» »

ToboAds

ToboAds

«
1
2 3

Hair ::

http://www.toboads.si/

Ima že kdo kaj izkušenj s tem?
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

gregy ::

dokler ne bodo napisal cenika so zame nevidni ...
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

Gorky ::

Zaenkrat je premalo oglaševalcev, da bi se ti splačalo, če imaš že prihodke od kakšnih drugih, like Iproma. Poleg tega imajo precej bolj "zajeban" sistem štetja, tako da bi teoretično dobil precej manj od kakšnih drugih, like ponovno Iproma.

lp
Jutri pa je že nov dan.

gregy ::

tole je bil odgovor na moj mail

Pozdravljeni,

cena klika v našem sistemu je 0.25€ od tega dobi založnik 0.12€.

Več odgovorov na vprašanja najdete na spletni strani: wwwtoboads.si

Prav tako pa se lahko registrirate v sistem na naslovu: http://www.toboads.si/index.php/registr...

V kolikor bi imeli še kakšno dodatno vprašanje pa se lahko na nas obrnete preko elektronske pošte.
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

flasha ::

No jaz sistem uporabljam ze 8 dni in sem do sedaj zaslužo 167klikov. Plačajo pa 0,12€ na klik. (lahk si jih pa ogledate na www.shranina.net) morm rečt da se mi sistem dopade, čeprav je še v zagonu (ni velik oglaševalcev).

LP Nejc

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flasha ()

Tody ::

No ja moja spletna stran jih je uporabljala. Doker hm naključno ni prišel čas izplačila in so me izključil iz sistema ker sem sam klikal na oglase. Čeprav nisem imel nobene avtomatizacije. Pač vsake 24 ur sem kliknil na oglas na moji strani. Sicer so rekl da plačajo 30 sit na klik ampak mam potem raj iprom z 19 trenutno,...

Uros!no ::

S tem, da so te odstranli iz sistema je popolnoma pravilno.
Sicer teh oglasov ne poznam... zgleda, da prikazujejo relavante oglase glede na vsebino. Na število oglaševalcev pa je to pod velikimi?

0.12€ ni slabo za klik. Je pa dalec od tega, kar ti lahko ponudi Adsense (pogoj: content) :D

Tody ::

ja cele 3 različne oglase v 1 mesecu...

Gorky ::

Nič ni pravilno, da te izključijo. Čisto normalno je, da sam klikneš na oglas enkrat na dan ali podobno in s tem ni nič narobe. Enako obiščeš oglaševalca in ima lahko oglaševalec nekaj od tega.

lp
Jutri pa je že nov dan.

gregy ::

sorry .. je pravilno .. čeprav to delamo vsi ..
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

Tody ::

Res je pravilno, samo potem maš 1 klik na dan al pa še to ne...

gregy ::

čaki mal .. to je pa problem obiskanosti tvoje strani .. mi imamo cca. 9-10.000 prikazov na dan (različnih) in dejansko se konec meseca nabere klikov za 10K .. oz. za izplačilo pri CentralIprom.

pa roko na srce .. ne vem če sem letos kliknil dvakrat gor .. pač se s tem ne obremenjujem .. oglasi so gor .. kar bo bo ..
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

fatg ::

saj niso dobrodelna organizacija. Oglaševalec jim plača za klik iz pristnega interesa za produkt, ne za klike, ki jih založniki delajo zato, da bodo kaj zaslužili. Njim je v interesu izločevati klikerje, ker s tem večajo efektivnost klika in kredibilnost pri oglaševalcih. Samo zato, ker vsi to delajo, še ne pomeni, da je to pravilno. Temu se reče goljufanje ;)

gregy ::

pa še druga stvar .. ko so mi odobrili account in sem ga dal na stran, mi je prikazovalo reklamo za njihove strani .. torej se nimajo oglaševalcev .. koda je šla takoj dol s strani ..
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

Gorky ::

Eh dajte no. Lasten klik na oglas ni nič zmotnega in ne vem zakaj bi bil. Enako te klik napoti k oglaševalcu, kakor koga drugega. In tako kot od drugih ne veš ali so kliknli samo zato da so teb promet naredili, ali dejansko zaradi oglasa, enako ne moreš reči, da sam ne boš obiskal tisto stran...

lp
Jutri pa je že nov dan.

gregy ::

gorky, tvoje mišljenje velja na forumu .. če bi pa jaz bil toboads, bi takoj banal tvoj IP .. ko se gre za denar .. nikol mi ne boš rekel, da dnevno trikrat obiščeš enos tran, ker te zanima njihova ponudba .. in da si ne zapomnes direkt linka ..

