» »

Primer Bevc

Primer Bevc

Daedalus ::

Obvezna oprema, pa snežne verige, sledi pa vprašanje za pravnike:

Hrvaška je mednarodno tiralico za Bevcem razpisala potem, ko se ta ni udeležil zaslišanj zaradi suma gospodarskega kriminala v mesni industriji PIK Vrbovec, kjer naj bi, ko je še bil krizni manager te družbe, podjetje oškodoval za skoraj 544 milijonov tolarjev.

Bevca je avstrijska policija aretirala v nedeljo zjutraj ob 7.15 na koroškem mejnem prehodu Vič. Poslali so ga v zapor v Celovcu, kjer čaka, da zanj zaprosi Hrvaška. Od lanske jeseni je Bevca na hrvaško pobudo iskal tudi Interpol.


Ok, naj mi nekdo razloži, zakaj so ga morali aretirati avstrijski organi pregona, kljub temu, da ga je iskal Interpol in je bila za njim razpisana tiralica. Kako je možno, da se tak človek prosto sprehaja po Sloveniji in ga ustrezni organi pregona "ne morejo najti?" Torej - kdo je tu kaj zajebal, če se pesniško izrazim...
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

#000000 ::

Pomojem nobeden, ker slovenija 'pa tudi drugeje je tako' svojih državljanov ne izročajo tretjim državam, niti zapret ga ne morejo pri nas. Drugače bi bilo če bi bila hrvaška v EU takrat bi pa ga uhapsili in izročili Hrvatom. Tako je-bo pač to storila Avstrija. 'vsaj mislim da je tako' LP

Utk ::

Po Sloveniji se sprehaja tudi človek, ki je v Sloveniji razkosal žensko, odsedel svojo kazen, v Srbiji razkosal še eno, ga "išče" interpol, ampak zdaj je tu...na varnem. Skoraj moj sosed. Kako ne bi imel rad te države. Upam da bo zdaj na vrsti kakšen bedak, ki dovoli take stvari...da mu ne sodijo v Sloveniji, če ga že ne smejo izročit.

madviper ::

Sej ni moja stvar. Sam fantje pozabljate, da mu niso ničesar dokazali. Gre le za sum kaznivega dejanja, v tem primeru gospodarskega kriminala.

Drugače je gospod, ki trenutno rešuje stanje v Steklarni Rogaška in trenutno sedi na hladnem in čaka. Medtem pa lahko Steklarna propade in gre 1000 ljudi direktno na cesto, kmalu za njimi pa lahko zaprejo svoja vrata vse trgovine in podjetja v okoili 20-30 km, ter se ukine nekaj občin.

Seveda je to sam predvidevanje nekoga, ki ne ve nič o tem.

Dedalus, drugič malo preveri (poskusi Finance) zakaj je ta oseba tako zelo opevana po televiziji. Vedi, da je v ozadju več denarja kot si sploh moreš mislit.

Ampak kot sem že prej napisal, to je sam mnenje nekoga, ki nič ne ve o tem.

Lp, madviper
I'd like to do something crazy!

Daedalus ::

Drugače je gospod, ki trenutno rešuje stanje v Steklarni Rogaška in trenutno sedi na hladnem in čaka. Medtem pa lahko Steklarna propade in gre 1000 ljudi direktno na cesto, kmalu za njimi pa lahko zaprejo svoja vrata vse trgovine in podjetja v okoili 20-30 km, ter se ukine nekaj občin.

Ma ja...sej to je pa druga polovica problema:

Steklarna Rogaška z okoli 850 zaposlenimi je zaradi aretacije predsednika njene uprave Bojana Bevca, ki je hkrati tudi predsednik uprave v usihajočem holdingu Rogaška Crystal, minula dva dneva poslovala brez zakonitega zastopnika. Čeprav je bil statut steklarske družbe že pred dobrim letom dni spremenjen in uprava razširjena, so nadzorniki imenovali le Bevca, delavskega direktorja in tretjega člana pa še ne.

