» »

Arnes OK??

Arnes OK??

Reddmen ::

Glede na to da sm novopečen študent nameravam iz sedanjega internetnega ponudnika Amisa prešaltat na Arnes. Predvsem zarad cene 2 mega down in 0.5 mega up za 7100SIT/mesečno zanima me pa zaneslivost Arnesa ker pri Amisu v treh letih nism doživu niti enkrat "izpada" signala kako pa je kej z Arnesom a je stabiln???

budili ::

evo 2 leti pa se bolj odrocna lokacija

zelo zadovoljen, mogoce 3-4 izpade na leto (telemach?)

Reddmen ::

Ja jz nameravam prek Ljubljanskega kabla ponudnik pa Arnes

bastadu ::

Arnes je ql:)

iskra ::

Mamo Arnes u stanovanju že več let (Lj - 500m zračne razdalje od sedeža Arnesa :D) in smo imeli kar precej izpadov (1x na mesec). Žal ne vem, ali so zanje krivi pri Arnesu ali na Lj kablu, ker imajo vedno zasedeno linijo, ko gre kaj narobe. :\

Sicer pa ko dela, dela 100% (2Mbit na ful). Zadnje čase sem bolj malo v stanovanju, kar pa poročajo cimri, naj bi teklo gladko že kar lep čas.
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

jernejk90 ::

no pa še moja zgodba...sem okolica mb in v teh počitnicah nam je vsem skup arnes padal po večkrat na teden!častna!;((

Reddmen ::

Kšni pa so te izpadi dostopa 1 ura al več???
In a upoštevajo izpade pri mesečnem plačevanju

Robert_S ::

Pejt na Arnes stran pa boš videl kolk izpadov je blo letos. Drgač je pa Arnes vredu , nizek ping.

bastadu ::

In a upoštevajo izpade pri mesečnem plačevanju
Kakšnem plačevanju, sej Arnes je free:\

iskra ::

Nam so samo parkrat upoštevali in še to po teženju po telefonu - IN še to samo 200 al 300 tolarjev. Niti za pokrit stroške klicarjenja. ;(

Morda bi blo treba uvest en odškodninski fond za take primere - recimo da se učim do 23h, čez tri dni imam izpit, se pravi imam samo še eno uro časa za prijavo. Ob 23:02 grem na stran od faxa in (guess what?) zmanjka interneta za uro in pol. Nice. Se pravi, da je treba zjutraj it na referat fehtat za prijavo. :\
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

antonija ::

Al se pa prijavis po tem ko si pred 1/2 ure prisel iz WCja pa je... :\
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Reddmen ::

Kr neki izpadov majo sam bl izven Ljubljane... Drek je v temu k mi Amis ful dobr služ tri leta pa sm izpad doživu sam enkrat... Sam cene in paketi so pa za en Ku... Zj mogoče bi prešaltu s kabla na ADSL k bodo cene mogoče kej padle k je dobu SIOL mal konkurence v Amisu... Sam še zmeram se je težko odločt Arnes ponuja po zlo nizki mesečni naročnini 7100 2048/512 ampak stabilnost zgleda ni nihova svtla točka.

Jan987 ::

a arnes ma možnost adsl-ja tud za osnovnošolce in ali ga je možno uspostavit povsot tam kjer je e zdej adsl siol


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ljubljanski kabel in internet ponudniki

Oddelek: Omrežja in internet
193540 (2985) Slowenc
»

Arnes Vs. Telemach

Oddelek: Omrežja in internet
111584 (1307) TBit
»

ARNES preko Ljubljanskega Kabla

Oddelek: Omrežja in internet
81011 (884) SasoS
»

KKS, Arnes - a vas kej zeza v mozek?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
996149 (4381) Soprano
»

Kaj bo z Arnesovo konkurenco?? (AMIS, etc... )

Oddelek: Omrežja in internet
171786 (1518) Matty

Več podobnih tem