» »

Prijavljanje napak

Prijavljanje napak

««
9 / 74
»»

OwcA ::

Zbrisanost ne upliva na (omejeno) zmožnost popravljanja. Ni ravno bug, prej nekoliko ohlapno definirana stanja.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

hruske ::

Jz bi prjavu eno napako... EU je že sprejela grobo direktivo ZA patente.

Sims ::

Zakaj ne morem odgovorit na tole temo?

Tam ko piše odgovori imam obarvano z modro in klik ne deluje ... Na druge teme pa lahko odgovorim.

LP,

Sims

McHusch ::

Na male oglase se ne da odgovarjat.

Sims ::

:D sploh se nisem zavzel, pol je pa treba temo premaknit, če je vprašanje noter?

Lp,
Sims

Gandalfar ::

hmm.. sem premaknu, avtor ima pa sreco, da je kdo opazil :>

MrStein ::

Prijavljen sem, ampak mi ne pusti postat, pravi na nisem registriran :

nimate dostopa
Neregistrirani uporabniki ne morejo dostopati do strani, kot so na primer objavljanje novic, komentiranje novic ali pisanje v forum

Na desni se lepo vidi , da sem prijavljen :-(

Evo slike : http://www.mobisux.com/album/data/500/2177slotech2.png

P.S.: To sporočilo sem lahko poslal brez problemov, v niti "Windows Server 2003 - mnenje ?" pa ne gre ??? ( v bitsvu tam ne psotam ampka probam editirat obstoječe sporočilo )

Hej! Tu tudi ne gre popravljat ! Ko spremenim besedilo in kliknem "Pošlji" se prikaže nit, ampak moje sporočilo ima stari tekst ne pa novega ! ;((
V predogledu pa je OK ???

--

Zgleda da je nekaj z refreshom strani bilo narobe. Ste spet kaj "konfigurirali" ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Microsoft ::

Tole je ze tud men nardilo.

Sam mislm, da je stvar v temu, da te avtomatsko logoff-a po dolocenem cajtu. Recimo, da se logiras, pa gres na forum. Potem pa ene 2h nic ne klikas. Ce takrat kliknes, da bi rad vidu zasebna sporocila, ti vrze tale "error" ven.
Pac, kliknes na forum, pa se ti spet ofne plac, da vpises user name in password.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

OwcA ::

@MrStein: lahko, da si dvakrat kliknil "pošlji". Druga možnost je, da je že potekel čas v katerem lahko popravljaš svoj odgovor.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

MrStein ::

Ne, ni bil logoff. Saj sem napisal, da sem v drugem oknu brez problemov postal (ne da bi se na novo loginal). No ja, razen problema z refreshom...

OwcA : nisem dvakrat kliknil. Niti čas ni potekel, saj je sporočilo bilo staro komaj par minut. Potem , ko sem vse reloadnil je delovalo. Hmm, spominja na Windofs, ste mogoče server OS menjali ? ;)

Hmm, problem z refreshom je še vedno. Pošlji sporočilo. Popravi ga, in ko klikneš "pošlji" in se prikaže nit, se vidi še stara kopija sporočila, ne pa nova, popravljena.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Sims ::

Ne vem kajm naj napiđšem, zato bom tukaj. Sedaj ne vem, ali sem zmeden ali kaj ... Včasih sem šel na Ime uporabnika (sims -desno zgoraj) nato na statistika in nato na moje teme v 7 dneh in podobno. sedaj tega več nimam. Brez tega sem zgubljen ....

LP,

Sims

Wad@ ::

Jaz tudi...parvo sem mislil da sem slep...
To je tudi meni marsikdaj olajšalo dela, in to zelo.
recimo da veš neko temo kjer se je oseba X neki pogovarjala, in te to zanima pogladat, samo klikneš na njegov nick nekje in daš zadnjih 7(al pač kot hočeš) dni in imaš vse kar rabiš. mislim da je to skoraj nuja.

CaqKa ::

idi na iskanje vpiši svoj nickname, obkljukaj še polje zraven (da si avtor teme), nato klikni na išči.
rezultat, moje teme iz profila. čeprav mislim da je z klikom preko profila bilo manj dela s tem.

Trubadur ::

sm 100% da je ukinjen zarad baze tko kt iskanje.right?
jebatga....
Berite Thomasa!

CaqKa ::

verjetno nisi na najbolj tekočem zato, beri moj zgornji post..
sem pa prepričan da imaš prav :)

Wad@ ::

ja..je malo oteženo...predvsem za stare teme moraš nujno napisati tudi dal naslova teme..

