» »

PS3 vs. XBOX 360

PS3 vs. XBOX 360

««
5 / 23
»»

Gr0unD Zer0 ::

pa saj...
kdo pa bi igral dve izmed najboljsih pretepačin sploh, eno izmed najboljših dirkačin ter nadaljevanje ene najboljsih akcijskih iger ter streljačin...

raje šopamo neizviren NFS, v katerega v vsako novo inačico dodajo kako novost ali dve, po moznosti s kakim bednim filmom, da majo mulčki trde tiče ko si frizirajo avteke, da so podobni novoletnim jelkam

no nevem zakaj se sploh razburjam, ker itaq je osebek, ki je spisal zgornji spodleteli poskus dveh stavkov, nedvomno mlajši od 16 let.

@LOL pozabil si Burnout :D
spet nekaj kar pc ne bo nikoli videl:D
ter final fantasy...

Zgodovina sprememb…

roli ::

Ne NFS je drek.Samo meni noben od tistih naslovov ni všeč.Kar sem tudi povedal.Morda z malo zmešano Slovenščino.S tem sem mislil,da ni nujno vsem ta stvar všeč.Morda ima kdo raje kaj drugega.Jaz pod dirkaške igre,ki so mi všeč štejem samo forzo motosport,streljačin ne maram (razen warrock,ki je pa že tako ali tako nekaj tretjega),prav tako ne pretepačin.Sedaj bo kdo rekel kaj sploh maram.Igram samo skrbno izbrane naslove in noben od teh ni neka legenda.
http://www.r00li.com

Gr0unD Zer0 ::

Potem pa mi, prosim, naštej par tvojih izbranih naslovov, da me razsvetliš.:)

Kato ::

Men zgleda Assassin´s Creed zanimivo tako nekak kot Princ of Persia. Me pa nekaj zanima PS3 podpira Logitech G25, a mislite ,da je možno ,da F1 ni arkada?

roli ::

Pa začnimo:

-Forza motosport (ta je znan priznam)
-Advent rising (tretjeosebna streljačina z nekaj bombončki)
-Mech Assault 2: Lone Wolf (njami)
-Star Trek shattered universe (Kar OK a čez čas dolgočasno)
-Sonic heroes (zabavno)
-Airforce delta storm (tole je ena od večjih napak)
-Battlestar galactica (klasika)
-R Racing evolution (čudna zadeva a še vedno dobra)
http://www.r00li.com

kiFni ::

Pa Grand Theft Auto je tud najprej za PS. Velik prej. Recimo GTA SA je bla vsaj pol leta prej kot za xbox kaj šele PC.

Pesimist ::

Kato: PS2 podpira sej pise tak na logitech strani. Ali je mozno da F1 ni arkada? Ko pekel zmrzne potem se pa cakaj da se jezus prikaze :D

Kato ::

Se mi zdi ,da sem prebral pred časom ,da podpira tudi PS3, drugače pa vem ,da je to bilo neumno vprašanje.

@LOL ::

gre,ki so mi všeč štejem samo forzo motosport

Ki je čista kopija GTja, kopija a med navdušenci dirkanja še vedno slabša>:D
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: @LOL ()

Gr0unD Zer0 ::

okej andrej:P
kaj se motim al so to večina ekskluzive za xbox?

glede GT-ja pa: sem fan že od prvega dela, in ga bom igral, pa če postane še hujše sranje kot nfs

Zgodovina sprememb…

kotnikd3 ::

CRYSIS 8-O 8-O
Mogoc kdo ve, če bo igra Crysis tut za XBOX 360 ??? Baje so rekli, da xbox 360 in playstation 3 nimata dovolj moči za to igro:P :\ (direct X 10):P
>:D >:D >:D PC vs KONZOLE>:D >:D >:D

@LOL ::

Komaj čakam da pride ven pa da primerjamo grafiko pravega špila GoW s tole džungelsko zadevo>:D
(aja, Far Cry je bil ZAKON)
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Gr0unD Zer0 ::

lol
če stvar ne podpira nečesa, še ne pomeni da ni močna...
torej sta gallardo in veyron prešvoh, ker z njima ne mores letet tako kot z zmajem na motorni pogon?:\

jaz pa komaj čakam da bom pognal castrol tom's supro po laguni seci ter trial mountainu:P (z 20 nasprotniki),

kotnikd3 ::

Prav tako je pri fiziki.
pri konzolah ne boš doživel take fizike, kot npr. na PCju s kartico PHYSX.:P
zdej delajo že pospeševalnik umetne inteligence8-O :P

Kato ::

Pa vedno manj je PCI slotov, super.