Hočem reči, da so to resne stvari in da ni to chitchat na tržnici .. kako bi se ti počutil, ko bi ti en mulo zniževal saldo trikrat na dan na svojih straneh? :))
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

fatg ::

gregy:
pa še druga stvar .. ko so mi odobrili account in sem ga dal na stran, mi je prikazovalo reklamo za njihove strani .. torej se nimajo oglaševalcev .. koda je šla takoj dol s strani ..


po moje nisi pustil dovolj časa, da bi ti stran poindeksirali.

Tody ::

ne toboads prikazuje relevantne reklame in če nimaš ključnih besed za njihove oglase si mrzu. Ampak zakaj potem iprom pusti tako klikanje ?

gregy ::

fatq .. čisto možno .. vendar so me že na začetku spustili na tla :D
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

BluPhenix ::

Ob vsem tem se pojavi zanimivo vprašanje. A trashajo vse klike, ki se pojavijo v določenem časovnem obdobju iz istega IPja? Tako ti namreč lahko izničijo vse klike, ki jih dobiš iz knjižnic ipd.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

fatg ::

Tody: iprom "pusti" tako klikanje, ker ga noče, ne zna, ali pa se mu ne splača zanesljivo preverjati, če je v majhnih količinah. Verjemi, da njim ravno tako ni v interesu zaračunavati praznih klikov svojim strankam. Če bi se to preveč razširilo, ne bi vendar nihče pri njih več oglaševal!

Tody ::

Moj pogled na sceno, pri ipormu sprejmejo vsakega oglaševalca. In vsak kurac ki postavi stran najprej da iprom oglase gor. Ta množica seveda ne generira nekega hudega prometa tako da sami klikajo na oglase, kar bi lahko povzročilo veliko teh praznih klikov ampak vseeno toboads so moroni. Če bi oni meni napisali (ker očitno imajo evidenco)iz tega in tega IP, ki smo ugotovili da je lastnikov (ker se je isti IP prikazal v control panel) je bilo toliko in toliko klikov, ker ste kršili pravila igre se teh kliko ne bo štelo. Jest bi se stem strinjal (itak nimam izbire ane ?) in bi še zdaj delal reklamo za njihov servis, tko pa sem spet pri konkurenci :)

No če me nočejo me pač ne bodo imel ane :) Itak pa je bilo rečeno da v kratkem pride google ads z podporo za slovenščino :) Oni nč ne koplicirajo samo filtrirajo IP :)

gregy ::

google ads v slovenščini ??? .. kakšen link???
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

Tody ::

Oglašuješ lahko že danes, za prikaze se pa zaenkrat samo še govori po blogih..

https://adwords.google.si/select/Login

dbevfat ::

Tody:
No če me nočejo me pač ne bodo imel ane :)

Strinjal si se s pogoji uporabe, potem pa si jih kršil. A mislš, da so zarad lepšga napisana? Kdo koga potem noče? ;)

Itak pa je bilo rečeno da v kratkem pride google ads z podporo za slovenščino :) Oni nč ne koplicirajo samo filtrirajo IP :)

Kokr jaz vem, google bena zelo hitr, nič ne filtrira klikov. Ko se začneš bližat izplačilu, dobiš sporočilo, da so te odstranili, ker si goljufal. Pač, se boš še tam opekel, potem boš pa samo še iprom banerje imel -- vse zato, ker ne upoštevaš pravil. :P
nvr2fat

rene ::

Forumi so polni debat, kot na primer: Google me je vrgel ven, ker sem kliknil ... Ja. Google te seveda vrže ven iz sistema brez vprašanja in brez opozorila. Pravila igre so pravila igre! Sam sem na začetku na svojih straneh parkrat kliknil in takoj zatem poslal googlu mail z opravičilom. Opravičilo so sprejeli .. so pa me že imeli zabeleženega v sistemu.

