» »

Blizzard odšteva

Blizzard odšteva

Slo-Tech - Če si dragi bralec ogledaš Blizzardovo domačo stran, lahko vidiš časovno lestvico, na kateri so razporejene vse njihove pretekle igre. Ko boš preletel vse naslove (od leve proti desni), in zraven uživaško obujal spomine, boš na koncu ugledal vprašaj. Blizzard odšteva.

Do izida Starrcaft 2? Diablo 3?

70 komentarjev

«
1
2

strictom ::

Na ta naslov se pa rahlo bolj pripravljajo kot pa za druge. Osebno upam na Diablo 3 >:D

Če ne kaj drugega bo vsaj trailer hud (tako kot vsi drugi).
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Evil mind ::

World of Starcraft>:D
Upam, da bo Diablo, ker mi ZF ni kaj preveč všeč.

Turtle ::

Baje bo 19.5. več znano .... držimo pesti za Diablo 3 :D

mchaber ::

Še en dodatek za WoW|O
.

Jaffa ::

Jaz bi tud Diablo 3. :P
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

BigWhale ::

Ze Diablo 2 je bil drek... No, ze enka je bila... Ampak to so detajli...

Starcraft all the way! ;>

Bethrezen ::

ja diablo 3 bo (upam:D )

ales85 ::

Se vam pridružujem pri Diablu :D

Maximus ::

Starcraft

gfighter ::

Samo Starcraft ne...nočem izgubit službe...:P
Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi dabis, ad caput saxum immane mittam

Sale_One0 ::

Da bo volk sit in koza cela; OBE DVE :D


Sicer pa offtopic, Diablo 3 >:D /bow
Si vis pacem, para bellum.

Hockey ::

Mi lahko kdo razloži, kje se sploh kaj odšteva? Tam vidim le en vprašaj, index2 je pa po celi strani, karkoli kliknem.

Oven-2k ::

The Sims 2: Diablo :D
Rok

joebanana ::

Sm Starcraft fan in zato upam da ne bo Starcraft 2. :D MIslm kak lohk povpravš perfektn špil. MIslm da ne morš, sam pokvarš ga lohk. Vse rase so noro uravnotežene tempo je taprav, makro, mikro štima. Zihr bo kdo reku grafiko bi pa lohk zbolšal, sam jst pravm da je pregled nad dogajanjem perfekten. Samo primer lahko postavim 3D grafiko warcrafta. Starcraft bi bil 3x manj pregleden s 3D grafiko. Edino kar bi lahko da bi izdal kkšn popravk za b.net vmesnik pa izboljšal replay podporo(brez bwlauncherja je bruh).

Zato osebno upam da bo Diablo navkljub drugim domnevam:

new blizzard product

Mi bo še žol k sm to reku bom spet kkšne zombije vidu po šolah take k dej wow dela. >:D Lihk tle je ql sc k ni frp. Sam dej itak že pou leta čist nč ne špilam:D

WamPIRe- ::

Katerakoli bo že... mislim, da si bom vzel čas pa jo prešpilal :)
Msi Z77 | Intel i7-3770K | Kingston HyperX DDR3 16GB
CM Silent Pro Gold 700W | Asus RTX 2080 | Samsung 850 EVO 250GB
Samsung 850 EVO 500GB | 2x Asus ROG PG279Q

Mitch ::

Warcraft 4 ali pa World of Warcraft 2...:P

Tac20 ::

Oh upam na diablo 38-O

Zheegec ::

Sem že na par straneh prebral da bo igra iz Starcraft sveta, upam da bo res.

Že par dni sem na trnih glede tega, Starcraft je DEFINITINO najbolj dodelana RTS strategija vseh časov, še vedno zelo igrana (po 9 letih), tako da bi se že spodobilo da pride nadeljevanje.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

MasterMind ::

StarCraft 2 yay!

Pa bilo bi tudi zanimivo in po moje dobro, če bi poskusili narediti kak MMORTS iz tegale... Možnost po moje obstaja...
Gentoo, KDE uporabnik.

