» »

Titan Quest

Titan Quest

«
1
2

Tr0n ::

Mnogi napovedujejo to igro, kot Diablo killer. Akcijski RPG, odlicna 3D grafika z fizicnim pogonom, veliko raznolikosti.

Danes je prav tako izsel demo.

Titan Quest Demo [ 494.74 MB ]

Tilen ::

Diablo killer? Wohoho, ze dljam! Hitrosti so pa zelo visoke. Na polno z nizozemske (530).

Screenshots !
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Tilen ::

You have to restart your computer... |O

Po restartu pa:



Bleh..

d3dx9_27

Ja pol pa :



Eh..
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

mtjz33 ::

A ko inštaleraš demo, zraven ni opcije za directX ? Sem ravno mislu DL....

Tilen ::

Ne, opcije ni vedar ce pregledas datoteke katere si downloadal vidis da je ena posebna mapa z dx. Tam najdes datoteko, ki meni manjka ali gres na link, ki sem ga podal. Ampak smesno meni tudi potem ne dela. Mogoce je kriv OS [WS2k03DE], sem jim pisal na support.

Kot vidim, Tr0n ni imel nikakrsnih problemov, tako da cist mozno, da je problem OS.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

Tr0n ::

Meni dela igra, imam pa isti problem "Tag not found". Zelo buggy demo, ampak kolko sem lahko igral, precej fun zadeva. Klasicen hack & slash pa razvoj lika je malce drugacen.

Tr0n ::

Naj nekdo proba spremenit jezik v Winsih na English. Kolko berem forume, drugi igralci nimajo tega problema z manjkajocim tekstom.

zile ::

Sicer so slike stare že 1 leto. Kdaj naj bi pa tale špil izšel ?

Tr0n ::

Junija.

mtjz33 ::

Joj me ne joj. Po inštalaciji, niti ne naredi bljižnice, niti bljižnice oz. zagonske datoteke ne boš našel v START/ VSI PROGR., četudi pogledaš v mapo THQ (jest jo slučajno imam, ker imam inštalirano igro Moto GP 3) je ne boš našel. Torej preostane le "Moj računalnik" disk C, program files, THQ....pošlji / namizje. Sam sem preventivno v direktorij prenesel directX, ter ga kasneje tudi zagnal. Pomaga seveda nič.
V meniju pa vsepovsod "tag not found...." Klikaš seveda na slepo srečo. Ko sem končno igro zagnal, me je že vse skupaj minilo. Igral bom drugič.

Tilen ::

Imam "English" skozi pa kr ne dela.

Aja pa bliznico za namizje ti naredi ce to opcijo obkljukas. Je pa res, da se da odstranit samo pod add/remove programs. Kr ni uninstallerja.. |O

Ce se komu da, naj prosim napise kaj mors klikat da zazenes in igras spil, kr po tistih "tag not found" se mi kot bedak ne da klikat in nekaj na slepo ugotavljat.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Shuli ::

Meni ga normalno zažene pa tudi igram ga lahko, vendar imam tudi sam težave z "tag not found". :| Po okoli 20ih minutah igre se je ta začela nenormalno zatikat in postala neigralna.:8) Drugače pa je zelo dobra, vsaj zgodba in grafika. Ampak če ne morejo igre (res ,da preizkusne različice) slaba dva mesca pred izidom spedenat, bo tole en velik polom.:\

Tr0n ::

Hmm, meni lepo ustvari THQ\Titan Quest direktorij pod All Programs, pa tudi Uninstall icona je noter.

Tr0n ::

Fix za "Tag not found".

---------------
Here's the word from the dev team:

This will fix the tag not found errors:
(It may occur if you are installing the game on a Windows OS that is not in English)

In the Titan Quest\Settings folder open the defaults.txt file and add or edit the line to read:
language = English
to the bottom of the file.

Also in My Documents\My Games\Titan Quest Demo\Settings edit the options.txt file with the same line:
language = English
and save that as well.