In povsem prav je, da to počne tudi Toboads. Odličen sistem so naredili fantje in so na svojem področju profiji!!

Tvoj mesečni zaslužek plača naročnik oglasa in ne ToboAds! In spletno oglaševanje ima že brez samoklikov dovolj težav z zaupanjem oglaševalcev. Če oglaševalci ne bodo zaupali spletu, bodo naj** prav spletni založniki.
kalidej.net/mitja

ruph ::

Tody...

Res te ne razumem. Zakaj se trudiš in delaš spletno mesto, vabiš obiskovalce in jim izpolnjuješ želje, potem pa sam klikaš po oglasih?

Ti bo lažje, če se prijaviš v en getpaid4surf program, kjer boš lahko cele dneve klikal po njihovih oglasih in služil dolarje. Pa še zmerjati ti ne bo treba nikogar..

Sem pa zapisal nekaj misli na tematiko tudi na blog....
Until next time...
http://ruph.sopca.com/

Tody ::

Jah ker nočem brezplačno vrtet oglasov? Stran obišče povprečno 200 ljudi (različnih! ) na dan. V ekipi ki ustvarjamo projekt je 6 ljudi. Se gremo nagradno igro in mi povejte koliko je povprečno klikov na iporomove oglase?




























Tko če pozabim na ta topic :) odgovor je 6.

Zgodovina sprememb…

Tody ::

Mnja zaenkrat nam gre malce zanohte, ko bomo postavili nek lasten sistem financiranja in to se mi bo tudi za tistih 5k sit na 3 mesce jebal :)

korly ::

Morda smo v celotni debati spregledali bistvo ToboAds spletnega oglaševanja ali pa oglaševanja nasploh. Oglaševalci bi radi prodali več in zato želijo, da bi za vložen denar iztržili čim več.

Klikanje po lastnih oglasih je samo eno od dejanj, ki je v popolnem nasprotju s to osnovno logiko oglaševanja. Če zanemarimo, da se s strinjanji o pogojih uporabe zavežeš določenim pravilom, podobno kot se državljan zaveže spoštovati zakone, bi pa rad poudaril, da ToboAds izhaja iz treh poglavitnih načel: ustvarjati uspešne oglaševalce, ohranjatii založnike zanimive in spodbujati zainteresirane obiskovalce.

Ne dovolijo klikanja po lastnih oglasih saj s tem kršimo prvo načelo. Toboads oglaševanje ni nastalo samo zato, da bi založniki realizirali nek zaslužek ampak tudi zato, da bi oglaševalci preko vaših spletnih mest povečali svoj prodajo. Glede na to, da gre za vsebinsko oglaševanje, je gotovo, da ne bo vedno oglasa primernega za spletno stran, ki si jo vključil v sistem. V tem primeru se prikaže promocijski oglas - oglas, ki promovira naš sistem. Pod naš sistem mislim tudi tvoj sistem, saj z včlanitvijo postaneš njegov sestavni del in njegova promocija je tudi tvoja promocija.

Ne pozabimo pa, da je vsakemu založnik dana možnost izključitve prikazovanja promocijskih oglasov v primeru, če v določenem trenutku ni plačljivih oglasov primernih za dotično stran.

Spletno oglaševanje stremi k čim večji učinkovitosti in merljivosti. In kot oglaševalec želim čim manj nekakovostnih klikov. Če že v sami osnovi izvem, da lahko vsak založnik enkrat dnevno klikne na svoj oglas, zgolj zato da si poveča svoj dohodek se vrednost takega sistema v mojih očeh zniža. Zanima me kaj o tem menijo Ipromovi oglaševalci. Mislim, da oglaševalec nima prav nič od tega, da ga na ta način enkrat dnevno obiščeš. Sam menim, da bi kot založnik moral biti zadnja oseba, ki bi kliknil na plačljiv oglas na svoji strani.

Tako dejanje je samo sebi v namen in oglaševalcu ne prinese nobene dodane vrednosti - in mislim, da to sami dobro veste!

