» »

Do koliko lahko zbrusim čip?

Do koliko lahko zbrusim čip?

SkyNet ::

Videl sem neko sliko geforca (zbrušenega), na katereg se vidi okrogla kovinska ploščica ali nekaj takega. Na mojem geforcu se te ploščice ne vidi, vidi se le napis. Torej, moram zbrusiti čip tako dolgo dokler ne pridem do te ploščice? Tukaj sem videl primer tega zbrušenega čipa. Torej, ali moram brusit dokler ne pridem do te okrogline?
right minus opens, into bump easy left, flat out right, into mcdrive 3 bigmacs

ChiefThunder ::

brušenje samega čipa je brezveze, ker ne boš pridobil praktično nič... če je na procesorju ostalo še kaj epoxi lepila oz. paste uporabi aceton pa je...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

SkyNet ::

Ok hvala! Ampak jaz sem vprašal do koliko lahko zbrusim čip!
right minus opens, into bump easy left, flat out right, into mcdrive 3 bigmacs

LojzePek ::

Jets sem s pomočjo laserja, ki sem ga vodil preko assemblerja odrezal pokrov. Globino sem zasledil v leksikonu (3,2 piko metra). Preko sem si dal povečevalno pleksi steklo in sedaj lahko opazujem preklapljanje tranzistorjev. Morš bit pa res previden pri rezanju, kajti paziti je treba tudi na prah.

blabla ::

Ko prideš do nožic si že predaleč>:D

Gsi16V Turbo ::

HZja ce nisi opazo je Geforce 3......ker samo geforce 3 ima ta kovinski odvajalnik toplote tako kot P4....podobno...izbrusena pa je bila itak samo barva oz napis geforce 3.......
To Be Fast Is Good,But To Be GOOD Is Bether!

Krofojed ::

Ne vem, kaksnega geforca imas, ampak moj (Ti200) ima tak krog brez brusenja, tako da je tvoj ocitno drugacen in morda kroga nima (na nobeni globini). Nasploh pa se mi brusenje cipa zdi malo tvegano pocetje in ga ne bi prevec priporocal.

VASkO ::

brusenje cipa se seveda splaca, ker so ti plasticno pakirani cipi ponavadi zelo upognjeni in zato stik med hladilnim telesom in povrsino cipa mnogokrat sploh ne obstaja, cipa pa ne brusis do tega krogeca, ker ga ni. brusis tako dolgo, da postane raven - najbolje, da si s svincnikom gor narises neko mrezo in brusis z zelo finim papirjem, ko mreze vec ni, pomeni, da je povrsina ravna.

Boeing ::

Pek, dej si še kej zmisl no... res popestriš dan... :D
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri brusni kamen za brušenje nožev? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11640051 (11269) gruntfürmich
»

Naprava za brušenje verige motorke

Oddelek: Loža
223341 (3002) fikus_
»

Brušenje procesorja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
252587 (1731) Pyr0Beast
»

Brušenje procesorjev, hladilnikov, nb čipov

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
191735 (1373) dolenc
»

Brusenje ti4200

Oddelek: Navijanje
81078 (866) njok

Več podobnih tem