This should make the text appear in english and then you can manually change the language when you are in the game.
---------------

Shuli ::

Men dela, če popravim.:) Samo vseeno, igra ima velike zahteve.|O

Tr0n ::

Vse nove igre bodo graficno zahtevne. Pocasi bo treba 7. generacijo nabavit. :)

Shuli ::

Sedma generacija mi nudi premalo napredka iz šeste.:D Ampak mi igro zatika samo kadar sem v tisti jami.:O Upam, da je le bug, ker bi jo bilo škoda zamujati na lepi grafiki. :D

Tr0n ::

Izsla je retail verzija in ze pridno igram. ;)

Kr cool zadevica.

ABX ::

A ima to kako obliko mutliplayer-ja?
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Tr0n ::

Jup, coop do 6 igralcev preko LAN ali interneta. Zraven dobis tudi map in quest editor, tako da lahko svoje misije in queste delas.

ABX ::

lepo
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Tr0n ::

Co-op je pure pwn. :D

Zadevo se da igrat preko LANa oz. z uprabo kaksnih virtualnih omrezij kot je Hamachi.

TEDY ::

Dober špil, samo zemljevid je čuden, ker neveš, kam moraš iti da narediš quest.Moglo bi biti tko kot pri GW :P
Rad bi enkrat sprobu prek hamachija >:D

Tr0n ::

Ce zeli kdo preko Hamachija, se lahko joina na:

Network name: TQLAN
Password: suck

Vsem, ki imajo radi action RPG z veliko hack & slashanja in loota aka. Diablo lahko igro samo priporocam.

R33D3M33R ::

Mene zanima kaj je fora z Dual Weapon Wield ali nekaj takega. Ali rabim kakšno posebno orožje, da lahko to sposobnost sploh uporabim? Ali se sploh splača točke vlagati v to? Šanse da to uporabim so na max le tam 22%, kar je hudo malo :\
Drugače je pa igra noro dobra. Pravi Diablo killer. Marsikaj mi je mnogo mnogo bolj všeč kot v Diablu.

/edit: majhni popravki
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Zgodovina sprememb…

Tr0n ::

Hamachi network TQLAN je se vedno up & running, ce kdo zeli spilat co-op preko LAN.

def0r ::

jah 2 orozja lahko v roki vrtis bolj upgrejdas vec moznosti je da zadanes z obema na1x se mi zdi

JamesBond ::

Jaz grem z veseljem prek Hamachija, če mi grata usposobiti :) Zakon špil!

Edit: Uf, ta Hamachi je pa kar huda zadeva!

Edit 2: Nobena igra ne poteka po LAN-u trenutno :( Zdaj če maš v bistvu dodaten interface, a igra je toliko pametna, da posluša na vseh?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: JamesBond ()

Good Guy ::

špil trga gremo skupi kako povejte :D :D :D
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

R33D3M33R ::

Ugotovil sem vse kako uporabljati Dual Wield in še marsikatero stvar. Igra bi bila res zakon, če se ne bi konstantno sesuvala. Nekaj časa je pomagalo, da sem Audio Acceleration dal na None, sedaj pa to ne pomaga več. Sesuva se kot po tekočem traku.
Na drugih forumih sem prebral, da patch reši nekatere težave in prinese druge. Hja, bomo pa še počakali na en spodoben popravek.
Tak za informacijo. Najprej se je začelo sesuvati v Parnassus Caves, nato pa je bilo vedno slabše. Sedaj tu blizu Aten pa igre sploh ne morem več igrati, ker se sesuva vsakih par minut :(
Je imel kdo podobne probleme in kako jih je rešil?
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Tr0n ::

Tisti, ki imate probleme s sesuvanjem si pac namestite 1.08 patch, ki sicer ne popravi vseh napak, je pa vseeno boljse kot nic.

Za tiste, ki imate backupe originalnih iger in bi radi igrali kar z diska (recimo Daemon Tools) priporocam eden cool programcek CureROM.