BluPhenix ::

Po drugi strani je to, kot da bi podjetje ki se oglašuje tako, da postavi svojo tablo v (strankam namenjene) prostore nekega podjetja in potem znižala plačilo oglaševanja, ker tudi uslužbenci in direktor gledajo tisto reklamno tablo.

No, seveda so neke razlike med spletnim in klasičnim oglaševanjem, to zgoraj je napisano tako, da se vidi, da se ne da tako enostransko gledati.

Zadeva je taka, če zabečežijo vsak dan klike s strani lastnika seveda lahko smatrajo, da počne to zaradi plačila. Ampak če pa kdaj (recimo, da se to zgodi parkat na mesec) klikneš gor pa nebi smelo biti problem. Pač sej ne sam postavljaš oglasov na svojo stran in kdaj pa kdaj se pojavi kakšen tak, ki tudi tebe pritegne. Zakaj bi potem moral iskati zadevo preko googla, če je lažje klikniti link in si ogledati akcijo al karkoli že je? Pač oglas je pritegnil tvojo pozornost in to je tudi njegov namen.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

gregy ::

korly

kje se pa nastavi izklop prikazov, če ni primernega oglasa? Ne najdem
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

korly ::

S tem se popolnoma strinjam. Je pa res, da je zadeva težko sledljiva. Lažje je, da se založniki vzdržijo klikov na lastne oglase. Vsak sistem ima določena pravila in njihov namen je, da se zaradi neke večje dobrobiti včasih odrečemo manjšim osebnim koristim.

Dejansko je cilj založnika doseči čim več prikazov in klikov na oglas in s tem čim večji zaslužek. Ravno to pa doseže z dobrim in obiskanim spletnim mestom. Če se vsak založnik zaveže, da ne bo klikal po lastnih oglasih milslim, da je to prav majhna žrtev, ki jo mora sprejeti zavoljo boljšega delovanja celotnega sistema.

korly ::

Gregy

v sistemu pod "Založništvo" -> "generator prikaza oglasov" -> "alternativni url"

V "alternativni url" določiš recimo nek spletni naslov na prazen html (ali kar želiš sam), in vsakič, ko bi se prikazal promocijski oglas se prikaže ta prazen html, tako da določi ozadje tega html-ja iste barve kot je tisti del spletne strani kjer se kaže ToboAds oglas.

Kot kaže smo to premalo izpostavili. Bomo bolj izpostavili ta del v uporabniškem vmesniku.

gregy ::

ne dela .. prostor sicer je prazen, vendar je bel v dimenzijah, kot je banner izbran (skycrapper)

mimgrede .. google ma prav eno scripto noter v tozadevnem fajlu ....

<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN"
"http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd ">
<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml" xml:lang="en" lang="en">
<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-1"/>
<title></title>
<script src="http://pagead2.googlesyndication.com/
pagead/google_adsense_script.js" type="text/javascript"></script>
</head>
<body style="background-color: transparent;">
</body>
</html>
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

Zgodovina sprememb…

korly ::

Na ta način deluje. V prostor, ki je namenjen za oglasni blok se naloži ta html datoteka, zato je potrebno določiti isto barvo ozadja tega html-ja kot je ozadje tvoje spletne strani.

gregy ::

to ze ja .. sam dimenzije praznega bannerja so se vedno tam .. google ga cisto skrije ..
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

Hair ::

A lahko en moderator amo enter stisne enter med " in type v gregyjevem postu, da bo tema lažje berljiva...

Drgač pa tut google ne skrije čist. Prazen prostor (ali alternativni URL) istih dimenzij ostane...
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

gregy ::

gugl ga cist skrije ... check out na desni strani cisto na vrhu bi moral biti .. view source
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

ruph ::

Hmm.. jap.. javascript skrije iframe od oglasa. Smo imeli nekaj podobnega v mislih za toboads, ampak je večini primerov neuporaben in smo potem to opustili.

Postopek je nekako takšen: Oglasi zavzamejo prostor, nato se pa na alternativnem url naslovu nahaja javascript, ki ta prostor zmanjša. Problem je da oglasni prostor skoči skupaj, kar pa je lahko precej nadležno za obiskovalce.