Kako si lahko to eno podjetje in njegovi lastniki (v tem primeru banke) to sploh dovolijo? Kaj pa če bi tipa kap, naprimer? IMO je v ozadju stara dobra kuhna, značilna za Steklarno. Pa mislim, da so časi enega in edinega šefa na čelu firme krepko minili... Obenem pa je pomenljivo tudi tole:

V nobenem primeru pa delavci steklarne niso za to, da bi Bojana Bevca kot v. d. predsednika uprave zamenjal kdo od »domačih« ljudi. Po njihovem prepričanju so namreč med vodilnimi Steklarne zdaj le ljudje, ki so ali do vratu vmešani v nerazčiščene posle iz preteklosti ali pa jih je s seboj pripeljal Bojan Bevc. Ene in druge bi moral po njihovem novi direktor Steklarne zamenjati: prve zaradi moralne higiene, druge zaradi arogance, ki jo kažejo do sodelavcev.

S čimer se kot prebivalec Rogaške strinjam. Stara garnitura je skor sesula Steklarno, človek, za čimer je razpisana mednarodna tiralica pa tud ni primeren za vodjo firme. Al praviš, da je?
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

madviper ::

Recimo, da trenutno kar dobro obratujejo pod njegovo taktirko in da imajo dosti dela (glede na to da so odpuščali, imajo sedaj premalo ljudi in preveč dela :\ ).

Nihče ni reko da je on [Bevc] brez greha, sam pravim, da se je trenutno izkazal za bolj sposobnega od prejšnih (vsaj do sedaj).

Medanrodna tiralica... Tud Miloševiča so iskali po mednarodni tiralici pa je še vedno vodo državo (primerov bi se dalo še naštevat, ta je bil popolnoma neprimeren).

Stara garnitura, pa taknotak ni omembe vredna. Problem je da je stvar še malo globja kot se zdi na prvi pogled. O tem pač ne bi debatiral, ker za to nisem pristojen in teh podatkov uradno nimam.

Pa še po preteklosti se mi ne da kopati. In kot prebivalec Slatne bi lahk tud vedo, da je stara garnitura tista, ki odloča o vsem v občini. O tem lahko začnemo kr drugo debato, sam je nima smisla na ST-ju objavlat.

Lp, madviper
I'd like to do something crazy!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: madviper ()

Avalonis ::

madviper : Bevec ima že dovolj sumljivih in faliranih poslov za seboj (Amerika, Hrvaška), da se mi je njegovo imenovanje na glavno mesto Rogaške zdelo takrat zelo komično, če ne že groteskno. In prosim, ne ponavljaj napak trenutne vlade, ki za vsa dejanja krivi "staro garnituro". Trenutni posli so pa v veliki meri zasluga še vedno odlične kvalitete Rogaške in nikakor ne Bevčevega vodenja. Če se ti je Rogaška zamerila s staro garnituro ti ni nujno portrebno staviti na novega konja. Obtožbe o Bevcu so pa zelo resne in prav je, da se dokaže krivda ali nedolžnost človeka, ki ves čas trdi, da je nedolžen ni pa pripravljen svojo nedolžnost tudi dokazati. Če si si prebral današnji članek v finacah o Bevcu veš, da so tudi od Bajuka želeli nekaj resnih odgovorov na temo Bevec.

O efektivnosti slovenskega sodstva in zakonodaje je pa dovolj zgovoren že tale prispevek, ki mi je včeraj poslal kri v glavo, da do dveh zjutraj nisem zaspal :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Avalonis ()

antonija ::

A ni tko da je on nedolzen, dokler se mu ne dokaze krivda? Njemu ni treba nic dokazovati...
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Utk ::

Že, ampak njega so hoteli zaslišat, pa je pobegnil v Sloveijo. Če je nedolžen, bi šel se lahko vsaj branit. Oziroma razložit kako je bilo, po njegovo.

Monster ::

..človek se vprasa kak lahko tak človek potem sploh pride do direktorskega mesta v neki steklarni(btw .. živim cca 300m od steklarne rog. slatina :)) ... sicer pa za steklarno je najbolse da cimprej propade, dok se majo kaj za prodat pa za odpravnine .. ovi majmumi ( ki so itak od prejsnega direktorja ;)) bojo verjetno pokrali se to ka je ostalo ... bo vsaj neka nova moznost za kaj novega.. bol zdravega
Ka zaboga...

madviper ::

Lejte fantje in dekleta (če katera to bere). Ne stavim na nikogar, ampak upam, da je ta boljši od prejšnega. Zanimivo je, da je Bevc bil od trenutka ko so ga pozvali na zaslišanje pa do sedaj, kar nekajkrat na Hrvaške (vsaj po mojih informacijah, lahk da se motim).

