» »

Šumenje v zvočniku!

Šumenje v zvočniku!

jastreb ::

imam te zvočnike tu na tem linku:
Zvočniki Genius SW-5.1 Home Theater Wood

v sprednjem desnem zvočniku šumi, ne da bi zlo šumelo, vendar je moteče med poslušanjem glasbe, gledanjem filmov

poskusil sem če so vsi kabli ki so vtaknjeni v zvočno kartico, zvočnike, bas OK. in ugotovil sem da so vsi dobro vtaknjeni.

ali naj probam menjati cel kabel od tega zvočnika?

LP
jastreb

Pyr0Beast ::

Emm, ti šumi samo takrat ko špila, ali vs čas. Mogoče ti daje prešvoh/premočan signal iz kompa ven. Mal se poigraj z jakostjo zvoka in ojačevalcem od zvočnika. Kabel ni pa nič kriv.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

jastreb ::

denes šumi samo malo, skoraj neopazno, včasih je pa prav moteče med gledanjem filma, poslušanjem glasbe, do zdaj sem imel skoz vse nastavitve isto naštimane kot zdaj, že več kot pol leta pa je blo vse ok pri teh namestitvah, zdaj pa verjetno kakšne okvara ali kaj
jastreb

Pyr0Beast ::

Če maš še garancijo nesi nazaj.Probej prej še vse druge zvočnike izštekat. Kako zvočno pa maš? Drugače odpri subwofer (pri izklopljenem štromu), malo poslikaj, pa ti bomo svetovali.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

profii ::

meni šumi takrat ko spreminjam glastnost.
učasih mi je šumel zadnji desni, ker sem imel kabel doštukan. potem sem zalotal in je bilo ok. sedaj pa mi hrešči prvi desni in spet sumim kabel.

jastreb ::

saj imam še garancijo, zdaj to spet pošiljat nekam v LJ in spet čakat na te njihove pizdarije ko bodo to popravli.

no, zadnji dva dni šumi zlo malo oz. sploh ne šumi, zdaj pa grem gledat film, pa bom videl kako se bo tam obnašalo. trenutno ne opazim nobenega šumenja
jastreb


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Logitech Z-5500 in pokanje/prasketanje v zvočnikih?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
546974 (2086) Skater1982
»

[2.1] Katere Zvočnike? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Zvok in slika
44187691 (40166) staher
»

[5.1] Genius zvočniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11016000 (9939) FlamE#7
»

Novi nForce driverji 4.24

Oddelek: Programska oprema
301996 (1095) ERGY
»

win2k in sumenje zvoka

Oddelek: Pomoč in nasveti
271124 (923) SpiDEr8

Več podobnih tem