» »

Vaje za odriv

Vaje za odriv

_ŽlEhN_ ::

Jaz sem sedaj pri 8. tednu Air Alerta in sem ugotovil da ne pomaga skoraj nič...zaj sem se odločil da bom začel delat z utžmi...v vrečko sem si nasipal 30kg peska...sedaj me pa zanima..
1.Kam naj to vrečko dam(ali jo med vajami naj držim ali jo dam v torbo pa na hrbet..ali kam?)
2.Kakšne vaje naj delam...(ali je vredu dvigovanje na prste, skok po prstih ko greš dol za 1/4 svojega telesa....ali katera vaja je najbolša da pridem čim hitreje do večjega odriva...

Hvala..LP:8)

kajpravis ::

Spet eden ki je malo nategnjen. Menim, da si močno preteral s kilogrami. Boljše manj kilogramov in več vaj. Srečno moderni Martin Krpan!

iggy ::

Vrečo daj na hrbet, 10kg maximalno prvi teden!!!! Potem delaj počepe in izpadni korak. Delaj še pliometrične vaje, npr. spusti (ne odrini) se z višje točke na tla in se takoj odrini na vso moč v zrak.

Če hočeš še več vaj - PM
Hey, you're fat!

Nejc Pintar ::

Da ne bodo potem težave s hrbtenico:\
Lahko je biti prvi, če si edini!

SaXsIm ::

zakaj se enostavno ne začneš ukvarjati z nekim športom?:\ Po dveh mesecih rokometa sem skočil 15cm višje. Po osmih mesecih odbojke 35cm več. Brez kakšnih posebnih vaj za odriv.
SaXsIm

iggy ::

@SaXim: Če mu vaje iz air alerta niso pomagale mu tudi treniranje kakšnega športa ne bo pomagalo pri odrivu. Uteži so zadnja možnost a vedi da pod 17. letom starosti ne smeš imeti težjih uteži od 5-8 kilogramov, saj si boš pokvaril svojo hrbtenico.
Hey, you're fat!

GupeM ::

Jaz delam s peskom napolnjeno vrečo (5kg). imam jo na plečih. Tista vaja je dobra, ki jo je napisal iggy. Dobri so tudi skoki iz počepa in pa hoja v počepu. Men je to ful pomagal.

_ŽlEhN_ ::

Kaj pa naj naredim da bom najhitreje do odriva prišo?:\

Steinkauz ::

Dvomim, da obstaja magic formula za odriv.
Al si pa tole kupi :D

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Polčep

Oddelek: Šport
234370 (2932) mojster_joni
»

Vaje z lastno težo

Oddelek: Loža
3812235 (10544) Golden eye
»

Vaje za odriv ! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6420794 (10030) STU-III
»

Vaje za odriv: Air alert III

Oddelek: Loža
218721 (3308) Volleyman

Odriv v višino!!

Oddelek: Loža
103264 (3094) OwcA

Več podobnih tem