Ne morem ponavljat napake nove vlade, ker v Rogaški ni novega vodstva, stara garnitura je še vedno na oblasti, sam glavni igralci so se zamenjal.

To da je Bevc povezan s starim vodstvom in sumljiva postavitev na vodilno mesto pa je itak "javna tajna" v Steklarni :P

Aja, kar se tiče kvalitete. Ja kvaliteta je na nivoju, ampak malokdo ve, kakšen davek plačajo za to delavci (niti jaz ne vem). Ampak k kaj ti pomaga kvaliteta, če marketing ne laufa kot je treba. A mislite, da kupec pride do firme in naroči? Ja no, včasih še, sam vprašanje kak dolgo.

Seveda pa nihče ne ve, da je prijetje Bevca na avstriski meji, časovno usklajeno z njegovo odstavitvijo, pod pogojem, da ne najde poslovnega partnerja za podjtje.

Nisem brez veze napisal, da si poglejte mal ozadje. Očitno bi vam moral dat točne linke in zram še ene par strani razlage.

Ampak, to je sam moje mnenje.
I'd like to do something crazy!

madviper ::

@monster

Pol pa lahk tud občino dol zapremo, kr od turizma ne mormo vsi živet. Al bi ti dal zgradit hotele tam ko je zaj Steklarna? Hmm... vsaj placa z parkplacom ne bi meli :D
A ti slučajno sploh znaš računat? Brez zamere, nočem te žalit. Če gre 1000 ljudi na cesto, kaj potem sledi? A ste vsi tak ozkogledni, da ne vidite dle kot do svojega nosa?
Kakšene odparvnine, kaj bi prodajal? Na vsak stroj, ki je kaj vreden so obešeni približno 3 krediti (posledica prejšnih direktorjev).
Daj zamisli se preden, krneki pokneš ven...
I'd like to do something crazy!

Keyser Soze ::

Rogaška je "bila" firma, ki je imela ime in kvaliteto poznano po svetu. Ni mi jasno, kako folku uspe zafurat nekaj takšnega. Nato pa imenujejo na čelo še človeka z blazno "neoporečno" preteklostjo. Tlele mi je pa bore malo važno ali je kriv ali ni. Jasno je samo to, da človek ni vreden zaupanja, ki se mu ga daje z vodenjem takšne firme.

Pač bi rekel, da je bil cilj Rogaško čim hitreje spravit na kolena ter jo zapret.

madviper ::

Pač bi rekel, da je bil cilj Rogaško čim hitreje spravit na kolena ter jo zapret.


Recimo, da je bil tudi to v načrtu.

Kak lahk zarukaš dobro ime. Teško. Ime sicer še majo, kvaliteta je tud na nivoju, kupci so še vedno za biznis.

Kak spraviš tako firmo na kolena? Za to rabiš znanje in ekipo vdanih ljudi. Zneski so astronomski, marsikaj pa bolš da sploh ne pride v javnost.

Obešanje nekaterih vodilnih, sploh ni nič nenavadnega. To da bivši direktor živi v zlati kletki, najbrž ne rabim omeniti.

P.S.: Pa nihče z čisto zgodovino ne more priti blizu, zato, ker ga potem nimajo z ničemer za izsiljevat ipd.
I'd like to do something crazy!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: madviper ()

Monster ::

.. o imenu bi se se dalo debatirat, glede na to da so prodajali na trgih ko so bli znani slabše izdelke... Ime se dolgo dobiva, se pa hitro zgubi ... pa niti ne dela več 1000 ljudi v steklarni ampak se "sam" ene 850 ( ..v yugi jih je blo mnde slabih 1600 - 2000 )... in glede na to da nimajo baš nekih bajnih plač, katere so zdaj še manjse, jim bo zavod pa podpora neka "rešitev" ... jim vsaj nebo treba delat za isti dnar ;)

Od turizma bi lahko cela Rogaška živela samo mamo tako sreco da tehle naših 1200 postelj vodijo 4rje direktorji, ki bi se zdruzli, samo so pa njihovi lastniki med seboj skregani, pa si zato raje hodijo drug drugemo v pisarne kaj jemat :) ... celi wild west...

