» »

Address Book v WinXP

Address Book v WinXP

Marjan ::

Zanima me v katero datoteko so shranjeni vsi e-maili, ki jih imam v Address Booku?

Ali uporabljata programa Ms Outlook in Outlook Ekspres isto datoteko za branje teh naslovov?

Ker jaz bi rad vse internet naslove, ki jih imam shranjene na računalniku presnel na disketo - kot backup. Pa sploh ni tiste .wab datoteke, ki je bila v win98 nikjer!


ps: v Address booku ne dela Import/Export!


------------------
kje je link na temo, kjer ste se pogovarjali o particijah v WinXP (rabim iz dveh naredit eno!)

Marjan ::

kaj 8-O

Noben ne ve kako v winXP shranit na disketo vse e-maile???

Igor ::

ekspres ma wab fajl
kje je se sam mal pomatrej
outlook ma pa tko za vse pst fajl
in import export v obeh cist lepo dela ..

Marjan ::

pst !!! :))
to sem isku, thanx

Pojma nimam zakaj mi import/export ne dela ! (sploh ni možnosti izbire)

a se da pretvarjat iz .pst v .wab ?


Kriko ::

Če hočeš videt vse naslove in tudi e-maile, si najprej označi da boš imel prikazane vse skrite datoteke.
Potem pojdi v C:\Documents and Settings\Pa pod tvoje Account\Aplication Data\Microsoft\Adress Bok
Za vse E-maile pa C:\Documents and Settings\Tvoj Acount\Local Settings\Aplication Data\Identities\pol pa imaš za odpret samo eno možnost in ene tri mape v globino pa boš prišu do e-mailov. Na žalost je edina možnost da jih shraniš kam na disk ali na CD!!
Upam da sem ti pomagal!

Klemenn ::

a ve kdo, kak spremenit prostor, kam naj shranjuje adress book? za email sem najdu...za to pa ne :\

harvey ::

1. glede naslovov, a ni lažje dat export v Text format CSV (comma separated). Ta addressar lahko uporabljš po mili volji koder hočeš, še na gmailu ti ga potegne not.

2. Kako spremeniti lokacijo address booka ni tako enostavno. Rešitev, ki sem jo zaledil je popravek registra:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\WAB\WAB4\Wab File Name

spremeniš vrednost ključa npr v C:\Addressar\wab.wab
in nato premakneš staro wab.wab datoteko na novo mesto.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

outlook express - problem

Oddelek: Programska oprema
161291 (1055) fosil
»

ohranitev podatkov

Oddelek: Pomoč in nasveti
132493 (2245) chrush
»

Kako shraniti e-mail naslove?

Oddelek: Pomoč in nasveti
51465 (1416) Sami
»

Outlook Express adresar.

Oddelek: Programska oprema
91535 (1463) Azz_Kikr
»

Outlook Express - XP

Oddelek: Pomoč in nasveti
61134 (1063) JLP

Več podobnih tem