Alec999 ::

mmm Starcraft 2 bi pa ziher ponovno zaigral. Ceprav je bil tud Diablo zanimiv ampak Starcraft ga je s frendi bl seku. 8-)

lukanium ::

Očitno si ljudstvo želi ankete ;).

Da še jaz dodam svoj piskrček: Itak da Starcraft! :D
When a person can no longer laugh at himself,
it is time for others to laugh at him. [Thomas Szasz]

Tr0n ::

Naj raje kak nov IP usvarijo, kot pa molzejo stari crap.

'nuff said.

Mavrik ::

Hm, konkretna nadgradnja Starcrafta bi izjemno pasala. Če samo se spomnite, kakšen preskok so naredli od Starcrafta do WC3... kak Starcraft s Heroji (ne sicer tak močnimi kot v WC3) bi se izjemno pasal.

Diabla 3 pa ne rabimo, ker maš preklete "mlati po miški dokler ne crkne" akcijske "FRPje" na vsakem ovinku dandanes.
The truth is rarely pure and never simple.

jlpktnst ::

Starcraft2

Pa nej končno popatchajo ta grdi warcraft 3 - recimo če padeš iz igre da se lahk rejoinaš...

Blazz ::

Diabcraft petinšestdeset.

Zheegec ::

Samo dvomim da bo naslednik Starcrafta dosegel nivo predhodnika kar se igralnosti tiče. Ravno zato je SC tako popularen, grafika tukaj (na srečo) nima veze...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

sword ::

Osebno si želim Diablo 3 (v mladih letih :P sem prešpilu precej precej dvojke), mislm pa da je možno, da kr obe najavjo ... kakorkoli, sam da ne bo treba prek neta plačvat za špilanje... raje bi kakšen Diablo 2 sistem zaščite online špilanja ... ne pa da bi nas ko krave molzli vsak mesec ...;((

darkolord ::

Diablo. Filmčki zraven so bili vedno kul 8-)

JutriPS3 ::

Hm jaz bi pa rad vidu Warcraft 4>:D
Vem da za to ni teorije vendar bi meni osebno sedlo.
Kakor tudi Starcraft.
Upam samo da ne bo napovedan tretji Hudičevec

steev ::

Dodatek za WoW bo. :)
A ni tko da en svet manjka?
:|

LapD ::

Zakaj se sam men dozdeva da je glede na naslovno stran jasno, da bo Diablo3? :D Osebno bi pa najraje vidu nov Warcraft v stilu trojke oziroma vsaj expansion ;>

killzone ::

Hm... Starcrfata niti Diablota nisem špilu :\ jeba :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: killzone ()

Liker ::

Zakaj se sam men dozdeva da je glede na naslovno stran jasno, da bo Diablo3?

Zato ker ne vidis "the big picture".
Nekaj odstevajo.
Predstavitev bo 19.5.
Na timeline-u je 7 naslovov.
Vidimo da sta 2 bele barve.
Trenutno je "osvetljen" Diablo, ki je 3. po vrsti. To je na dan 14.5
Se pravi:
15. - StarCraft
16. - DII
17. - War3
18. - WoW
19. - ???

:D
Edina stvar ki jo tu poznam je War 1 & 2. Ostalo pa je prislo po tem ko sem bil prestar :P

Xplicit ::

ja glede na to da pride vn nov guild wars (2) bi blo logicno da koncno dajo vn tud novo verzijo WOW ker ce ne jih bo cajt povozu. sam fajn bi blo pa ce bi prsu vn diablo 3 >:D

al bo pa 2. dodatek za diablo 2 :D

reptilia ::

lahk da bojo nov dodatek za wow dodal... kak lažji prenos folk iz server na drug server bi pasal... koker se arena net hvali za gw2 naj bi oni to meli...

drgač pa diablo3 upam... čeprav težko bo izboljšat popoln špil... čeprov mam cepce na sumu da bojo pri diablo3 oz starcraft2 sam izboljšana grafika pa kaj bojo dodal...

kot smo že rekli le zakaj bi spreminjali popolne igre?
Forgive your enemies, but never forget their names.