Je pa fajn da je Bevc v avstriji za nedolocen cas ;) ... tale novi bi mogoce znal še kaj naredit ... ali bo treba čas, ker tehle slabih 10let dvojne bilance je naredlo dosti škode samemu imenu in posledično celi firmi... življeli pa vidjeli so rekli >:D
Ka zaboga...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Monster ()

Tear_DR0P ::

zanimivo je sam to, da je steklarna tolk izvažala za ameriko, mel so res vsak teden več deset ton izvoza v USA, pa jim še vedno ne gre:\
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

madviper ::

V Steklarni je zaposlenih 1000 ljudi. Bilo jih je 1200, pa so jih 138 odpustili, preostali so šli sporazumni ven (pokoj ipd.).

Včasih jih je bilo nekako 2400, plače pa res niso bile slabe. Veliko izgubo so imeli z 11/9, ko je zaradi vsega tega sranje, ki se je dogajalo dolar začel padat (celotno poslovanje je vezani na dolar).

Bevc ni več upravnik steklarne in se lepo hladi v Avstriji. To, da mu privoščiš, da sedi, mi daje misliti kakšen tip človeka si (Monster).

Direktorji in lastniki hotelov, so pa poglavje zase. In z 1500 ležišči, ki so na voljo, ne moreš preživljati občine.

Zanimiv je tudi podatek, da se vsako tolk zgubi kak kontejner kristala na poti iz Rogaške proti Ljubljani oz. Zagrebu.

Tiste tone, se ne dostavljajo tedensko ampak mesečno. Cene, ki jih dosegajo izdelki po komadu, pri veleprodaji, pa so prav smešno nizke. Ena vaza, v vrednosti nekaj 10k sit se proda za ceno med 2-3 tisočaka, če ne še manj. Steklo se prodaja na "kilo", ne pa po komadu in po zahtevnosti (to je največja napaka v poslovanju, zraven tega da uporabljajo posrednike).
I'd like to do something crazy!

Monster ::

.... pomojem je turizem se edina stvar ko ma v Rogaški neko prihodnost .. je treba vedet da je pol rogaške v ruševinah ali denacolizacijskim postopku ... Rogaška je ja najstarejse zdravilisice v sloveniji! v kaki Avstriji bi to orng tržili pr nas ... pa zaenkrat še ne delajo tega ;) .. ono o kontejnerjih je itak skos blo, tak ko so bli raznorazni razpisi, ki jih je dobili ena firma, delala druga, vmes si je pa direktor hišo postavo ... ah ja ... je pa tudi res da je 11/9 verjetno kriv za tak hiter propad, samo dvojne bilance jim vseeno ne morem-o oprostit ..
Ka zaboga...

Boeing ::

madviper: a potem tudi za mene veš, kakšen tip človeka sem, ker tej barabi bevcu privoščim, da se hladi ?

Res misliš, da je tako čist ? Da je oh in sploh, še celo zastonj je prišel v steklarno, ker se mu smilijo bogi delavci... dej no, ne moreš bit tako prekleto naiven... preberi si izjavo enega novinarja pri financah, ki gre nekako takole:"noben manager ne bo nikoli delal nič zastonj. Če bo, potem ima za bregom drugačne načrte, ali pa je nor".

Zdej, da je bevc nor, ne verjamem... torej mora biti ono drugo. Človek ima na vesti več barabij kot berač uši in zadnji čas, da se ga je steklarna odkrižala. Enako gre za škrinjariča in ostale "ugledne managerje" v zvezi z vodenjem steklarne.

Na bruhanje mi gre, a na žalost moram ugotovit, da so bili posli v steklarni najčistejši nekoč, v "tistih" časih (pa so že tam pokradli vse, kar ni blo prišvasano).


In še, če te sumijo velike goljufije, potem je že nekaj na tem, ali pa imaš res veliko smolo... v tem primeru, mislim da gre za prvo.
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

madviper ::

Boenig: Sej ne pravim, da ni kriv, pravim sam, da mu še nič niso. Noben pa ne more bit direktro Steklarne, če nima masla na glavi.