Senitel ::

Pospeševalnik umetne inteligence bo že itak by default pametnejši od tistih, ki bodo to čudo kupovali... >:D

@LOL ::

kot npr. na PCju s kartico PHYSX

A ni to že zamrlo?>:D
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

matjash ::

Mene pa zanima kaj v Tronovem linku mislijo avtorji članki da spada pod Gaminig Computer - računalnik ki zmore minimalne zahteve ali tisti ki zmore igro poganjat tako kot kažejo v trailerjih? 0:)
... bolje pozno kot nikoli.

Gr0unD Zer0 ::

Prav tako je pri fiziki. pri konzolah ne boš doživel take fizike, kot npr. na PCju s kartico PHYSX. zdej delajo že pospeševalnik umetne inteligence

lol
kaj ob špilu si boš ti še sam preračunal, če stvari letijo realno, ali pa bo kišta padla pol metra navzkriz z tvojimi predvidevanji?
daj ti meni povej pri kateri dirkačini naprimer doživiš tako fiziko kot pri burnoutu? še nikjer nisem videl takega totalnega razčef*ka kot tukaj.

kotnikd3 ::

FlatOut 2

kotnikd3 ::

PS. pri BurnOutu je 30% fizike, 70% pa tako spisana koda za razčefuke (npr. avto se zaleti v sprednji del- odleti mu havba) Fizika pri streljacinah npr:( tacčefukaš tank, kabina tanka odleti v drevo, ki se nato podre in ubije nekaj sovražnikov :)) :D

dreams......

Crimson_Shadow ::

In keri je ta špil na pc-ju, kjer ti odstreljena kupola tanka podre drevo, ki nato pomendra nekaj vojakov? :\
We create worlds

Gr0unD Zer0 ::

p.s. so is flatout:D
glej, še opevani half life 2 ne zmore kaj več od potiskanja avta z grav gunom v folk ter igračkanje z žerjavom...
dejstvo je, da bo preteklo še veliko vode, preden boš na tak način ubil vojaka, kot si ga ti opisal. mogoče v the incredible machine, v streljačini ziher ne...
problem je v tem, da vecina razvijalcev stavi na kvantiteto naokoli frčečih delov, kot pa kvaliteto.
(npr video tech demota za cell factor. tam leti naokoli milijon stvari, ampak dvomim da je za vsako posebej preračunana točna inercija, vrtenje ipd(pač pikolovske stvari, a vseeno.)
kar je sicer problem hardvera ne pa programerjev.
(le zakaj je za simulacijo delcev(menda atomov pri nuklearni fisiji) potreben superračunalnik, ko so pa ti osnovno gradniki dosti manj zapleteni kot pa neka nesimetrična zadeva?)

matjash ::

Naj na tak način delajo simulatorje, igralni sistemi pa lahko za moj okus izpustijo 99% fizičnih pojavov in se osredotočijo na igralnost ob kateri boš pozabil na fiziko. Do časa kvantnih računalnikov ne bo ponujala nobena konzola niti pc tega o katerem nekateri sanjate (da se bo krogla v streljačinah odbijala po fizičnih zakonih? to bi bilo lažje izvedljivo v času quake-a ko so imele sobe par vrat ter nekaj oken in so bile ponavadi še pravokotnih oblik), lahko pa s par grafičnimi triki ta priokus doda ampak o pravi fiziki lahko še Physix samo sanja.
... bolje pozno kot nikoli.

Pesimist ::

Fizika ni samo kak avto vrzes v koga in kolko metrov leti. Cellfaktor je prvi spil ki bo uporabljal to zadevo kompletno in je tudi Streljacina ja.
Kak zastav plopota v vetu in kak jo lahko razstrelis na kocke. Realisticna simulacija tekocin in zvijanje plocevin.
PPU karta pride v uspostev ko mas veliko stevilo se premikajocih predmetov in ne ce predmet leti 2 metra li 4 metre.
Prave simulacije dirkacin so "dosti" bol zahtevna kot kaki flatout 2 kjer se samo zaletavas in ko poskodujes plocevino model takoj prkelopi na zlomleno plocevino namesto da bi jo postopoma zvijal. Prava simulacija ze mora kot nora racunat fiziko samo da se avto realisticno gible po cesti, potem pa pridejo se drugi faktorji v igro kot veter, simulacija pnevmtik, teze, bencina v tanku, strani kjer sedi driver, kako se avto obnasa v draftu za drugimvsaka.... Potem se pa vsaka tako mala poskodba vpliva na aerodinamiko in mas spet dosti za racunat na tej osnovi. Pri arakdah tipa faltou, Test Drivu Ultimated ali NFS to vse odpade. Ce pa ze slucajno uporablja kera kaj od tega pa na zelo primitivni osnovi. Hack LFS se simulira zvijanje pnevmatik v ovinkah.

