» »

Čudna modifikacija, mnenja ?

Čudna modifikacija, mnenja ?

Azrael ::

Imam Zoltrix Genie TV kartico. Iskal sem ali obstajajo kakšni boljši driverji in naletel na to stran, kjer je opis izboljšave kvalitete sprejema tako, da se pocini lep del vezja.

Zanima me vaše mnenje ali kaj takega res lahko izboljša sprejem ali tip prodaja buče ?

LP, Azrael
Nekoč je bil Slo-tech.

Phoebus ::

Glede na to, da on te kartice prodaja, ne vem.
Dejstvo pa je, da TV mnogo boljše "lovi" od TV tunerja, ker ima vgrajen vsaj minimalen ojačevalec. Pejd v štacuno pa kupi en antenski ojačevalc za 5 jurjou pa se bo res izboljšalo ;)

Azrael ::

@Phoebus:

Vem, tip prodaja TV kartice. Lahko gre za psihološki trik, da lažje proda, saj kakšnega pozitivnega mnenja uporabnikov Zoltrix TV kartice nimajo.

BTW. V svojem računalniku imam Tevion TV tuner MD9717 in čez sprejem nimam pripomb, slika boljša kot na Iskra TV.

Za ta Zoltrix pa ne vem pri čem sem. Nekdaj je bila v C333@500MHz (Win98 in 98SE). Če je bil procesor OC na 500MHZ je bila slika še kar nekam, na 333MHz so bile vertikalne črte pri full screen. Potem je bila v bratovem P4 2GHz in slika čisto zanič + driverji so delali zgago 300na uro.

Danes sem to kartico vtaknil v P200MMX (Win98) in glej hudiča tako dobre slike iz te kartice še ni bilo. Nobenih težav ne v oknu, ne v celozaslonskem delovanju, DScaler dela brez težav, originalni program pa ima svoje prebliske kot vedno...

Enostavno ne vem, kako si to razložiti, ima kdo kakšo idejo ? Pocinil (še) nisem in tudi dvomim, če je sploh smiselno.

LP, Azrael
Nekoč je bil Slo-tech.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali je moj celeron 466 dovolj za tv tuner

Oddelek: Strojna oprema
241455 (1017) pblaz
»

TV-Tuner

Oddelek: Kaj kupiti
281695 (1308) b0B3k
»

Radeon 8500 "cuka"!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
191518 (1147) Fizikalko
»

Nakup Tv tunerja

Oddelek: Kaj kupiti
7935 (731) eland
»

Tv kartica

Oddelek: Kaj kupiti
292325 (1852) miha

Več podobnih tem