» »

kako preprečiti vklop HDD na istem kablu?

kako preprečiti vklop HDD na istem kablu?

matrix2 ::

na istem kablu imam dva diska, določil pa sem, da se nedejaven po 30min izklopi. To se tudi zgodi, vendar ob surfanju in še posebej brisanju datotek iz koša pa se vedno samodejno zopet vključi?!?!?!

Zakaj se mi vključi drugi nedejaven disk, ko surfam še posebej pa kadar hočem nekaj izbrisati iz koša, čeprav ničesar ne iščem po njemu??

dxx ::

Mislim da se koš namesti na vse particije in diske v sistemu. Klikni na properties za koš in tam maš ene nastavitve, mogoče ti bo tam uspel kaj nardit.

dxx ::


Mislm da je to kar iščeš, potem pa nastavi za vsak disk posebej!

matrix2 ::

nekaj sem že sam prej poskušal v tej smeri z opcijo

-vsak pogon konfiguriraj ločeno

vendar kot sem opazil ni na ostalih particijah nobene opcije za nastavitev koša razen...

˝ne premakni datotek v koš. Odctrani jih takoj po brisanju˝

če to opcijo obkljukam ali pa tudi ne, se mi disk kljub temu vklopi že ko se postavim z miškinim kazalcem na koš, ki ga imam na namizju?!?!?!? Tudi sam sem opazil, da je koš na vsaki particiji posebej. Le kako bi onemogočil koše na particijah od drugega diska??

matrix2 ::

kot opažam ne bo odgovora...:(

CaqKa ::

kot opažam je tema podvojena :(

mali tapravi ::

Ja,ja nekdo ima iste probleme, pa še isti nick.

Ali se ti, ko v explorerju kadar klikneš na My computer zalaufajo cd-rom ali dvd-rom???
Pa lep dan še naprej....

matrix2 ::

ja lepo se fintirate, da bi pa kdo pomagal to pa ni duha ni sluha!!!

Že večkrat sem postavil vprašanja na slo-tech!!! Pa ne vem, a so tukaj na forumu res sami ˝LENUHI˝ , saj sem na koncu vedno sam našel rešitev, ker se nobenemu ni zdelo vredno odgovoriti.

Še največji absurd pa je ta, ko sem vsem zaupal svojo ugotovitev in rešitev problema se je vedno našel nekdo, ki je na hitro popljuval in rekel ˝eh saj to pa vsi vemo nič novega˝

Res bedno:(

CaqKa ::

se boš pač moral sprijaznit z tem, da vsi slotecherji, ne čekirajo "teme zadnjih 24h" vsakih 10 minut. zato tudi na odgovor čakaš nekaj dni. mogoče celo teden.

Slowenc ::

Če te tolk moti da disk laufa pa pejt v Device manager -> Disk drives in daj na disable disk. Potem se ti ne bo več zaganjal.
Skiny gate.

matrix2 ::

potem druge rešitve ni???

Opazil sem tudi da se večkrat zažene sam od sebe brez razloga, tudi če nič ne delam na mašini:(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

programi za reševanje podatkov so totalno neučinkoviti

Oddelek: Pomoč in nasveti
314626 (3819) AC_DC
»

Iskanje (izbrisanih) datotek

Oddelek: Pomoč in nasveti
84750 (4659) Duhec
»

Snežni leopard žre uporabniške podatke (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
506592 (4614) techfreak :)
»

Premikanje avi datotek v explorerju

Oddelek: Pomoč in nasveti
211122 (871) Jose
»

kako priklicat nekaj kar je ze bilo izpraznjeno iz kosa

Oddelek: Pomoč in nasveti
272593 (2291) branko_bm

Več podobnih tem