» »

Anketa - Avatarji na Slo-Tech

Anketa - Avatarji na Slo-Tech

««
11 / 14
»»

PrimozR ::

8-O 8-O

veteran ::

Le kaj je Pipi hotel povedati? Da ima nakladanja o hrčkih počasi dovolj? >:D

PrimozR ::

Ne. Mislil sem, da so hrčki sesalci. Očitno je ves šolski sistem v p**** če nas uči tako.

fahrenGONE ::

Jaz pa zacenjam dobivati asociacije na Slo-Tech, ko vidim hrcke na TV. Me kar ima da bi odjavil TV. :/

Alexius Heristalski ::

Preveč gledaš TV. :)
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

kuglvinkl ::

Ste pa taglavni (in se ve nekonsistentni). Najprej tulite, da jih rabite zaradi prepoznavnosti, potem pa, da jih boste menjavali kot gate.
Your focus determines your reallity

veteran ::

Pipi, ni vredno razburjanja. Ena žival pač, kot nekakšna udomačena podgana, fuj. Bi se pa dalo rešit s kakšno prijazno kačo. ;)

Predlagam tole za nastavitve:

Prikaži "hrček" sporočila (DA/NE)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: veteran ()

fahrenGONE ::

Dobra ideja! :) Ta thread bi bil za polovico manjsi. Obcasnih razlag zakaj server ni delal sploh ne bi vec videli. :D

SebaR ::

Ne me baasat! Js bom rekel atiju pa mamici da mi kupita hrčka ker ne morm veeeč breez njegaa!! :D
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

Poldi112 ::

>Ste pa taglavni (in se ve nekonsistentni). Najprej tulite, da jih rabite zaradi prepoznavnosti, potem pa, da jih boste menjavali kot gate.

NIsem sel preverjati, ampak slisi se kot da malo vzames tu, malo tam in delas zgresene zakljucke.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

V-i-p ::

KUHARSKI RECEPTI

HRČKI S HOBOTNICO IN KROMPIRJEM

POTREBUJMO:
2 hrčka
1 hobotnico
1 kg krompirja
5 strokov česna
3 lovorjeve liste
1/2 dl olivnega olja
1/2 dl sončničnega olja
2 dl črnega vina
rožmarin
poper v zrnu
sol

NAČIN PRIPRAVE:
Očistite in olupite krompir, ki ga nato narežete na kolobarje. Stroke česna prerežite na pol ter vse skupaj položite v ponev, v katero nato dodate olje ter začinite in prelijete z vinom. Razrezana hrčka očistite, narežite na manjše košče in vse skupaj nato premešajte ter dodajte očiščeno hobotnico na vrh. Nato ponev pokrijte z dobro aluminijasto folijo in pecite v pečici cca. 1 uro. Tako pripravljea hrčka postrezite po želji. Jed je dobra tudi brez hobotnice, v tem primeru dodajte še več hrčkov. >:D
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

SavoS ::

Sliši se okusno....hmmm bo treba sprobat... mnjami >:D
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

perci ::

;((

mtosev ::

Po čem majo okus? Po podgani? >:D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

SavoS ::

Nevem, še nisem probal, verjetno bo pa okusno z morskim pridihom >:D
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

Tr0n ::

Torej, kdaj bodo na voljo avatarji in nov design STja?

Se vam ne zdi, da bi bil ze cas za spremembo?

BIG_Yack ::

Lepo bi bilo, če bi nas ST poslušal. Nekateri imamo pač radi spletne strani, ki so na pogled lepe.

Pa tudi ne bi bilo slabo, da bi nam povedali kaj se dogaja v odzadju, ker smo vaši člani. Če se sploh kaj kritičnega dogaja.

frenk ::

P|P|:nene...niso sesalci...šola narobe uči...sej če dobr pogledaš vidš da imajo za ušesi krila...pravtako imajo votle kosti, zato pa tko dobr poganjajo s-t...sej dinozavri so bli tud ptiči:)

Tic ::

Če bi Slo-tech omogočal poljubne avatarje:
bi jih zagotovo izklopil33%
(391)
bi jih z veseljem gledal33%
(390)
bi si jih občasno ogledal16%
(185)
ne mi omenjat avatarjev15%
(177)
bi nehal obiskovati Slo-Tech4%
(50)
Skupaj glasov: 1193


-cca pol pol je, a ne. in ker si lahko ostala polovica MIRNO NE VKLOPI in se nic ne spremeni, ne vidim nobenega osebka, ki ga moti. zadji 4% odhoda, bodo se nagrada, saj kot si sam nekoč povedal, bo tako server deloval hiteje, se spomnis?
persona civitas ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

fahrenGONE ::

Ja to ja, ampak problem je ker je ta anketa zaradi predloga o anketi in avatarjev sploh ne mislijo vklopit. Bleh, skoda casa in energije za take threade kot je ta tukaj.