To da se hladi, mu pač ne privoščim, se mi pa fajn zdi, da so mu stopli na prste :D

Da je skrajni čas da so se ga rešli, se ne bi strinjal. Ket tip spolh ne bi smel prit v Steklarno.

Sej dejansko tip, ni mogel velik vkrasti, ker velik tud ni blo. Razen tiste luknje v proračunu, ki pa je še sedaj.

Dvojne bilance ipd. ni nič nenavadnega. Ponarejanje bilanc je v Steklarni nekaj običajnega. Ni pa običajno, da se to omenja v tisku.

Da je delal zastonj... o tem bi se dalo debatirat. Ni nujno, da je mel plačo, sej se da denar dobiti tud na drug način.

Tisti, ki meni, da tipa zagovarjam, se žal moti. Pač pravim, da ne se veselit prehitr, kr tip ni od včeraj. To, da je pokrado, za enega manegerja ni nič nenavadnega. Tud oni morajo od nečesa živeti (a vete kolk pride sam zavarovanje za top model od Jaguarja in kolk stane večurni klic v tujino, da ne omenjamo stoškov nove hiše in ogrevanje le te, pa vzdrževanje vile na Bahamih). Jaz jih popolnoma zastopim :D

Oni z minimalcom ne morejo niti pelat žene na kavico.

Dajte razumite, da v Steklarni se je vedno kralo in se vedno bo. Vprašanje je sam, kdo bo ukradel več oz. manj.

Boeing, kaka osebnost si ne morem ugotovit po enem stavku. Vse skup je blo mišljeno kot šala in ne kot resna izjava. Upajmo, da bo še odsedel kak mesec pol pa naj začnejo s sojenjem na Hrvaškem.

Upam, da ne bodo podplačali sodnikov :\
I'd like to do something crazy!

Monster ::

.. plačo je mel in sicer 8mil (blo povedano na skupščini), dnar je tud bil ker ga je država dala za sanacijo, dvojne bilance niso ble skos v steklarni :) ... pomojem se je kr fajn mel v casu bivanja na steklarskem direktorskem stolcku
Ka zaboga...

Thomas ::

Ne vem, pa me tud ne zanima zelo, kaj in kdo ima s tem Bevcem.

Za neki druzga bi jest izkoristu tale forum.

Avstrija in Hrvaška ga bosta predajali preko Slovenije, oziroma, ga bosta skušali. Da bi mimogrede skupno pritisnili na našo državo.

IMHO.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

madviper ::

Thomas: Nič bat. Avstici so pač tisti, ki so ga prijeli. V Sloveniji ga niso mogli, kr ne izročajo svojih državljanov, Hrvati pa ga niso, kr bi bli pol oni vse najslabše (sej se ve kakšni so medsosedski odnosi :D ). Pa so pač Avstrici tisti, ki so to naredili, kot nepristranski udeleženci.

Aja, ni potrebno preko Slovenije. Lahk ga tud preko Madžarske (Thomas res se sprašujem, kdaj si nazadnje pogledal zemljevid Evrope, če si ga sploh kdaj).

Monster: Njemu je blo prav fajn, sej kaj mu je pa mankalo. Pisarna, tajnica (ni tak slaba :D), službeni avto...
I'd like to do something crazy!

Thomas ::

Madviper, ti ne dojameš vsega. Zato se IMO odveč delaš pametnega in pokroviteljskega.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

madviper ::

Če ti tak praviš...
I'd like to do something crazy!

Monster ::

pomojem z nekim bevcom nimajo baš za pritiskat ... če bojo pa srali eni in drugi jim pa naredimo skladišča jederskih odpadkov čist pri meji pa bo >:D
Ka zaboga...

Thomas ::

Majo in bodo. Avstrija in Hrvaška sta dve veliki zaveznici. Hrvati se spominjajo, kako so bili v Jugoslaviji "med kladivom in nakovalom", Slovenijo in Srbijo. Zdej bi mau z Avstrijci se šli isto igrico proti Sloveniji.

