» »

220V -> 12V 20A, kako, kje, cena

220V -> 12V 20A, kako, kje, cena

DimmniBurek ::

Živjo, sm prklopu tisti SUB na stolp pa je premalo moči na stolpu(100W +100W RMS)...
Na Subu je ojačevalec za avto , ima varovalko 20A, moč pa je 250W+250W MAX, RMS ni napisan, znamka je car technic...
Kako bi zdej naredu en pretvornik iz 220V na 12V s približno 20A, lahko tudi manj...
Koliko bi to stalo?
Kaj je najlažje narediti?
There Is No Stronger Drug Than Reality

reber ::

en usmernik je tukaj

profii ::

najbolš da narediš "polnilec" za avtoakumulatroje. vrjetno boš najležje našel tako vezje. vrjetn so tud 20A, čene ga pa "natjunaš".
al pa daš 5A polnilec pa akumulator pa se ti cel dan akumulator fila. takrat k pa poslušaš bo pa z akumulatroja pilo 15A pa z polnica 5A. vrjetno je to cenejša rešitev.

Bevcan ::

Kolega ma računalniški napajalc neki zmodan da mu poganja polnilec ki potrebuje 12A mogoče bi se dal iz računalniškega napajalca izvlečt tud 20A?
Govoril sem.

DimmniBurek ::

Ja to sm tudi jest mozgal, sej navsezadnje ni treba lih 20A... lohk je 15A...
Kaj mi lahko kdo pomaga? Recimo da si kupim nov napajalc za komp, in teag 350W predelam za Sub?!?
There Is No Stronger Drug Than Reality

KraP ::

Jaz mam doma toroidni trafo 12V 25A 300W + grec sem imel za napajanje avtoojacevalca ki je bil za sub.Lahko ti prodam za male pare,ce te zanima pisi na pm .
Imam se enga 15A ampak je bil za mene premalo.

LP

Mati ::

Mislim, da boš tole najceneje dobil v Impedanca d.o.o., samo se mi zdi da je to veleprodaja in boš moral nekako prek neke firme to kupit!

Jaz sem nekaj podobnega potreboval in sem kupil prek fotra 220 na 48V 20A za borih 30.000 SIT. Seveda stabilitzirano, zaščiteno in v ohišju tako kot mora bit!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ATX napajalnik- stabiliziran usmernik (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
938287 (6624) h25
»

Poraba ojačevalca (baterije)

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
82515 (2313) Azrael
»

kaj se zgodi...

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
222425 (1927) DimmniBurek
»

Avto-ojačevalec v hiši?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
123219 (2930) Azrael
»

Ojačevalc za avto + SubWoofer

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
312626 (2294) _Dejan_

Več podobnih tem