» »

word - glava noga

word - glava noga

slovencl ::

Kako naj nastavim da se na določeni stani ne vidi glave in noge (npr. na nsaovnici)?

CitroX ::

Zadevo urediš z "odseki". Glava in noga, pa tudi postavitev strani, veljata za vsak odsek posebaj.
Postaviš se na mesto v dokumentu, kjer želiš nov odsek (nova stran z novo glavo in nogo) in klikneš meni "vstavljanje / prelom" tam pa izbereš pri "Vrste prelomov odsekov" izbereš "Naslednja stran".

V glavi in nogi se sedaj lahko premikaš po odsekih tako, da v dodatni orodni vrstici za glavo in nogo likaš drugi in tretju gumb z desne - "Pokaži prejšnjo" in "Pokaži naslednjo"

Pozoren bodi na to, da ni vklopljena možnost "Enak kot prejšnji", kar vidiš na okvirju glave in noge. Izklopiš s četrtim gumbom z desne - "poveži s prejšnjim".

Eto.

steev ::

Ja za naslovnico ni treba delat odsekov. Itak das lahko 'posebej za 1. stran'.

Gres v meni Datoteka -> Priprava strani -> Desni jeziček.
:|

Willy White ::

Zdravo,

zanima me če ima kdo kakšno idejo za sledeč problem. Imam wordov dokument, kjer je glava na vseh straneh, noga pa mora biti sam na prvi strani. Ko vpišem podatke v glavo, naj se mi spremeni glava čez celoten dokument.

Poskušal sem že z odseki, samo stvar je v tem da če narediš odsek, se ti glava spremeni samo na prvi strani, za odsekom jo je potrebno spreminjati ročno, če dam drugače za prvo stran, pa mi izgine noga, kakšna rešitev?

Lp, WW

Res noben ne ve, ali se nobenemu ne da razlagati?

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Noga in glava-Word

Oddelek: Programska oprema
85418 (5313) CitroX
»

[Word] Številčenje pokončnih in ležečih strani

Oddelek: Šola
82465 (2248) bond007
»

Microsoft Word 2003,kako sliko zraven texta?

Oddelek: Programska oprema
153063 (2883) Racunalnik
»

urejanje v wordu

Oddelek: Programska oprema
84516 (4379) kolombo
»

Številčenje MS Word

Oddelek: Programska oprema
103105 (3016) Dragoj

Več podobnih tem