» »

hamachi - virtual network prog. za špilanje in drugo

hamachi - virtual network prog. za špilanje in drugo

Cross ::

pač med prebiranjem forumov na torrent straneh sem naletel na omembo programa > hamachi < ki menda omogoča igranje, sharanje in druge funkcije brez
(pre)velikih problemov. meni najbolj zanimiv stavek je biu ki je govoril o tem da lahko tudi lastniki nelegalnih NFS Undergroundov 2 igrajo prek neta. Deluje pa na način da ko zafunkcioneraš program lahko narediš svojo sobo torej VPN kamor se lahko ljudje priključijo in obratno. Osebno sem ga že sprobal in se mi zdi kar obetaven le da je še betič verzija in je lahko zaenkrat samo 16 ljudi v sobi tako da so sobe večinoma polne. Tukaj sem opazivši da še ni biu omenjen tako da sem ga pač jaz. Nima pomena da razlagam več, preberite in poglejte si sami.

www.hamachi.cc
entering the subspace

OmegaBlue ::

Zanimiv program - kar se tiče zero configuration VPN.

P.S.
Govora o raznih neleganinah se vzdržite drugače bo tale tema hitro letela pod ključ.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

WhiteWolf ::

Skoda je, da ni server variante.
"Maximus Decimus Meridius: What we do in life, echoes in eternity"

Orchestra ::

Kaj pa kakšna alternativa? Npr. Natnix?Hamachi je cool, samo maš omejitev omrežja na 16 folka, za več je pa treba plačat...

klik

Natnix zgleda super, samo ne vem kako ga konfigurirat(katere aplikacije pognat), da bo server za špilo delal.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Povezava dveh računalnikov preko interneta kot LAN?

Oddelek: Pomoč in nasveti
113240 (2996) t3hn0
»

VPN med 2x WinXP?

Oddelek: Omrežja in internet
171977 (1655) luciby
»

Povezava računalnikov preko adsl

Oddelek: Omrežja in internet
6952 (859) misso
»

Most wanted-server

Oddelek: Igre
81745 (1537) krikoman
»

VPN omrežje med dvema računalnikoma z enim routerjem?

Oddelek: Omrežja in internet
102558 (2358) vpak

Več podobnih tem