Drugace te zadeve tak ne mislim kupit dokler nebojo res zaceli kje uporablat v dirkacinah. To smo se pa vsej kakih 5 let stran.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Mr.B ::

France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

kiFni ::

Tole je iz Mr.Bjevega linka

Sony's PS2 can be found locally for a price between $265 and $320


Pol je pa PS2 pri nas poceni glede na te cene.

@LOL ::

Hm mogoče mislijo s kako dodatno opremo kar v tujini ni redko: denimo dodaten jopad, memory card, ene 5 original iger itd. Verjetno kak paket mišljen
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Kato ::

Kakšna je kaj situacija s priklopom miške in tipkovnice na ti dve konzoli?

kotnikd3 ::

Ground Zero,
kr počak na PC igro Alan Wake, pa boš vidl kwa je fizka. Pa physx kartica bo "zaživela" šele čez dobro leto. (tisto s kupolo, palmo in žrtvami: npr. Crysis bo tak špil)
Pr Agei so rekl, da physx simulira vsako pot letečega delca. (nasprotno bi bila taka koda oz. skripta)-pol nebi rabu physxa

Kwa pa VI pričakujete?!?!!?:\ super duber fizko, bulšo kot u resnici??!??!' A mislte, da lahko comp 100% simulira "realistično fiziko"? -uff kwa vam pa je!!? takih kompov še dolgoo ne bo
Fizika je u igrah je za te cajte odlična (GRAW, cellfactor, flatout...)

PS: take fizke ku jo ma PINBALL 3D je nima nobena igra:D :P :D

Senitel ::

Physx je precej "to little to late", po mojem stvar ne bo nikoli vzletela. :\

Vesoljc ::

@sent
ce ne druzga, dajo zdej sdk for free
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Gr0unD Zer0 ::

glej kotnik, tudi pri alanu waku bo fizika le približek, tako kot v vsaki igri do zdaj, in tako bo ostalo še lep čas...
glede crysisa: fizika je samo šminka, mogoče bo par problemov za rešit ala HL2(v kar sicer dvomim) ter da bojo trupelca lepo padala in se sodi kotalili.(sicer je tako tvoj hvalospev, kot moja kritika iz lufta padla, ker noben od naju ni igral dejanskega špila, v ingame videih pa so itaq večinoma kazali, kaki frajeri so, da lahko drevo podres z par streli)


simulira lahko nevem koliko delcev, a vprasanje je, kako natančno...
(probaj npr pri HL2 dvignit gajbo z flašami not, pa boš videl kako zadeve plešejo, ker pogon zaokrožuje spremenljivke v "simulaciji")
in če špil ne podpira fizikalne kartice, ti služi edinole za prah nabirat, gretje, porabo elektrike, ter da ti dodaten ventilator dodatno brni(torej preseravanje)


in ne zdaj trdit da bo najrealnejša fizika na kompu, konzole pa majo še s tetrisom probleme. vse je stvar iznajdljivosti ter lenobe programerjev

kotnikd3 ::

ja, skor točno tako sm hotu povedat.0:)

Gr0unD Zer0 ::











sexy8-O
pa ne mislim samo ženske

Pesimist ::

V avtah niti interirorja nevidis. To ti vse pove. Cim je na sliki vec kot dva ludeka bodisi modela nima vec za burek pa pol.

