» »

spletna stran

spletna stran

shadow.slo ::

Kej mi lohk kdo od vas priporoci kasn dober program za izdelavo spletne strani ?
Za nadalne odogovore se zahvaljujem :)) :)

Robert_S ::

FrontPage

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Robert_S ()

mare7 ::

dreamweaver...samo ta je težji
drugače pa frontpage

Bob Rock ::

UltraEdit ;)

drugace pa DreamWeaver....
FrontPage-a se pa izogibaj, ce le gre
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

nurmaln ::

kaj pa search funkcija???

ReBi ::

macromedia dreamwaver. k se naučiš z njim delat je dbest.

mare7 ::

zakaj naj se izogiba front page-u??

Microsoft ::

To zato, ker je moderno, da se izogibas vsega, kar ima kakersne koli povezave z Microsoftom.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

nurmaln ::

Microsoft se opravičujem ampak - ne bluzi.
Nima veze s ttem da bi bli vsi naperjeni proti MS ampak preprosto zato ker je DW neprimerno boljši, ima veliko več funkcij....

sej res da je velik folka proti MS ampak v tem primeru to nima veze.

vres.ales ::

jaz pač niam nekej pojma o programiranju zato sem izbral macromedia studio 2004(flash) in je zelo enostavno not delat stran

#000000 ::

Itak da je DW neprimerno oz dosti boljši po funkcijah (ima jih 3 × več) ampak priznam da ga za kako impl zadevo narest dosti rajš ponucam kot DW neke zadeve pač lažje delam z njim. Ja pa še tole je, za enga začetnika ne priporočam DW ker bo dolg dolg cajta samo blejil vanj naredu pa nav nič, najboljš je po mojem mnenju FrontPage vsaj za začetek, pol pa itak vsak vid kaj mu leži. Ti kr po FP plan navš nič falil. LP

Jan987 ::

a je frontpage v kakšne office ali pa v kakšni taki zbirki zraven?

#000000 ::

vres.ales Ej da ne odpiram nove teme, če se kej na flash spoznaš mi povej kako odstraniš (unload) MC iz scene, ampak ne z on click ali roll over itd. ampak tko da se sam unloada po določenem cajtu ?

#000000 ::

jani123 Ja je v 2000 saj jest mam tega, polpa je še v 2003 se mi zdi, in 2003 je celo v slovenščini. LP

vres.ales ::

#000000
msn vres.ales@gmail.com

mte ::

dajte fantu namesto da pišete neumnosti raje link do sticky teme, ne kar nekaj nabijat po svoje, še posebej tisti ki nimate blage veze o html-ju, standardih in podobnih stvareh ter ustvarjate t.i. "spletne strani" ki izgledajo kot da bi jih iz kravje riti ven povlekel..
sploh pa flash...

vres.ales: "zelo enostavno"... kaj pa navigacija po strani? Back in Forward gumbi imajo kakšno funkcijo v brskalniku v tvojih straneh? Je to omenjeno v večini tutorialov? Saj se da tudi v flashu poštimat ampak grem stavit (glede na tvoje pisanje) da tega niti opazil nisi.

Microsoft: ne smili se sam sebi, je bilo že veliko povedanega (sicer ne v tej temi ampak si gotovo že večino prebral) zakaj ne frontpage. Res je veliko ljudi ki ga res ne mara samo zaradi imena, ampak smo tudi taki ki ga ne maramo zaradi svojih grdih lastnosti. glede na to da veš za te pomanjkjivosti pa mislim da ti ni treba kar vseh povprek obtoževati da so anti-microsoft, če ga kdo slučajno ne priporoči.
lp

Bob Rock ::

To zato, ker je moderno, da se izogibas vsega, kar ima kakersne koli povezave z Microsoftom.

dalec od tega....sem kr zadovoljen z M$

priporocam ti ga pa ne zato, ker nardi tako svinjarijo s kodo, da ce gres na roke popravlat kej, si prej ce se enkrat vse spises, ko pa tam popravis (prisopodoba, da se ne bo kdo spet na besede lovil)
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

shadow.slo ::

No hvala na odgovorih. Zdej sm si dobu dreamwaver in znim sem zadovoljen. Tud tutoriali so pomagali. Hvala na odgovorih ( ce sm napisu 2x hvala nec bat se ne bo vec zgodilo :)) :D )

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri programi so najboljsi?

Oddelek: Izdelava spletišč
263007 (1874) nobodyelse
»

Oblikovanje spletnih strani

Oddelek: Izdelava spletišč
91252 (1066) bluefish
»

kateri program za izdelovanje spletišč je najboljši!

Oddelek: Izdelava spletišč
252707 (1979) R33D3M33R
»

Kateri program za domačo spletno stran?

Oddelek: Izdelava spletišč
383020 (2242) Highlag
»

Programi za izdelovanje spletnih strani

Oddelek: Izdelava spletišč
332112 (1647) alf__

Več podobnih tem