JamesBond ::

Močno upam, da bo Diablo.. da Blizz pokaže hack'n'slash amaterom, kaj manjka danes tem špilom :)

Mavrik ::

Zakaj se sam men dozdeva da je glede na naslovno stran jasno, da bo Diablo3? :D Osebno bi pa najraje vidu nov Warcraft v stilu trojke oziroma vsaj expansion ;>


Slike na prvi strani se spreminjajo in se zamenjajo vsak dan. Prvi dan je bila slika škatel Warcrafta in Warcafta II.

Glede WoW dodatka... le-ta je že napovedan. Pa tudi... če boste pogledali, Burning Crusada ni na timelineu, kar pomeni da dodatke za WoW sploh ne štejejo kot ločene produkte.
The truth is rarely pure and never simple.

Tr0n ::

Diabla 3 pa ne rabimo, ker maš preklete "mlati po miški dokler ne crkne" akcijske "FRPje" na vsakem ovinku dandanes.
To mogoce ze, ampak edini kolko tolko pameten zadnje case je bil Titan Quest. Vse ostalo je bolj ali manj crap.

WhiteWolf ::

Starcraft2 ali pa Warcraft 4 naj bo >:D
"Maximus Decimus Meridius: What we do in life, echoes in eternity"

-Nevsky- ::

Tudi če bo res Diablo3 to ne bo navaden "mlati po tipki" FRP... To so Blizzard, ne neki amaterji.... Verjetno bodo v žanr vnesli kaj novega ali pa ga celo na nopvo definirali

ahac ::

Še en podoben flash:
wwi.blizzard.co.kr

Torej... ta napoved nove igre bo na turnirju Blizzard Worldwide Invitational v Koreji. Še vedno najbolj popularna progaming igra tam je Starcraft in matche lahko spremljajo v živo na TV. Hkrati je pa Koreja dežela z ogromno igralci mmorpg iger.
Govoril se je, da naj bi napovedal Starcraft 2 (vir: Koreja) in Starcraft MMO (vir: ZDA). Jaz mislim, da je največja verjetnost, da bodo prvega.
Zakaj? Starcraft bo kmalu star 10 let. Če hoče Blizzard ostat št. 1 pri RTS pro gamingu potem bo počasi čas za nekaj novega.
Blizzard je ravno tako v zadnjih letih zaposlil avtorje map, kjer so bili pogoji izkušnje z izdelavo map za Starcraft ali Warcraft 3.

Sicer je res, da išče tudi ljudi za "next-gen mmo" torej verjetno imajo nekaj v mislih za čas po WoW, ampak mislim, da je tisto še v bolj zgodnji fazi razvoja in je za uradno napoved še prekmalu. Rekli so tudi, da če bodo naredili nov mmo bo zelo drugačen od WoW.

Zakaj dvomim, da bodo napovedal Diablo 3?
Zato, ker bo napoved v Koreji. Za napoved Diabla bi bil primernejši Blizzcon v ZDA.
Isto je z novim expansionom za WoW. Zdaj je že jasno, da bomo na tega čakali manj časa kot na Burning Crusade. In tudi tukaj bi bila primernejša lokacija ZDA. Sploh pa "samo" za expansion verjetno ne bi delali tega na njihovi strani.

Možno je pa tudi, da bo nekaj čisto novega. Ja, Tr0n.. v intervjujih so omenil, da imajo načrte za nov IP.


Mavrik:
Če samo se spomnite, kakšen preskok so naredli od Starcrafta do WC3... kak Starcraft s Heroji (ne sicer tak močnimi kot v WC3) bi se izjemno pasal.

Warcraft 3 se igra dosti drugače od Starcrafta zaradi herojev in Korejci so mnenja, da je zaradi tega manj zanimiv za tournamente in TV prenose (ker je poudarek na herojih in ne toliko na strategiji za celotno vojsko). In če hoče Blizzard naredit naslednika za Starcraft potem mora poslušat Korejce.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Z-lot ::

Mja, moje mnenje je Starcraft II - next-gen RTS, morda celo FPS za konzole, leto po tem pa še World of Starcraft.