Zheegec ::

To so najbrž na PS2 ali XboX narejeni screeni, ne PS3 ali XboX360?
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

opeter ::

Ej, ste videli te zanimive oglase? XBox III in Playstation 4 8-O
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

opeter ::

Ahahaha... Wii-jeva Zelda deluje tudi na XBox-u 360 :D :D :D :D :D

http://www.artofadambetts.com/weblog/?p=161#comments

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Jasno, saj oba uporabljata PowerPC CPU...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Pesimist ::

a si prebral kaj pise spodaj pod zadno sliko v sivio rjavi pisavi? :\

opeter ::

|Sawyer|, logično, da kontrole ne bodo delale (ej, pavza deluje :D ). Za to bi trebalo XBox malce preštimat. Ampak se bodo prej ali slej našli tisti, ki bodo tudi to zrihtali...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

matjash ::

opater ne verjet vsaki neumnosti ki jo najdeš na internetu še posebej če zaradi takega navdušenja spregledaš nekaj bistvenega kot:
Disclaimer: This post is meant to be sarcastic =)
, na kar te je že |Sawyer| opozoril. Poglej si film Borat če boš mel priliko pol boš pa vidu komu se boš bolj smejal - Borutu al pametnim američanom ki mu verjamejo.
... bolje pozno kot nikoli.

Gr0unD Zer0 ::

sawyer, ne klobasaj. se vidi notranjost pri GT4, ni razloga zakaj se ne bi pri VGT
pri pretepačinah sta ponavadi samo dva modela gor... izjema so kaki wrestlingi (smackdown) ter grozno gnili def jam za xbox.
tvoja izjava meni pove, da konzole nisi videl od blizu, ali pa da si obupani fanboy.



ps2 pa izpljune max. to

ni šans da bi bili screeni tako varovanih ekskluziv za PS3 narejeni na X škatli...:D
ti špili prodajajo PS


p.s. evo ti tvoj interior...

Zgodovina sprememb…

kotnikd3 ::

HVALA VAM.:)
Prepričali ste me......ostal bom na PC-ju
fuj to...konzole...fuj|O

kotnikd3 ::

Ej Ground Zero...kwa maš ti??
konzolo al PC? sony al microsoft ?

Pesimist ::

1 avto na ekrano bravo ti. Konzola nima dovol moci da bi poganjala vsak interior pri 50 avtah. Ker enostavno ni dovolj rama nikjer da bi lahko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Gr0unD Zer0 ::

kotnik: konzolo in pc, sony, microsoft ter nintendo.

Sawyer: ni potrebno 50 razlicnih notranjosti...
lahko so 4-6 različnih, pa ne bo nihče zagotovo vedel, razen tistega ki je source kodo videl...
misli malo z glavo, človek...
kaj mislis da kateri kompjuter pri rome:total war izrisuje vsakega vojaka posebej? izriše jih 15 in jih kopira. če se ti niti malo ne sanja o zadevah, raje zapri...

no nevem zakaj se sploh trudim približat konzole die-hard PC zasvojencem...
kot da bi se v kitajski zid zaletaval.

lahko bi stlačili vse siolove serverje v škatlo, če bi pisalo gor SONY, bi še vedno naletel na fan-boye, katerim bi bilo to prešvoh, ker pač ni "njihova" znamka

če nočeš konzole je to tvoj problem, itaq boš na izgubi le ti, ker boš zamudil obilo odličnih špilov....
ne rabiš pa je ostalim, ki si jo mogoce zelijo, izgovarjat

blagor ubogim v duhu, kajti za njih je nebeško kraljestvo...

Zgodovina sprememb…

kotnikd3 ::

Ma ja...ku d so konzole TUUUK bulše od PC jev.
Zdej ko pridejo naslednjegeneracijske kartice(DX 10) , bo to drugač. Ne boš rabu tuk hardwara nadgrejevat, 1x boš kupu in bo mir za neki cajta. Igre se bodo prilagajale računalnikom in ne obratno, kot sedaj. DX10 cist vse spremeni na compu. hitrost, stabilnost....

Kato ::

Malo morgen

opeter ::

Po DirectX 10-ki pride 11-ka :\ Ma kam ti misliš, ha? Ne bo se nič spremenilo.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j
««
5 / 23
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PS3 al Nagradnja PC-ja al Xbox (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
9514380 (10899) PARTyZAN
»

kaj menite o novem playstationu 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
838535 (4740) blaz87
»

Nakup konzole (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
504937 (3451) marcel282
»

Wii daleč spredaj, Xbox povozil PS3

Oddelek: Novice / Konzole
428555 (3326) RuskiSnajper
»

PS3 vs. XBox 360 [grafika, strojna oprema]

Oddelek: Konzole
456254 (5422) Berserker

Več podobnih tem