» »

[Zračno hlajenje] Kateri Hladilnik za procesor za AM2 podnožje!

[Zračno hlajenje] Kateri Hladilnik za procesor za AM2 podnožje!

Alesi ::

L.p.

Zanima me kateri hladilnik mi priporočate za (Asus M2N-E) procesor pa je Athlon 3500+. Če je kdo našel kakšen test hladilnikov na netu, bi prosil da ga prilepi! Glasnost me ne ovira tako močno, samo pa spet ne sme bit zlo glasen.

1. Kater najbolj hladi, cena ni pomebna?
2. Preformance - cena?


Hvala za odgovorje!
  • spremenil: sid911 ()

Vanc ::

Hello!

Ja mene tudi zanima kateri hladilnik je fajn za to podnozje!Samo da bo cim bol hladil glasnost pa cena nista važni samo da hladi!!!


Jernej


Aja procesor je amd 3500+/2850Mhz
Maticna Asus M2N-E

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vanc ()

L-U-K-A 1 ::

Alesi ::

In ker od teh treh najbolj hladi?:D

Husqvarna ::

Lahko ti povem za scythe, da mojga x2 3800+ na 2700Mhz drži do nekje 45°C (max voltaža)

kuglvinkl ::

Sam bi vzel ali TR Ultra-120, ali pa Scythe Infiniti.

Alesi ::

Scythe Infiniti mi bolj diši! Kaj je pa vaše mišlenje?

L-U-K-A 1 ::

scythe infiniti je odličn hladilnik sam je zelo težk...

Husqvarna ::

Velik je res, samo težek se mi pa ne zdi. Pač tk ko vsi v tem kakovostnem razredu. Drgač pa če se boš za Scythe odloču, mam jaz enega 3 mesece starega za prodat. Če te zanima, zasebno...

L-U-K-A 1 ::

Nebi reku no, tale je težk 960g , od ostalih pa nism jst nobenga vidu k bi biu več kot 820g

Husqvarna ::

Hm, pa res. Mogoče se mi pa zato k je tak velik potem niti ne zdi tak težak. Optična varka :)

BoLhCa ::

Definitivno Scythe Infinity hladi odlično, uporabljaš ga lahko tudi kot pasivni hladilnik in pa glede teže, pa kaj če ma kilo? plate ne bo povil, tako da ma zarad mene tud 3kg lahko:D

:P

mihax00 ::

zakaj pa noben tega ne omenja??
Zalman CNPS 9500 - AM2

a kir ve a ta sploh paše na to plato ?
čeprav ga ni na zalamnovem seznamu kdo ve ?
seznam

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihax00 ()

Husqvarna ::

Zalman tudi ni slab, vendar kar mene recimo malo moti je to, da moraš zato da daš cooler gor vse razdret, medtem ko pri Scythe Infinity tega ni treba.

mihax00 ::

kaj je treba razdret?

L-U-K-A 1 ::

Matično morš uzet vn iz kište in namonterat cooler gor pa pol nazaj notr dt...

mihax00 ::

no za preživet ;)

a pol se ga sigurno da spravit na to plato?

bluefish ::

na Zalman-ovi strani je seznam združljivih plošč.

mihax00 ::

sej sem ga navedu v zgornjem postu sam te plate ni na seznamu zato sprašujem

L-U-K-A 1 ::

Zakaj se vs tok velik odloča za tega zalmana CNPS 9500, ker Scythe Infinity ga z lahkoto potolče! Pa še Scythe je cenej za jurja...
Evo en testek

mihax00 ::

eno kilo ma pa to ti ja plato iz pantov vn vrže :)

BoLhCa ::

Da te slučajno v pritličje ne vdre....

Sploh nimaš kej razmišljat Scythe Infinity ga seka in drugi hladilniki so ob njem prou smešni:D

kuglvinkl ::

Ni čist tko, TR Ultra 120 mu seveda z lahkoto parira.

borisk ::

tega zalmana sploh ni problem gor dat. pred 1 mesevem sem ga montiral na S939 (3800x2), pa sploh ni problem,
samo starega doldaš spucaš pasto, novo gor pol pa klipsna pa konc...sam itak sm plato dol czel, ker sm še NB kuler
menju (DFI....) pa sm se bolj zajebavu

lp, boris

TOP ::

Jaz osebno Zalmana ne bi vzel,bolši je Thermaltake big Tyfoon ga mam zakon.

dolenc ::

zalman 9500, cena je fajn:)

L-U-K-A 1 ::

Res je zlo pocen ja, če je vse uredu z njim... sam težo ma pa namest 520g napisan 920g...

mihax00 ::

samo je oem :)
v jae je še najcenejši ;)

asus ::

LUKAod kod teb da morš za zalmana plato ven vzet,jst ga imam na asus m2n-e in je šel gor pa še lepo sede na naked core.To k piše 920g je napaka,teža je 520g.Drugače pa jst prodam tega zalmana retail verzija star 3 mesce za 6000sit

L-U-K-A 1 ::

Jst nism mislu da je treba za zalmana dt plato vn... Jst sm sam odgovoru kaj je treba razdret, če je treba...

asus ::

Matično morš uzet vn iz kište in namonterat cooler gor pa pol nazaj notr dt...:\ -luka


jst sem tko razumel,niti nitreba nič razdirat tko k je aklanc86 rekel,jst nevem od kje vam to a se kr neki zmišljate posvoje al kaj?

L-U-K-A 1 ::

Ja pr nekaterih coolerjih je treba tko narest, ker enostavno neuspeš namonterat coolerja gor če ne vzameš matične iz kište... Kaj ti zdej tle ni jasn?
Da je pa to treba narest za 9500CNPS je pa aklanc86 reku, in če si ga ti razumu da ni treba razdret si ga narobe razumu, ker je čist jasno napisu da ga glih to mal moti!

asus ::

nevem zakaj eni neki govorite,če pa zadeve sploh niste nikol imeli v rokah


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Zračno hlajenje] Kateri hladilnik za s939/754? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
10622946 (18843) svetetko
»

Hlajenje LGA755 Core 2 Duo - kateri hladilnik kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
579721 (7856) Jst
»

kaj hladi najbolj???

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
91286 (990) X_lord
»

vodno hlajenje za E4300 (navit)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231571 (1044) Čmrlj
»

Zamenjava ventilatorja za procesor

Oddelek: Kaj kupiti
231936 (1674) AndrewSmith

Več podobnih tem