To ni tako redko, da "sosed mojega soseda, vendar ne tudi moj sosed, je moj zaveznik".

Naprimer: Italija in Madžarska, Francija in Poljska, Anglija in Poljska ...

Taktiziranje, proti skupnemu rivalskemu sosedu je topološkega vzroka strategija, zelo pogosta na svetu. Oddaljeni državi medsebojnih nerešenih problemov nimata, jih pa imata s (skupnimi) sosedi.

Ampak kaj pa Bevc? Jah nič, to je taka simbolika. Na majhnih darilcih drug drugemu izkazujejo pozornost.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

madviper ::

@Monster: Kr v Slatni ga postavmo. Sej gre vse nekam v tri krasne. Pa naj bo vsaj skladišče jedrskih odpadkov. Sej je dost blizu Hrvaške>:D

@Thomas: Ne bluzi...
I'd like to do something crazy!

Monster ::

.. če mi dajo keš je lahko skladišče kr pod mojo hišo :) ...

Hrvati so tak vedno prišli bolše skos, ker so vedno "bogi pa ponosni", avstrijci pa .. recimo temu severna verzija njih :) ... To da skup drzijo je verjetno sm Bevc pr tem nebo glih veliko naredo .. vsaj dokler ga Hajder ne zacne uporablat v govorih :) hehe

PS: mogoce bi mogli namest avtocest kako novo jedersko elektrarno na koroškem postavit, al pa kupt par atomskih bomb(malo rabljenih, ruskih ) :) .. pl bi nam se pa dnar deval za vzdrzevanje pa lepo tiho bi bli ..
Ka zaboga...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Monster ()

madviper ::

Super ideja. Še eno jedrsko elektrarno na koroškem in nekja malo rablenih A-bomb (lahk so tud tiskte kratkega dometa, ampak najbolš da so srednega), da nam bojo pol drugi avtoceste gradil ipd.

Zdaj še sam na referendumu sprejmemo ta predlog in smo na konju :D !
I'd like to do something crazy!

Thomas ::

Nori gad ... bledeš. Ne samo bluziš, bledeš!
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

madviper ::

Ja normalno da bledem. Sam sam ti to jemleš resno, preostali pa kot foro...
I'd like to do something crazy!

Thomas ::

"Fora" je tvoj domet v diskusiji, vemo že.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

madviper ::

Fora je sam moje ironični post, v odgovor na Monster-jev predlog. Drugo je bolj ali manj moje mnenje, z občasnimi vstavki ironije.
I'd like to do something crazy!

Monster ::

hehe umirte pubeci 0:) ... važno je da je, steklarno bom pa jst kupo pa zacel delati okna za vesolska plovila .. trg mnde bo enkrat :)
Ka zaboga...

Thomas ::

Težko ločit kaj "res misliš" od "tvoje ironije".
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

madviper ::

@Thomas: Monster očitno nima težav s tem, pa tud bol malo kdo se pritožuje.

@Monster: Sam pol boš moral velik v obrat vložit, kr moraš generalno spremenit vso infrastrukturo. To je komercialno steklo, ne pa visoko-tehnološko :D
I'd like to do something crazy!

madviper ::

Aja, pa bi se lahk vrnili nazaj na temo, kr smo čist off-topic zašli.
I'd like to do something crazy!

madviper ::

Še razveseljiva novica za vse!

Bevca bodo prihodni teden izročili Hrvaški. Še link do novice.

Očitno se mu ne da čakat 2 meseca v Celovcu na hladnem :D.
I'd like to do something crazy!

Barakuda1 ::

Dost bo!!!:|

Nazaj na temo (brez bluzenja in bledenja :|), al bo pa šla tema pod ključ, pol boste pa lohk bluzli in bledli na ZS.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izlet - ekonomska šola

Oddelek: Šola
141371 (605) radmannsdorf
»

Nov božič, nova stavka v nemškem Amazonu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
5127926 (25527) AndrejO
»

Problemi neplačevanja prispevkov (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
6312240 (11180) BlueRunner
»

Kako odpraviti praske na šipci ročne ure

Oddelek: Loža
377516 (6775) WarpedGone
»

Walmart na Lindows

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
102235 (2235) Ziga Dolhar

Več podobnih tem