JamesBond: Hamachi v bistvu simulira LAN preko interneta. Tisti, ki so v enem networku pac lahko hostajo/joinajo LAN igre isto, kot da bi imeli pac svoj LAN. Lahko pa tudi preko integriranega GameSpy vmesnika igras, ampak Hamachi je v vecini primerov boljsi.

mojsterleo ::

tr0n kje si pa ti nabavil igro? jas sem jo videl samo na mantisovi strani ampak ko pokličem tja mi rečejo da je trenuto nimajo in da bo drug teden

na igabiba pa sploh nič

grrrr

JamesBond ::

Če kre kdo prek Hamachija v roku 15 min naj se javi :)

R33D3M33R ::

Patch res pomaga, ampak pojavi se kakih 10 novih napak. Med drugim sem presenečno gledal (ko sem patch pognal) kako so bili gumbi prazni. V pogovornih okencih ni pisalo nič, zadevo sem instaliral na slepo 8-O .
OMG. Drugače pa je igra sedaj postala neigrabilna tako je štekalo (vse na low), čeprav je prej delalo super. Zadevo sem rešil tako, da igram v Windowed Mode (Alt+Enter). Sedaj deluje mnogo boljše na višji resoluciji kot prej v Fullscreen na nižji. Whatever :\ .
Po mojem so jo malo prekmalu izdali (pritisk založnika), zato ima še cel kup napak in hroščev.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

JamesBond ::

Meni je pa patch (in pa force single proc = true) pomagal do te mere, da igra deluje zaenkrat brezhibno.

<JuRe> ::

Zanimiva igra...btw "Tag not found" smo pa odpravl z vašimi nasveti. ;)
Lp, Jure
---------- Come to the Dark side...We have cookies! ----------

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: <JuRe> ()

Tr0n ::

MojsterLeo: Mantis ima zadevo, vendar sam igram "preizkusno" verzijo. ;)

ABX ::

Igra se sesuva tudi meni, 1.08 patch.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

R33D3M33R ::

Poskusi zmanjšati Hardware Sound Acceleration na Basic oz. None.
Sam sem ugotovil še eno stvar. Ko mi igra prične štekati, samo preklopim med Fullscreen in Windowed ali obratno. Teksture in ostalo se ponovno naloži in štekanje izgine. Vsekakor zanimivo :)
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

kopriwa ::

če je kdo za igro prek hamachija nej pove kdaj pa kje da sprobam kako se igra MP

JamesBond ::

Gremo danes zvečer en MP? Mate kake chare okoli lvl 20?

kopriwa ::

lahko, trenutno mam lvl cca. 30, lohk pa tut nove chare nardimo (če bo delal tko kt treba)

Tr0n ::

Hamachi info

network name: TQLAN
network password. suck

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Alpheus ::

moj je trenutno 10 :P delam na več
VI VERI VENIVERSUM VIVUS VICI.

tsatthoggua ::

Sem probal vendar imaš Tr0n na epic server naštiman tako da me ne spusti gor. Drugače pa uredu zadeva. Trenutno sem lvl15 pyromancer.

kopriwa ::

grem probat če je že up, drgač pa bi blo fajn da bi na normal igral

Alpheus ::

Tr0n pridi tudi kaj na normal igrat :P
VI VERI VENIVERSUM VIVUS VICI.

Tr0n ::

Saj si lahko komot hostate svoj spil na normal pa se potem folk joina.

Alpheus ::

bi blo vseeno bol zanimivo če bi nas blo več v enem :P
VI VERI VENIVERSUM VIVUS VICI.

kopriwa ::

Pridte na Tronov IP (Hamachi), bom jst normal špilo naredu

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kopriwa ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fallout 4 (strani: 1 2 3 456 57 58 59 )

Oddelek: Igre
2949490056 (417) Furbo
»

Igre (brez lastne teme) (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Igre
1059139563 (586) DejchSLO
»

Elden Ring [Great Rune] (FromSoftware) (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Igre
1516164996 (1535) oo7
»

Grim Dawn

Oddelek: Igre
253589 (289) Andreos1
»

Syberia 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
639094 (2548) John Doe 71

Več podobnih tem