar ga je izgleda skripta nekaj pojedla.

83 komentarjev

«
1
2

Sergio ::

Moja miš je zlomljena.... Voltaža na severnem mostu padla, medtem ko sem programiral seminarsko. Hence the violence.

Ostalih metod se pa ne posluzujem :)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Brilko ::

Jaz pa bum tresk po tipkovnici z vso silo,miška je predraga.

Zadnič sem še celo s tipkovnco po mizi touku ko sem si za par ur dela neki zbrisu. :D

ElectricMan ::

Zanimiva anketa.

Eno miško sem že totalno razbil. Če gre kaj widows narobe takoj najmanj desetkrat pritisnem gumb reset. :D

christooss ::

Skoraj vse na seznamu. Monitor na sreco se zivi ampak stena ni glih cela. Misk sem zamenov zigurno ze kaksne 5 prav tako tipkovnic.

Naj povem iz lastnih izkusenj racunalnik NEdela bol ce s pestmi udarjas po njemu:8)

Upss ane

Ful dobra anketa
Zakaj je nebo modro? Da imamo lahko sladoled Modro Nebo

alkoo ::

h3h3
Kak ste pa s tole anketo zadel... :D
Kr ne vem za ka bi glasoval >:D

nikooo ::

Največ kletvic mi povzročata trenutno oba cd-roma DVD in pekač... hrrrr oba bom skinu in kupo DVD pekač!!!;((

Jaka83 ::

Ponavad psujem vse naokrog, se je pa tud že zgodil, da sem po tipkovnci usekal al pa z miško fajn butnu ob mizo (MX500 še živi, temu se reče kvaliteta).

root ::

Kje pa je da z pestjo tolčem po mizi? Ker ostalo je predrago pa preobčutlivo da bi sproščal odvečno energijo.

cryptozaver ::

Ko gre kaj narobe gre itaq vse. Zato si recem da so na delu ghostBusterji in pocakam na naslednji dan. Kadar pa ne morem cakat pol pa j.... vse, vsem in vsemu. Zlo, zlo redko pa obcuti moj gnev kaksen kos HW. :(

znovak ::

RESET ene trikrat, pustim računalnik kakor je, jas se pa poberem na vogal na dva deci, Ko se vrnem sem se že ohladil, računalnik pa tudi.....:D :D
Z.Novak

Microsoft ::

Jst uzgem po tipkovnici, enkart.

Zgodovina se je zacela na 386ki, ko sm bil sem meter cvancig, pa se spomnem, da me je Pc neki jebal v glavo. Sm tak odaru, da je odletelo tocno 10 tipk po celi dnevni. Sm pol v paniki, ko sm vidu, kaj sm naredu, komi najdu vse tipke.

Na eni tipkovnici sm enkrat s pestjo tako udaril, da sm dve tipki zlomu. Pol, ta drugic sm pa z komolcem, pa je se ena sla. Pri tem pa sm se v zivc v komolc, da je hudo bolelo.

Pol na drugi tipkovnici je se boljse, ker nima tistih dveh cepov spodaj, tako da je s celo povrsino na mizi. Tam lahko uzgem, kolker se mi pac zdi, da do miza prenesla.

Nazadnje sem tako naredil za ~100Mb bad sektorjev na disku (prenosnik). Po sekundi mi je blo ful zal, sam jebat ga, ce se pa ne znam zadrzat za sekundo.:8)

Najboljs je pa, ko po mizi uzges, pol te pa boli, ko hudic, pa si nc ne mores.:D

Pa dobra anketa se mi zdi.8-)


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

Brilko ::

Ja, jst ne udarim po mizi ker preveč boli. Ampak al s komolcem al pa s pestjo ornk po tipokovnci. Zram pa seveda se naglas derem vse možno akr pride na jezik.

Aja, če je pa fejst hudo, pa kot sem že zgori omenu odprem tist kao poličko k je tipkovnca gor pa tolčem po njej s tipkovnci, v skrajnem primeru sem enkrat celo z nogo po tej polici, da je tipkovnco ornk poskočla.

Nikol ne tovčem škatle, včas vžgem po buči monitor, najraje pa vžgem po tipkovnici. Ker ma za roko fajn blažilce in nič ne boli. :D

Gost ::

Pri meni tudi tipkovnica najbolj najebe. :))

Myth ::

Jaz se bom raje vzdržal. drugače lahk napišem cel list... :\
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

dëych ::

Ja če zablokira, pač resetiraš ne, al pa ugasneš in to ponavljaš dokler ne začne delat. :D:D

Ponavad je dost če enkrat.. Prtisneš.

hruske ::

Pr men pa najbolj trpi pingo, ki mi sedi na zvočniku, ker ob neprijentnostih začnem v jezi repat in pljuvam po njem... ;)
Rad imam tole državico. <3

Spc ::

heh kaka anketa.
>:D

Dr_M ::

moja miska je ze kr boga, pr tipkovnici ucas ksna tipka odleti....iz kiste je tut ze ventilator prletu...brez ene lopatice :)
drugac pa zmerjam use skupi. ampak zmeri mn. :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

