» »

Windows Live Messenger smešne težave z vpisom

Windows Live Messenger smešne težave z vpisom

PiPi FiLiPi ::

OK, ko sem že mislu da sem vse vidu, me doleti sledeče...

Danes zjutraj sem iz službe preko remote desktopa lepo chattu po MSNju, nakar mi je doma modem zgleda zgubu sinhronizacijo in je net padu dol. Dobr, počakam 5 minut, se reconnectam, super, remote dela.

Vse dela super... internet, BitTorrent, maili, remote... skratka, vse tako kot mora. Vse, RAZEN Windows Live Messengerja. Mali vrag se namreč ni hotel vpisat.

OK, zna bit včasih mal buggast / smotan (prosim brez flameov, pač, ta proggy mi najbol sede), zato ga zaprem, ponovno odprem, stvar ista. Hmm, mogoče težave z MSNjem nasplošno? Pogledam pri sodelavcu ... dela.;((

Pišuka, bom probu še na službenem računalniku (MSN dela tam bp), moj je le zgubu povezavo z netom, mogoče je to zmedl MSN. Hmm, tud ne dela. OOOOOOK..... naključje?

Prosim sodelavca naj se proba na mojmu službenem kompu sign-inat z njegovi mailom in glej ga zlomka, zadeva steče brez problema. Prav tako preko remota na mojmu domačmu računalniku. Svašta. Dobr, nimam kej, bom počaku da pridem dam, bom pol naprej čekiru.

Pridem zdej domov, restartam mašino, zadeva enaka. Poskusim na laptopu, zadeva enaka. Kličem še enga kolega, naj proba na svojem računalniku ... enako - z njegovim accountom se poveže, z mojim ne.

Poskusil sem tudi preko neta resetirat moj MSN Live password, ne pomaga:(

Skratka, jaz tukaj ne vidim kaj bi lahko blo krivo. Sem sicer šel preko neta MS kontaktirat glede te težave, samo mam nekak slab občutek, da bom dobil odgovor, da je nekaj narobe na moji strani, kar tukaj enostavno po moji logiki ne more bit.

Zato se obračam na vas, dragi Slo-Techerji :)

Če koga zanima ...

Moj PC
Windows Vista Business, Build 6000
Windows Live Messenger 8.1 BETA

Laptop
Windows XP SP2
Windows Live Messenger 8.0
Messenger Plus!

Služben PC
Windows XP SP2
Windows Live Messenger 8.0

Kolegov PC
Windows XP SP2
Windows Live Messenger 8.0
Messenger Plus!

Napake ki jih je javu ...
81000314
81000306

(točnega opisa zdele ne vem, pač, standardni opis napake)

Zanimivo je še to, da če sem vpisal napačen password, je dejansko javilo, da sem vpisal napačnega, tko da zahteva pride do MSjevih strežnikov.

Če ima kdo kšno idejo, bi se priporočal. Pa se opravičujem za dolg post, če ste vse prebral, ava vam.:))

NiMH ::

Poglej da je ena tema že z istim vprašanjem .... :\ :\
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

OmegaBlue ::

Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

PiPi FiLiPi ::

Res? Bi bil tako prijazen pa mi podal link, ker kokr sem jaz gledu, so bili opisani drugačni problemi (neskončno vrtenje MSN možicljev, Web Messenger delu ...)

Ja, to sem pozabu napisat, ne dela niti preko Web Messengerja :\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[INFO] Windows Live Messenger/MSN Messenger (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Programska oprema
23675332 (15973) tilinho20
»

MSN - sprememba maila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
1018943 (6128) klemenSLO
»

MSN live messenger

Oddelek: Pomoč in nasveti
479371 (4944) Zoro3
»

MSN Messenger problem

Oddelek: Programska oprema
121703 (1429) R33D3M33R
»

MSN ne dela

Oddelek: Omrežja in internet
5984 (943) dxx

Več podobnih tem