» »

Condemned: Criminal Origins

Condemned: Criminal Origins

Tr0n ::

Za to igro se nisem zasledil teme.

Uradna stran
Wiki

Pred kratkim sem igral demo in moram rect, da me je dokaj pozitivno presenetil tale spilcek. Kombinacija FPS shooterja in detektivske pustolovscine z Havoc 3.0 fizicnim enginom in (popravite me, ce se motim) FEAR graficnim enginom.

Zanimivo mi je bilo tudi to, da sem lahko karkoli v okolju uporabil kot orozje (recimo iztrgas cev, zlomis stol, poberes opeko,...). Pa se precej scary je zadeva. :)

m.i.h.a. ::

jaz sem demo preigral na radeonu 9200, če se ne motim (kolegov pc) in je bila grafika tudi temu primerna, ampak sem nad igro zelo navdušen.8-O Mi je pa čeljust dol padala že prixbox veriji in filmčkih na uradni strani.

Edini problem je ta, da bom moral zamenjat svoj pc. če jo bom hotel špilat ;(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m.i.h.a. ()

mtjz33 ::

WOW. Tole je pa res eden boljših letošnjih naslovov.
Izjava frenda na nekem forumu:
"Spil bi najlazje oznacil, ko F.E.A.R sreča Call of Cthulhu in se spajdasi s The Suffering"
Sam bi na mesto pajdašenja z igro The Suffering, raje postavil kakšen Menhunt, čeprav tukaj ni tiholazenja nasprotnikom za rit, ampak sam vidim podobnost v srhljivem vzdušju. Sam sicer velikokrat ugašam svetilko, da je vzdušje resda kolikor se da srhljivo. Če nimate tečnih starcev/ sosedov, tankih sten, si le pojačajte glasnost. Srhljiva muzika, odmevanje tekanja nepridipravov, bo dvignilo dlake še kako hladnokrvnim osebkom.
Špil deluje dokaj tekoče (sam sem do sedaj res rahlo zatikanje pripisoval utripajoči svetilki, ampak lahko se motim) na resoluciji 1280x1024, ter večini nastavitev na max.
Konfiguracija je nekaterim že znana; P4 3.0, 2x512 RAM, ter 6800GT, torej za današnje dni, povprečen računalnik.

Sedaj pa nazaj k špilu, da vidim na kateri roki bodo dlake prej pokonci; na levi ali desni.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PC grozljive igre

Oddelek: Igre
202794 (2134) RejZoR
»

Horror igre (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
567482 (5553) Sssaga
»

Igra, ob kateri vas je bilo najbolj strah (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13913033 (6571) griza5
»

Razvoj lika v igrah z RPG pridihom (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
734773 (3809) Berserker
»

F.E.A.R. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11810123 (6137) RC14

Več podobnih tem