» »

Najboljše burkečine aka Fast foodi v centru Ljubljane in neposredni okolici

Najboljše burkečine aka Fast foodi v centru Ljubljane in neposredni okolici

klemen22 ::

Mislim da naslov teme pove vse. Malo se razpišite kam se splača it jest po kakšni dobri fešti ipd.
Seveda je pod besedno zvezo "dobra fešta" mišljen "event", ki se ne konča pred 3o uro zjutraj, tako da v poštev pridejo samo čapkarne, ki so odprte t.i. 24ur.

Moja izbira:
KOS PIZZE- Ajda bar (avtobusna postaja)
SIROV BUREK- Nobel burek (8-)

POMFRI- burkečina zraven mobitel centra (metalka)
-----------------------------------------------------------------
Torej, za kvalitetno potešitev želodčnih tegob je potreben obisk 3 (treh) t.i. fast foodov, kar je glede na njihovo medsebojno oddaljenost velika potrata časa..
Povejte še vi svoja mnenja, da vidimo kaj in kako, ali obstaja kakšna boljša varianta.

Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)
  • spremenil: klemen22 ()

delfinus ::

Meni najbolj okusen kebab se vedno ostaja pri Konkurenci, ki spada v koncern Nobel Bureka. Naredijo ti kebab po zelji, straight, mesan, zelenjave koliko ces, omakce dozirane po zelji in trenutno najboljse, pika na i pa je chilli. Goveji mi je najbolj slasten in danes si ga bom privoscil :P . lp, D.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: delfinus ()

jype ::

EJUP d.o.o. - Okrepcevalnica Olimpija, na bavarcu pri telekomi. 24/7, me zanima ce so sli fantje po burek ko so izpraznili SKB sefe al ze prej, preden so sli not :)

Brane2 ::

To na sliki je "pravoslavni" burek. Iščeš pa muslimanskega, verjemi... :D

Tega dobiš na litijski- un kontejner pri stekleni stavbi Hermes-a in pa na Rudniku, blizu lokaciej starega bolšjaka oziroma mislim da takoj zraven gokart proge.

Na rudniku se še kdaj ustavim po robo, v štepanca pa nikoli več, odkar sem unga tipa ujel v par zelo čudnih pozah.
Ne maram razmišljat o tem, kaj vse je not, stara kuhinja gor ali dol...
On the journey of life, I chose the psycho path.

Brane2 ::

Aja, sori. Spregledal sem zahteve po delovnem času...
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

Buldožer ::

Ja tuki je še Hot-horse v Tivoliju. Gremo tud dostkrat. Pa Olimpija, ki je že bla omenjena.
Več glav več ve. No, ni nujno!

gzibret ::

Najboljši mesni burek v Lj imajo definitivno v Dunajski pekarni na Dunajski cesti (blizu štadijona).

Drugače pa prisegam na piščančji kebab (okrepčevanica Jagoda na Celovški blizu Stare cerkve).
Vse je za neki dobr!

klemen22 ::

Zelo dobro, bo treba sprobat še kaj drugega razen standardne destinacije.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

BluPhenix ::

Oaza, pri gospodarcu, odlična pljeskavica v ljepinji!
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

klemen22 ::

Oaza, pri gospodarcu, odlična pljeskavica v ljepinji!

A ni to že dolg zaprto?
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

BluPhenix ::

Huh, to prvič slišim, je pa res da sem nazadnje tam jedel enkrat lani pozimi.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

monster-x ::

Ja, Oaze že kar nekaj časa ni več. Mensezdi, da je mal pred tistim zasedanjem OVSE izginila. Drugače pa je tista pleskavica v lepinji v Oazi včas bla res zakon. Škoda ker jih ni več. Sicer pa ma Olimpija zelo dober pica burek (ko bi le bil malo večji), kebab pa je recimo zelo dober na Nazorjevi (edin mal drag je -- nazadnje ko sem ga tam jedel je bil ene 800 al 900). Sem pa zanč enkrat dobu reklamo na Čopovi, da je neki cenej zdej tm Kebab. Recimo burek je tud soliden od Slasta na bavarcu, ampak vseeno prisegam na Olimpijo, če sem ravno tam. :)
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

McHregec ::

Definitivno Konkurenca.
Destroyer Of The Worlds.

