» »

iščem strokovnjaka za 'vrnitev v preteklost'

iščem strokovnjaka za 'vrnitev v preteklost'

M@73Y ::

Pozdrav. Mene zanima, če kdo pozna kakšnega strokovnjaka, doktorja, ki bi s pomočjo hipnoze človeka spravil recimo na starost treh let in ga s tem pripravil na nek dogodek, ki se mu je zgodil takrat in je zaradi tega že celo življenje v nekem 'šoku'. recimo da jeclja. to mi je svetoval odličen dr. Nikolič v Škofji Loki.
Hvala za nasvete. Matej
..jump into psytrance tunnel..

Tic ::

Dr LSD mogoče?
persona civitas ;>

Stepni Volk ::

Tic ni daleč od resnice. LSD in regresivna hipnoza obe črpata iz človeških možgan, domišljije in občasno tudi spomina.
Zato tisto, kar te takšna terapija "spomni" še zdaleč ni nujno res... in v veliko primerih izkoriščanja otrok, posilstev, ugrabitev malih zelenih ipt... se je izkazalo, da je vse plod lastne domišljije.

Poti nazaj v spomine torej še ni. Predvsem zato, ker naši možgani ne shranjujejo absolutne zgodovine, temveč subjektivno prirejene. Pojdi na poljubno obletnico in poslušaj koliko variacij na isti skupen dogodek bo.
In subjektivnost zapisa, ter kasnejša interpretacija, naše možgane žel ne dela najoblj zanesljive. Niti 1% enega dobrega hard-diska. >:D
neobjavljeno.blogspot.com

Good Guy ::

ma dej si urco pred nos pa jo glej prej se pa vrnih zapohaj pa bo šlo...
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Eschelon ::

Vedeti, razumeti, znati.

lymph ::

Kontaktiraj Dr. Marjan Pajntarja, hipnoterapevt
"Belief is immune to counter example."

Zahojen drek ::

Najd si žensko, pa malo potelovadi z njo, pa bo super terapija...lahko pa pohaš pred uro, kot je kolega rekel,če ti tako paše.
V tretje gre Rado, v četrto pa od Radota brat.

fRiK0 ::

In pol bo zvedu zakaj jecla? :\
Hvala

LP Tadej

Mr.Ecko ::

Čudno da ni še noben njega omenu-> Link

nokia6310 ::

Zanimiva tema,
A ni tko, da naši možgani shranjujejo malo morje dogodkov, podatkov in da se to vse shranjuje v podzavesti?
Slišal sem, da v hipnozi prevzameš sposobnosti hipnotizerja torej nekdo, ki nima niti trohice posluha bi znal v takem stanju odlično igrati naprimer klavir in druge inštrumente, ki jih zna igrati hipnotizer?
A je možno človeku totalno zbrisati spomin kot recimo format diska?
Je možno s hipnozo doseči, da pozabiš neke neljube dogodke, katerih se nočeš spominjat?
Je možno človeka v hipnotiziranem stanju nagovorit k nekemu dejanju in ga uporabit kot sredstvo za izvršitev le tega?
Recimo da hoče nekdo nekoga ubiti, pa ga sam noče ali si ne upa je možno v hipnozi pripravit hipnotiziranega človeka, da naredi to namesto hipnotizerja in če da, ali se tak človek ko pride iz hipnoze tega lahko kdaj spomni oziroma ali mu to lahko kdaj pride v zavest?
Po mojem so tu možne velike zlorabe in sam bi 100x premislil, predem bi se dal podrediti takemu človeku je pa tudi res, da če se nočeš pustit hipnotizirat potem ni človeka na svetu, ki bi mu to uspelo proti tvoji volji.
Je možno zdravit na tak način določene bolezni recimo depresijo, odvisnost od alkohola itd?
Nekje sem slišal, da mora znati pravi hipnotizer zbudit takega človeka, ker če ga ne zbudi pravočasno lahko pride zaradi alfa stanja tudi do smrti?
Ne vem ali so to samo domneve ali je res kaj na tem?
Tema se mi zdi vsekakor zanimiva.
Kaj bi človek imel od tega, če bi se ga tudi dalo spravit na stopnjo 4. letnega otroka?
Zgubil bi vse dosedanje znanje, vse dobre in slabe izkušnje, zato menim, da četudi bi se to dalo bi prej negativno kot pozitivno vplivalo na njega samega.

norcuron ::

V temi o hipnozi in hipnoterapiji smo, po hitrem pregledu tvojih vprašanj, odgovorili na praktično vsa.
Great are mysteries of the mind ... or not?

whatever ::

Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

nokia6310 ::

whatever:
Hvala za link.

C_maniak ::

ja, prej prebrat tist topic, da ne bo se kakih vecjih neumnosti.;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Primeri Reinkarnacij, regresija, hologramska zavest? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8212874 (10237) Aston_11
»

Hipnoza in Nevrolingvistično programiranje

Oddelek: Loža
4510251 (5159) globalna80
»

Telekineza & telepatija (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6810781 (6129) miska_hiska
»

Hipnoza in hipnoterapija - še vedno tabu? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
14225942 (15644) imagodei

Hipnotiziranje ljudi

Oddelek: Loža
103679 (3365) Tody

Več podobnih tem