Če se ti zdi zelo koristno in boš znal uporabiti to, potem lahko pobrišemo prah in sestavimo ta javascript. Bi ti pa resno priporočal uporabo blank.html s pravo barvo ozadja.

Mogoče je v tvojem primeru še najboljša rešitev, če nastaviš za alternativni url ipromove ali pa katere druge oglase in kadar ne bo primernih oglasov v toboads mreži se bodo kazali ostali.
Until next time...
http://ruph.sopca.com/

marS ::

Toboads je primeren za majhna in srednje velika spletna mesta in sicer nazato ker si lahko istočasno oglaševalec in ponudnik (publisher) oglasov. denar ki ga dobiš s tem da je na tvojem mestutoboads koda lahko uporabiš tko, da si ti tam oglaševalec in izdelaš pasico za svoje spletno mesto. Sistem je zelo v redu in ti omogoča popoln nadzor nad porabo in tvojim oglaševanjem. Čist primerljiv je z AdSensom ali AdBrite, ki sta dva velika oglaševalska sistema.
...no more heroes...
https://ilbis.com/

gregy ::

problem je lahko. če si specializiran kot mi in nimaš nobenih oglasov gor :)

ali pa še nismo indexirani .. ruph?
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

ruph ::

Indexiranje se res začne dogajati šele ko se postavijo oglasi na spletno strani. To pa traja nekaj časa, ker se dela sproti. Za1x nima smisla, da bi indexirani in obremenjevali cel slovenski internet in bili zato pripravljeni v naprej. Zato je najbolje, če se postavijo oglasi in se počaka kakšen dan.

Lahko izbereš manjši format oglasa pa ga daš kam ob stran in/ali pa si nastaviš alternativni url, če te moti, da se mreža promovira skozi tvoje spletno mesto. Potem pa malo počakaš.

Kar se pa oglasov tiče. Sicer je specializirano spletno mesto, ampak v končni fazi je na vstopnice.com kar nekaj različnih kategorij vstopnic, predvidevam, da ima tudi zanimivo publiko, kar je pa tudi priložnost za različne oglase...
Until next time...
http://ruph.sopca.com/

Hair ::

a damo lahko oglase v neko okno z display:none, dokler se stran ne indexira?
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

ruph ::

Rajši ne. Tvegaš, da vsebine v ne bo evaluirana in potem tudi url naslovi ne bodo prišlo na seznam indexiranja... Pa še videl ne boš, kdaj se bodo oglasi začeli prikazovati.

Boljše bo, če postaviš oglase na dno strani, nastaviš alternativni url na en svoj blank.html in počakaš, da se tam začnejo prikazovati oglasi. Potem pa ko boš 1x videl oglase jih pa lahko premakneš na kakšno bolj prominentno mesto za doseganje višje stopnje klikov.
Until next time...
http://ruph.sopca.com/

Gorky ::

Pozabljate, da velika večina slovenskih spletnih strani (seveda samo v košu tistih, ki sploh imajo potencial oglaševanja) ni namenjena prikazovanju oglasov in zaslužku od tega, pač pa ustvarjanje skupnosti. Jasno je ruph, da založniki želijo narediti boljšo stran in tako, da se bodo uporabniki vračali. Jaz ne poznam nobenega, ki ne bi to hotel.

Ravno zaradi prej napisanega pa se ne strinjam, da se oglase postavlja na takšno mesto, da bodo uporabniki večkrat kliknili na njega. Vsi nekaj govorite o tem, kaj založniki hočejo, kaj pa uporabniki hočejo? Skrite oglase med besedili, da itak ponevedoma kliknejo tja misleč, da gre za čisto nekaj drugega? I don't think so. In taki kliki so potem za vas relevantni? Take klike želijo oglaševalci?

Oglase je potrebno ločevati od vsebina, tako da uporabnik ve kaj je oglas in kaj vsebina. Moteče oglaševanje ni tisto ko ti nek banner se vrti na nekem delu strani, pač pa tako, da sploh ne veš da je oglas in si jasno zaveden.

lp
Jutri pa je že nov dan.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gorky ()

ruph ::

Gorky... zakaj imaš potem oglase na svojem spletnem mestu, če nimaš želje po zaslužku?
Pa ja, poznam jih veliko, ki razmišljajo kako bi nekaj zaslužili s svojim spletnim mestom in skupnostjo, ki jo imajo tam.