Vajenc ::

Meni je slasten kebap od enih makedoncev na Miklošičevi (zraven vhoda v kino Kompas). Enkrat mi je razložil, da ker imajo oni odprto 24h, garantira na sveže meso. Tisti drugi "polovičkarji", pa dajo zvečer meso v frizer (ker je tolko mesa blazno drago) in naslednji dan spet pečt.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vajenc ()

para! ::

V LJ je precej enostavno narest test teh fast foodov. Se potaviš na Miklošičevo in samo korakaš naprej. Dam glavo, da v celi SLO ni toliko fast foodov, kot pa na Miklošičevi in okoliških ulicah :)

Najboljši kebap pa je tam, zraven nobla, ne vem kako se imenuje.

lp
Death before dishonor!

klemen22 ::

Misliš Konkurenco?
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

para! ::

Pa glede tega, al je meso sveže al ne...pozabi na to in se nehi sekirat. Ker od teh kebapov, burekov itd ti bo sleherni prodajalec z življenjem zagotavljal, da bolj svežih stvari, kot pri njemu, ni pod soncem.

Od tu naprej je vse odvisno od tega, kolk si naiven ;)

lp
Death before dishonor!

para! ::

Klemen, tisti ni konkurenca, na Miklošičevi maš še EUROBALKAN, pa še naprej, pred NOBLOM je en kebap, ne vem kak se reče. Konkurenca je pa na vogalu ane?

lp
Death before dishonor!

infidel ::

Da, Konkurenca je na vogalu in nima konkurence. Kvaljitiet!

para! ::

Ja, sicer ima Klemen prav, če se hočeš dobro najest, se moraš sprehodit do več ponudnikov. Nekje burek, nekje kebap, potem pa še kaka lepinja. Razen, če bolj švoh jeste :)

In ja, če slučajno kdo ni vedel, tisti kebap zraven nobla, včasih so imeli tudi tam kebap v palačinki. Zdaj nimajo več. Zakaj? Težave z uvoznikom, ker se jih da dobit SAMO IN LE v Nemčiji. No, to se mi je zdel mal smešno, pa sem mogu napisat ;)

lp
Death before dishonor!

klemen22 ::

Ok bil sem v Noblu8-) . Kar malce sem razočaran!
Sicer je bil burek odličen kot vedno skorajda. Vendar pa kaj je z njihovimi pizzami? Poleg burka naročim še kos pizze. Ne vem no, pizzda je bila zelo brez okusa. Zgleda bo treba še vedno jit po vsak kos hrane k drugemu ponudniku.;(
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

klemen22 ::

Btw. še nekaj me je zanimalo. Koliko ur na dan zaboga delajo tile zaposleni v teh 24h non-stop odprtih burkečinah? So dve izmeni sploh ali se menjavajo kakor jim zapaše? Ker jaz ko grem v Nobla skoz enga in istga zaposlenga vidim. Pa če grem zjutraj, popoldne, dopoldne. Mislim res beda tak lajf.:| :\
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

BigWhale ::

Lacen sem...

klemen22 ::

Nisi edini
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Vajenc ::

Na štajerskem nimajo takih "burkečin" kot v LJ, ane? ;)

Rapsey ::

V MB nimamo niti uzitnega kebaba.

d0rK ::

Hahahah...Jz se spomnm k sm biu z gimnamzijo na nekem turu po Štajerski. In sva s kolegom iskala burekđinico v Mariboru..



Hodva, hodva, hodva, hodva....Celo vecnost. In naenkrat v neki cudni stransi ulci zagledam Sadje&Zelenjava pa recm:
Ej, lej to...Burek ne more bit delc!

In lej to, nasledna bajta....Burekđinica. Ampak kaksna...Sva kr lacna ostala.:(

klemen22 ::

V Mariboru imajo Bobra.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

BigWhale ::

Po nekaj letnem bivanju v Mariboru moram priznati, da tukaj ni nobene imena vredne burekarne. Zal. :( Ali je pa meni se nihce ni pokazal.

Bob Rock ::

u mb mi je pri markiju vredu...
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Burek (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
718044 (4554) sesobebo
»

Kebab (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9216337 (13353) shadowfax
»

Subway Sendvici (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6110382 (8775) B-D_
»

Kateri burek?

Oddelek: Loža
313591 (3185) IR Babun
»

McDonald's (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
766724 (6064) blue96

Več podobnih tem