OmegaBlue ::

Zgodaj.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

BigWhale ::

> Lepo bi bilo, če bi nas ST poslušal. Nekateri imamo pač radi spletne
>strani, ki so na pogled lepe.

Em? Lepe? Prvi avatar bo okrvavljeno truplo, drugi bo sopek cvetlic, tretji bo en mozicelj iz kake lutkovne predstave, cetrti bo spet en sopek cvetlic, peti bo mrtvaska glava, sesti bo v obliki zombija iz igre doom, osmi bo alien...

Ja... res, tako bo slo-tech stran bisveno lepsa...

fahrenGONE ::

Vprasanje je bilo glede novega designa in ce se v ozadju kaj dogaja poleg zgodbic o hrckih (hm, spet si pozabil eno napisat!). Ko bi iskalnik delal 100% bi ti lahko dal par debat na to temo ze iz leta 2002, hehe. :D

EDIT - Glej ga zlomka, nekaj sem nasel:
Avatar? ( 03.12.2002 )
Spremembe designa ( 04.04.2002 )

Ampak je bilo se vec debat. Seveda vse zaman. :D

Zgodovina sprememb…

V-i-p ::

Jah, ko že govorimo o novem dizajnu, jaz sem imel pet minutk časa in sem spacal osnutek (sicer zaenkrat samo vrhnjo pasico kjer piše Slo-Tech.com na ozadju neke matične plate. Ga pokažem popoldne, ko pridem v službo ker zdajle se mi ne ljubi laptopa ven vlačit. Menim, da bo všečen >:D;).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

alesrosina ::

cist neumesna, ampak od kod sploh izraz avatar? To me je vedno zanimal ....

Kar se pa tice deisgna ... no comment. Vip: hehe, ce si zadevo spacal ko se ti je nekam mudilo, potem to pacanje raje ne kazi okoli, ker dobrega designa se ne naredi v pol urce. pa brez zamere.

veteran ::

V-i-p ::

ASPmaster, ti to nic ne pove: >:D? Hec je tisto, kar sem jaz pacal, hec...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

mtosev ::

o tem je blo že miljon tem... takoj ko pridejo avatarji se bo začelo kdo ma lepšega... ne avatarjem, razen vodstvu strani

Niste nekam pošteni.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Tic ::

stran na www.shrani.si
Ne morem verjet, da je primoz zamenjal slikco rezultatov, katero sem predlozil. Kok ste podli.


Jaz sem prilepil tole:

stran na slike.slo-tech.com
persona civitas ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

OmegaBlue ::

Tako kot jaz, ker nenormalno raztegne sliko.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

mtosev ::

@OmegaBlue

Katera slika je novejša?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

fahrenGONE ::

HAHA, je bilo 5 glasov vec za avatarje, po menjavi pa 'bi jih zagotovo izklopil' cudezno dobi 5 glasov in seveda pride na prvo mesto. Nakljucje? :D

OmegaBlue ::

Ne ker je uporabljen [ st.anketa] tag ki avtomatsko posodablja.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

fahrenGONE ::

Post of Tic-a ima vedno isti 323:323 (spremenjen by Primoz(tm)(c)(r)) rezultat. :D Ko je Tic originalno objavil je bilo 323:318 v prid avatarjem.

mtosev ::

Ne ker je uporabljen [ st.anketa] tag ki avtomatsko posodablja.

O ja?

Zdaj je na anketi 1013 glasov pri Ticu je 998.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

veteran ::

Do not underestimate the power of the Dark Side. >:D

V-i-p ::

Ja no, če je pa to zadnje čase popularno...