CaqKa ::

ni treba.. samo datum nastaviš dovolj nazaj oziroma ga sploh ne nastaviš

Tody ::

em men se zadnje čase dogaja da slo-tech pozab da sem kej napisal ali popravil :| Uporabljam Firefox 0.8 in zadnje čase ko stisnem pošlji kr neki melje pa nč ne zmelje ali pa če popravljam post in dam potem pošlji ne doda (popravi vsebine). Torej vem da je stvar v chachu sam a je to problem FF ali ST ?

Jst ::

XPsp1a, IE 6.0.2800. 1280x1024, Small font size.

Včasih se zgodi, da je širina levega in desnega menija nekam preširoka.

Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

MrStein ::

Tody, to da popraviš sporočilo, pa vidiš še vedno starega, je problem s keširanjem ( na strani serverja ). To sem jaz pred par dnevi napisal.

Microsoft ::

Pri temah vecjega formata, kjer so na vrhu recimo takole 1, 2, 3... 56, 57,58, vse, mi ne dela, ce kliknem na vse. Odpre mi isto, kot da kliknem na 1.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

Barakuda1 ::

Že kar nekaj časa opažam, da se po 24. uri, se pravi po polnoči, izjemno težko prijavim.
Problem traja tam nekje do 0.30 p tja do 1 ure zjutraj.

V čem je problem?

CaqKa ::

barakuda: vklopi si avto prijavo.


aja .. sicer pa meni dela isto kot jimibtnu... tak da je kako iskanje po celi temi onemogočeno.

hruske ::

postanje mi ne dela

postanje novih tem.
v stare ocitno lahko dodajam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hruske ()

Black Adder ::

Meni tudi ne.
BlackAdder stroke again!

mchaber ::

Zakaj spodaj piše da je slike na strežnik prenesel "perci", če pa je v besedilo samo ena slika in tista ni bila prenešena?

________________________________________________________


>Jaz še zdaj ne razumem, kako je lahko tako majhen

To ni tema "kako velikega imate"
Šalo na stran, uporabi
http://www.htmlcodetutorial.com/images/...

[Slike v tem odgovoru je na strežnik prenesel perci dne 05.06.2004 ob 18:05:25.]
[Ta odgovor je ustvaril mchaber dne 05.06.2004 ob 17:17:07.]

MrStein ::

Iskanje je v k***

No ja, kdaj pa ni bilo :'(

Če iščem po neki besedi, mi vrne kup zadetkov , ampak v vsaki drugi ni nobene sledi o iskani besedi.

Iščem recimo "pinging" pa je beseda "pinging" le v vsakem četrtem zadetku.

Ah, bom pač preko googla iskal. Saj tile amaterski izdelki mu ne sežejo niti do gležnjev :\

Primoz ::

Iskanje čist dobro dela ... po korenu besede ,) pinging -> ping ,) V čisto vseh zadetkih maš to besedo.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

snow ::

Gumb 'vse' ni delal... sedaj ga sploh ni. Možno da se je že pisalo o tem tu.. ampak ne mislim it na 9 strani in iskat tega.. če bi bil gumb 'vse' in delal bi bilo veliko hitreje.

Pa še črta neprebrano pride bolj v upoštev pri 'vse'.

Would like it back.. a lot ;)
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

hruske ::

pa sj mas iskanje!?

snow ::

ma kako iskanje...tisto je -> kr neki ;)

jaz bi gumb 'vse'.. tud zato da si lahko lepo cel topic shranim in ga berem offline.

pač bolj je praktično..
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

pingec ::

;( ja to tud jz pogresam sam baje do opocasnjuje zlo server
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Slowenc ::

Kaj se danes dogaja s Slo-techom?

Recimo tole:Na forumu je trenutno 0 prijavljenih in 30 neprijavljenih obiskovalcev.Registrirani uporabniki: nihče

Pa potem v koloni Ogledi je kr 0, čeprav tema že ima odgovore.

Pa še tole: Zakaj je potrebno včasih tudi po večkrat kliknit na Pošlji, da ti odda odgovor?
Skiny gate.

hruske ::

tisto s prijavljenimi in neprijavljenimi sem že sam včeraj čudno gledal.