BTW, kaj se je zgodilo s Starcraft:Ghost, ne pozabite na ta pomemben detajl :P

Mavrik ::

Nisem mislil na heroje tipa Warcraft III (tam tudi meni prevelik pomen njih ni všeč), ampak bolj nekaj v stilu Warhammerja, kjer so heroji sicer precej močne enote, a vseeno niso tako kritični kot v WC3. Bo pa zanimivo gledati, kako bo odgovoril Blizzard na novosti v Warhammerju (in posledično Company of Heroes), ki je prinesel kar nekaj svežine v žanr.
The truth is rarely pure and never simple.

Markoff ::

Kot Diablo die-hard fan sem zadnja leta zelo spremljal govorice in intervjuje na temo D3. Glede na to, da je Blizzard najemal zunanje izvajalce (npr. filharmonični orkester iz Prage, ki je prispeval glasbo za D2: LoD expansion pack) in iskal ljudi z izkušnjami v grafiki, podobni Diablu (in to že dobro leto ali dve nazaj), potem bi to moral biti Diablo 3. Hkrati sem bral tudi nekaj intervjujev, ki so se nanašali na Starcraft (da je preteklo že preve časa in da si fani zaslužijo nadaljevanje) in po mojem bodo napovedali kar oba. Več velikih projektov hkrati ne morejo furati, tako da kaj tretjega skoraj ni pričakovati. Blizzard ima sicer prakso, da projekte fura nekaj let, preden sploh daje ven kakršnekoli informacije, na čem dela in pri obeh igrah so imeli kar nekaj let, da zastavijo in pričnejo projekt.

Raje bi sicer videl D3, a po drugi strani se še nisem dovolj naigral Obliviona, hkrati pa nočem, da prideta skupaj ven D3 in Fallout 3. >:D
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

Ahiles ::

V koreji 19.5 bojo predstavl neki z Starcraft temo vrjetno rts(ene 80% moznosti in ene 15% za mmorpg iz Starcraft teme)

Avgusta ko bo pa blizcon bo pa predstavljen vrjetno wow exp2 in mogoce diablo3(je v izdelavi sam nekoliko dvomim da je ze blizu dokocanja po mojem cez ene 2 leti)

Nekoliko dvomim da bo blizzard izdal nov mmorpg preden izmolze iz wowa se ene 2-3 dodatka tolk da pridejo do 100 lvla pol bojo mogl pa pocas engine zamenjat pa vrjetno temo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ahiles ()

SpaWn ::

Močno upam, da bo Diablo 3 a nekaj mi pravi, da temu ne bo tako.

Markoff ::

Kakorkoli že, Metež™ nas s stopnjevanjem napetosti dobro rajca, ni kaj. Problem je samo v tem, da bo lahko razočaranje toliko večje, če pričakuješ "napačno" igro...
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

Zheegec ::

Glede na kraj predstavitve res upam da gre za Starcraft2 - hvala vsem da mi dvigujete upanje :))

je pa Blizzard zelo uspešen pri preprečevanju uhajanja informacij - ostala podjetja najavijo igre še preden se razvoj dobro začne (pač zaradi reklame v glavnem), Blizzard pa šele ko je razvoj blizu koncu. Edina izjema je bil Starcraft: Ghost, ki je bil en redkih Blizzardovih propadlih projektov in je precej razjezil PCjaše, podobne napake najbrž ne bodo ponovili.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

JamesBond ::

Čudno, da noben od razvijalcev ne izda kaj naklepajo.. res čudno, da se v tem času en ni pošteno napil in v nekem lokalu "strogo zaupnpo" izdal skrivnosti :D
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Diablo 4 (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
67769997 (1330) oo7
»

Overwatch (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27144125 (3185) Jerry000
»

Warcraft 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
634853 (2305) Jerry000
»

Blizzard potrdil krajo e-poštnih naslovov in zgoščenih gesel za Battle.net

Oddelek: Novice / Igre
316518 (5363) Mipe
»

Odškodnina za nezakonit strežnik za WoW 90 milijonov dolarjev (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
7916598 (14520) ahac

Več podobnih tem