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

OmegaBlue ::

Hrček bi selahko malo bolj vidil in malo lepša kvaliteta slike mogoče, se ti da narest :). (brez blur efekta)
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

V-i-p ::

Hmm, Omega, menim da bi šlo. Ampak, a mi lahko zagotoviš, da bo tole potem uraden s-t logo? ;) Saj veš, ne morem se kar za brez veze trudit, in to... ;P
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

OmegaBlue ::

Uraden ne, bi ga pa dodal kot svoj css :) (se da v beli farbi?)
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

V-i-p ::

Omega, če na tole s-t sliko v fotošopu prilepim sliko hrčkulje™ in korenja ter solate, se vidi tak bel rob okoli hrčka, ni čisto, če me razumeš, pa se ne znam tega znebiti drugače kot z blur efektom. Nasvet?
Da pa ne bom čisto off, sem tudi jaz takoj za nov dizajn, s-t potrebuje svež, res svež zagon. Torej, nov dizajn, reorganizacijo zaposlenih, dobro strategijo, politiko strani, veliko zagona, idej, kreativnosti in volje, ako si hoče povrniti stari ugled. Torej dosti testov, člankov, dobrih novic iz vseh področij, recenzij, nagradnih iger, mogoče kakšno s-t križanko iz tech področja, mogoče kotiček kjer se vsak dan menja šala iz področja računalništva, pač kaj takega, novega, svežega... Po domače povedano, več zagnanosti do dela, volje ter idej in manj frajerišenja... ;)
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

SavoS ::

@V-i-p DOBRO POVEDANO!;)
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

BigWhale ::

Men je pa ST vsec tako kot je... :P Vsake toliko casa zamenjam barvo, najprej bla crna, potem bela in modra, zdaj sem na zeleni. Potem bom na pink... ;>

PrimozR ::

Črna rox. Fino bi blo vdet nov dizajn (neki sm že vidu in lahko rečem da racer_D kr trga gate pr takih rečeh). Lohk bi pa probal vsake tolk narest test kšnga hardwera, tko k majo na anandtechu, xbitlabs, itd., sam problem je dobit hardware, sploh kšno eksotiko (kšna gigabytka z 955X chipsetom, royal izvedba, P5WD2 Premium,...)

strictom ::

Smo zadovolji z testi FX 57 pa mogoče kako se kakšen cluster obnese v procesiranju grafike.

Zanimiv test :)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

fahrenGONE ::

Vip samo nekaj tezi, to vam lahko Primoz se najbolj objasni. Pustite kot je in zaprite ta thread in podobne kjer se folk nekaj buni za tistimi dekadentnimi avatarji. Ce jim ni vsec stran, gredo lahko drugam. Pa tudi ST bo delal hitreje. :D

strictom ::

Moj avatar:
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

mtosev ::

hehe
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

BIG_Yack ::

Tja, nek 3D design oz. 3d temo bi lahko na Slo-Tech-u naredili. Sicer pa menim, da niti ne bi bilo tako slabo narediti avatarjev. Nekako bi prikazovali identiteto človeka. In če bi imel kak zanimiv avatar ali kak vesel avatar, to potrjuje njegovo lastnost : veselje.

Vem, da ste predlagali, da naj ne pišemo, da uporabniki gradimo portal, ampak nekaj bi pripomnil. Slo-Tech je čisto v redu in ne bom ga zapustil, samo lepo bi bilo od administratorjev "na visokih položajih" tako rečeno, da nas vsaj malo poslušajo.

Re je, da administratorji skrbijo za stran in vse ostalo, ampak... Pojdite na neko drugo stran in se naredite za uporabnika. Ne boste mogli biti administrator in spoznali boste kako se včasih, ampak res včasih uporabniki počutijo nelagodno, zaradi tega, ker vam želijo samo pomagati.

Hvala.

Ziga Dolhar ::

Mislim da je zadnji čas, da Slotech v stilu vseh popularnejših forumov končno privzame XP-like stil.

Torej, želimo večje widgete, več metal efekta, lepše in usklajene ikonice ...
https://dolhar.si/
««
11 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako do avatarja? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Slo-Tech
20214468 (10810) V-i-p
»

Nova anketa (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
777655 (6239) Poldi112
»

s3|\/| 1337 h4x0rz? WTF??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
695359 (3839) Alexius Heristalski
»

kako si daš slikico v slo-techu. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Slo-Tech
42431353 (23781) Mr_Globus
»

Opravičilo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Obvestila
826556 (6018) DominusSLO

Več podobnih tem