°X-bajtek° ::

Zalotil sem napako pri pošiljanju zasebnih sporočil,čeprav boste mnenja da je malenkost. Napaka je: Želimo vam veliko užitkov ob uporabi sistema pošiljanja zasebnih sporočil ter veselo ter užitkov polno leto 2003. (2004) :O

Ziga Dolhar ::

Zdi se mi, da uporabniki ne vidimo zbrisanih komentarjev na novice, kot je to v navadi na forumu. Tule se mi zdi, da mije bil zbrisan komentar [vzporedno s hatchevim izlivom], vendar ga ne vidim.
https://dolhar.si/

OwcA ::

Ja, ti je bil ... pa tako sem se potrudil z "obrazložitvami", šmrk, šmrk. ;)
Otroška radovednost - gonilo napredka.

mchaber ::

Ziggga men se zdi, da se tud ne vidi da je Owca brisal del IceManovega posta. Piše samo: [igrajta se psihologe po ZS -OwcA] nikjer tistega
[Ta odgovor je spremenil X dne y.y.yyyy ob z:z:z.]?

moj_nick ::

Test, 1 2 3, test

V svojem odddelku (operacijski sistemi) ne morem pošiljat sporočil. Napiše mi, da nimam dostopa, čeprav je desno zgoraj moj nick (brez _ ali z, kakor hočete ;))

edit: Dela na pol - enega odgovora še vedno noče poslat
110111001001010001010000

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: moj_nick ()

moj_nick ::

Hvala tistemu, ki je popravil/-o ;)
110111001001010001010000

Ziga Dolhar ::

moj_nick: ja, imaš prav. To bi blo zlo fino imet, ne? [smo se čist razvadl :)))].

--

Druga stvar: v tagu st.povezava mal nagajajo smajliji:

[;( ] (brez teksta)

Tekst, vmes pa [;( smajli tam na sredi ]

Tole malo čudno prefuka, ne? No, še hujše se zgodi, če na konec tega sporočila nalimam tak st.koda in vanj skopiram zgornji povezavi; zdaj bom nadomestil oglate oklepaje z zakrivljenimi, da se bo lažje videl markup, ki zgenerira zgornji f*up, poskusi pa jih spremenit v oglate in pogledat, kaj rata iz tega ... yaaay.

{st.povezava #bla ;( } (brez teksta)

{st.povezava #bla Tekst, vmes pa ;( smajli tam na sredi }
https://dolhar.si/

Boki_ ::

V članku nest.2004 je napaka prav na začetku, kjer piše Prejšnje leto, natančneje 18. julija 2004, smo ...
A ni bilo lansko leto 2003?
I'm back

MrStein ::

Pišem novo zasebno sporočilo.

Kliknem "Pošlji" in javi, da mora biti naslov.
OK, vpišem še naslov, spet kliknem "Pošlji" in javi, da mora biti naslov, enako kot prej.
Naslov je vpisan. Potem spet "Pošlji" in zdaj javi, nekaj, da neprijavljeni uporabniki ne morejo x y z ...
Grem na ene druge strani in lepo me upošteva kot prijavljenega. Potem grem na zasebna sporočila in vidim, da je sporočilo bilo poslano.

Neki resni problemi z aktualizacijo strani zadnje čase zgleda...

LP,
MrStein

P.S.: Imam FireFox 0.9.1 na win2000pro-SP4

P.P.S.: In ko sem zgornji P.S. dodal, sem nato videl še vedno staro verzijo mojega sporočila.
Kaj zdaj delate na tem problemu, vas ne briga, rabite več podatkov, kaj ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Primoz ::

Zanima nas, kateri proxy uporabljaš ;)
There can be no real freedom without the freedom to fail.

MrStein ::

Nobenga nimam nastavljenega. ( Direct connection to internet ).

Primoz ::

Stran za vnos ima nastavljen prisilni reload (nobenega cachinga sploh). Kako ima cache control nastavljen v Firefoxu?
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Tody ::

jah popravljanje in pošiljanje nasploh dela bedno v FF dostkrat sploh igonorira klik pošlji... Tole z obnavljanem strani je tud bedno sicer ima pa FF naštiman 50000 KB spomina za poznešje pregledovanje. Se pa obnovi recimor če greš ven iz teme/oddelka in nazaj notri....

hruske ::

slo-tech je underpowered. sam to je. :-\

MrStein ::

Primoz : "Kako ima cache control nastavljen v Firefoxu?"

Nobenih takih kontrol nisem našel :D

Po moje je simpl :

IF PAGE_is_newer_than_cache
THEN
load&display new page
ELSE
display_cached_page
ENDIF

Dr_M ::

men se pa konstantno tole dogaja...

The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.
««
9 / 74
»»