Skrite oglase med besedili, da itak ponevedoma kliknejo tja misleč, da gre za čisto nekaj drugega?

Hmm.. resno mislim, da ne veš o čem govoriš. Kako mislili, da je čisto nekaj drugega?
Vsebina oglasa določa kaj oglaševalec želi doseči z oglasom in kaj se skriva za njim. Saj obiskovalci ne padajo na povezave kot mrčes na luč: glej povezava - ne morem se upreti - klik.

Moteče oglaševanje ni tisto ko ti nek banner se vrti na nekem delu strani, pač pa tako, da sploh ne veš da je oglas in si jasno zaveden.

Jasno zaveden? Zraven oglasov piše "ToboAds oglasi", res ne vem kako ne ločiš oglasov od vsebine. Če ima uporabnik odpor proti klikanju na oglase, potem jih lahko spozna in ne klika nanje. Stvar lastne preference pravzaprav. So pa naši oglasi prijazni do obiskovalca, mu dajo še dodatno vsebino in možnost, da klikne za nekaj več. Nikakor pa nikogar ne silijo, da klikne....

Grafični oglasi so se umaknile iz vsebine, ravno zato ker so bili grafični, zraven pa še pomožnosti utripajoči in nadležni. Jaz bi svojem blogu postavil oglasne pasice na mesto, kjer imam sedaj ToboAds oglase v zelo zelo redkih primerih (povezano je z €). Recimo primer zelo nadležnega oglasa. Spomnim se pa vsaj dveh oglaševalskih akcij, ki sta potekali preko iproma, kjer se je oglas zapeljal čez vsebino. Pa glede na to, da imaš te oglase na svojem spletnem mestu... ne vem mogoče tistih nisi prikazoval svojim obiskovalcem, ampak dvomim. Izveniš zelo hipokritično, ko razlagaš neke takšne zadeve.
Until next time...
http://ruph.sopca.com/

Gorky ::

Gre se za to, ali postaviš spletno stran v namen izgradnje skupnosti in potem postransko zaslužiš nekaj zaradi ustvarjenega potenciala, ali pa postaviš stran v namene zaslužka in sploh na tem potem gradiš skupnost. O tem sem govoril.

Oglase pa je potrebno ločiti od vsebine in to je dejstvo. V nasprotnem primeru je vse skupaj nategovanje obiskovalca. V prejšnem postu nisem nikjer sploh omenil vašega ali kateregakoli drugega sistema. Ne želim sploh govoriti ali je googlov sistem boljši od klasičnih ali ne. Vsak ima svoje prednosti in slabosti, na koncu pa so vsi samo oglaševalski sistemi in nič več.

lp
Jutri pa je že nov dan.

gregy ::

Ruph .. svetujem, da nardite neki ala "customer testimonials" .. ziher bi imel kaj za napisati, saj sem zelo zadovoljen .. veliko več klikov kot pri Ipromu :D :D ... pa imam samo en banner .. od iproma pa tri skycrapperje .. bomo počasi mal zamenjal vse skupi :) Toboads ima veliko bolj zanimive oglase .. "adsense" raztura.

Kdaj izplačujemo 8-O :D?
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gregy ()

[MYTiX] ::

A če jst gregyu poklikam vsak dan 10x oglase, z istega IPja, po možnosti z biškotkom, a pol ga boste bannal? >:D
podpis
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google Ads in spletna stran

Oddelek: Izdelava spletišč
112532 (2336) Tody
»

Nov teden, novi izzivi... v Kiberpipi

Oddelek: Novice / Kiberpipa
52981 (2671) SpinX
»

Moja nova stran... Comments anyone?

Oddelek: Izdelava spletišč
101863 (1377) HardFu
»

Dobiček spletne strani

Oddelek: Omrežja in internet
453282 (2503) fahrenGONE
»

kako je z oglasi na s-t

Oddelek: Slo-Tech
212453 (2094) Primoz

Več podobnih tem