B-D_ ::

Nazadnje, ko sem fizično napadel svoj comp, je blo par let nazaj, ko sem že iz navade gajbo resetiral tko, da sem jo orenk pritegnil z nogo. Takrat, sem opazil, da ni bočnega pokrova na gajbi... :8) ...dobr da je bilo tolk pci kartic noter, da so absorbirale udarec. Od tistega dogodka naprej sem se malo odvadil fizično znašat na gajbi. :D

Zdej mam pa sam še laptopa na mizi, pa nimam kej brcat.. :'(

Lamur De Zur ::

Manjka odgovor "Računalnik??" :)

/. style. :)

flipflop ::

Psujem in zmerjam vsenaokrog;:8) , potem pa če še ni dobro začnem globoko dihat in grem stran od računalnika dokler se ne pomirim.8-)

xabre ::

Če mam mišaka v roki pa neki klikam itak mišak nasanka, če pa tipkam pa tipkovnica.
Ko me pa kišta kej zeza, se pa rajš vzdržim, se ne splača8-O

Super anketa:D

Taras_Bulba ::

Ponavad najebe leva tipka na miši. Al pa večina tipk na tipkovnici. Najslabše jo je pa odnesel modem, ki je odpovedal poslušnost v najbolj kritičnem trenutku in sem ga izpulil iz slota in vtaknil med vrata od sobe (ki so se nenadoma začela odpirat in zapirat). Sm mel še en modem na zalogi, tko da ni blo panike.

darkolord ::

Hmmm... jaz računalnika ne tepem (vseeno so stvari kar drage...), čeprav mi računalnik zelo redko pusti na cedilu (pa še to le takrat, ko sem jaz krivec za in vem kaj delam, tko da prej vse pomembno shranim) :D

BBB ::

Težki so trenutki, ko se poslušnost računalnika izneveri, ko ga najbolj potrebuješ. Žal pri računalniku batine ne zaležejo kot pri človeku. Na slednjega ima vsaj psihološki učinek, računalnik pa je hudo duševno prizadeto "bitje" in ga prov boli kur..., če odpove v najbolj kritičnih trenutkih. Računalnik ni človeku najbolj zvesta mrcina.

Wad@ ::

Pritisnem reset...edino pomaga>:D..sam moram uporabit mezinec, ker je premajhen gumb..pa še u neki luknici je:8)

Jaffa ::

Wau, dobra anketa. 8-) Jaz se sprostim prek tipkovnice. :D
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

frenk ::

Psujem, z roko po tipkovnici/miški toučem, včasih z miško ob mizo, pa monitor tud kakšno dobi :D...sej vem da ne pomaga, ampak vsak ma svoj fetiš>:D

AtaStrumf ::

Ene 2 x sem fajn pretepel tipkovnico pa za novo leto, ko se mi je že ultra mudilo, se računalnik ni in ni hotu spravt v winse da zaženem folding in dam nekaj za loadat (min. 24 ur bom od doma in on že ne bo lenaril :D) in da končno grem, tako da sem takrat fajn zlorabil power gumb. Drugače ga pa samo verbalno ozmerjam. Je mal predrag za kaj več. Par cenejših stvari je pa že letelo tudi čez okno >:D. DIE BIATCH :D!

Zgodovina sprememb…

Jux ::

Najlepša je zabijanje miške v mizo, nevem kako to da je še cela. Z vso silo, bam, pa pomožnosti še en mega krik, pol pa LUČAJ direkt v steno. MMMM, kva to pomaga ko ti računalnih požre živce. Tipkovnica je tudi kul za tolčt po njej, dokler še funkcionira.
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

ender ::

Nekoč sem udrihal po monitorju, ampak odkar imam LCD to ne pride več v poštev. Zdaj nasankajo stvari, ki jih imam na mizi.
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

Myth ::

Mal nesramno bo to zdaj zvenelo, ampak who cares... :D
Ste kočno ugotovili, da ste vi krivi za to kaj se zgodi računalniku? :D
Namesto pa da bi sebi eno klofuto primazali, rajše tolčete računalnik.... :D >:D

en LP in BZ (it was a joke, for god sake)
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

HeMan ::

načeloma se vzdržim nasilja, samo če je nuja pa miza dobi kako na gobec :) računalniških komponent mi je škoda

CWIZO ::

Microsoft: mas pa dost dnarja da po prenosniku zbijas:D
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Ziga Dolhar ::

Jest pa svojo moškost raje kje drugje dokazujem.
https://dolhar.si/

km- ::

tipkovnica vedno najebe.. ene pow leta nazaj sm kupu logitech wireless tipkovnico pa misko .. pa sm reku to pa sigurno ne bom tepu eh klinc .. prvic neki ni stimalo sm razbijal po njej ..
:\

Brane2 ::

S pestjo treščim po tipkovnici. Ta čeap tajvanska plastika prenese presenetljivo veliko.

Na mizi ponavadi ni vidnih poškodb, se mi pa redno dogaja, da od vibracij odleti precej tipk s tipkovnice neznano kam.

No, sedaj imam eno za spoznanje manj čeap A4-Techovo tipkovnico in mi je kar malo žal, da bi jo mlatil, sploh ker nimam backupa v omari. :D
On the journey of life, I chose the psycho path.

Tic ::

Ziggga: Ti????? [zacuden]
persona civitas ;>

sankus ::

"Računalnik vsake toliko pade po stopnicah"

:D

kitara je vedno pri roki:)

Bramac ^^ ::

HEHE, zakon anketa.

ja, pr men večinoma najebe tipkovnca pa miza (s pestjo) :P kišta včas, monitor pa nikol. Kišto takrt k kej zmrzne pa se mi ne da sklont pa pol brcam reset knof.
Najbolj smešno mi je ko grem po hodniku in slišm brata ko tolče po mizi pa nori zdravn :D :D rabm par minut da se neham smejat

Sicer pa vaši odgovori :D :D

čimveč takih anket!

Zgodovina sprememb…

fancy ::

Ej fantje res dobra anketa ...ampak odgovori so še boljši....Ful sem se nasmejal...hahaha...:)) :)) :)) :)) ..še zdaj ko to pišem mam usta do ušes. Boljš kot marsikatera komedija...:)) :)) :)) :))

No jaz sicer nisem sesul še nobeno miš ali tipkovnico......sem pa prej ko še nisem imel LCD enkrat prtegnu monitor v ekran da ga je odbil v steno..ampak ni imel nobenih posledic.
Drugač pa pr men trpi miza...dobr de sm jo sam naredu drgač bi že raspadla.




.
TOSHIBA Satelite P 200- 1JR 250Gb, 4Gb RAM
TOSHIBA Satelite v L40-18W

Pwneror ::

Jaz načeloma ne kaznujem mojega računalnika... mi je škoda $$$... ;)
Nekaj let nazaj sem si pomotoma izbrisal celo particijo z ghostom (nevem, nekako sem dobil RAZUMNO idejo, da bom dobil image na tisti particiji v free space-u,? Moja prva in zadnja uporabe ghosta, ker sem ugotovil, da obstajajo veliko veliko boljši programi) in sem enostavno hodil po sobi in preklinjal vsepovsod. Znašal pa sem se večinoma nad pohištvom. V stilu: *butnem po mizi* Pi*ku mater! *vstanem* Preklet ku*ac od nortona!!! *zaloputnem vrata* je*em vam mater kur*evo *butnem po vratih*. itn.

Microsoft ::

Ziggga, ah dej no dej. Uzgi po tisti tipkovnici, da se razleti na pol.:P

Aja, pa jst mam kr neki odtisov od cepov od tipkovnice na mizi, ker je lesena.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

Brane2 ::


Jest pa svojo moškost raje kje drugje dokazujem.


Ne vem kolk je to pametno. Enkrat te bo prjavla ombudsmanu, pa boš takoj na dnevniku. :\

Kol te pa stane tipkovnica ? Jaz itak nimam tam nekih dragih modelov, ker jih itak prej ali slej zasvinjam, polijem s kavo itd.

Poleg tega , ko treščiš po tipkovnici, stvar zacvili in se tipke razletijo vsepovsod, zvočni efekt in bolečina v roki pa ti "ugasne fitilj" in ti nekako povrne neko čustveno ravnotežje. Pol se da spet delat.

Saj to se mi ne dogaja posebno pogosto in ne znorim vsakič ko me "je*e tehnika". Le takrat ko je skorajda videti, kot da bi me stvar inteligentno, prav namensko zaje*avala na prav neverjetne načine.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

Brane2 ::

Čaki mal, se pravi če ni ne eno ne drugo, kaj za vraga si potem mislil s tistim "Jaz svojo moškost dokazujem na druge načine" ?
On the journey of life, I chose the psycho path.

.:Toto:. ::

Pred davnimi leti sem enkrat zjebal racunalnik (staro dobro 286) in sem ga nesel na servis. Mozakar, ki je servisiral racunalnike je imel na mizi veliko kladivo 8-O.... iz spuzve! :D In ko je zgubu zivce je kot zmesan udrihal s kladivom po ekranu! :D

Meni se je ta ideja zdela genialna. Takoj drugi dan sem si naredil svojega!

nevone ::

A se ne reče takemu orodju, s katerim brez škode tolčeš po računalniku bytebatina?

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Ziga Dolhar ::

Brane2: Kaj pa veš.



:D
https://dolhar.si/

Brane2 ::

Bo treba s fotoaparatom na nočni safari na kolodvor ? 0:)
On the journey of life, I chose the psycho path.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Pravila za objavo anket

Oddelek: Šola
2325180 (24861) oemdzi
»

Prekomerna uporaba interneta

Oddelek: Šola
202985 (2175) WALSH
»

Pomagajte k boljšemu Slo-Techu!

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
343806 (2877) simpatija
»

anketa z vec moznostmi

Oddelek: Izdelava spletišč
121514 (1393) Packač
»

Nova anketa!

Oddelek: Novice / Ankete
242449 (2449) Freelancer

Več podobnih tem