» »

Gforce ni nviewa

Gforce ni nviewa

buki ::

Imam graf.kartico Gforce 2 MX/MX 400 in opcija nview,kjer bi naj nastavljal primary in secundary zaslone preprosto izginja in ne morem dobit slike na TV.Loadal sem že vse žive driverje in ne gre in ne gre.Prosim za pomoč.In ali so te graf.kartice za en drek ali kaj.;(( ;(( ;(( ;(( ;((
Prokleti računalniki !!!!!!!!
  • spremenil: CaqKa ()

buki ::

Gforce-nview opcije mi ne ponudi
Kateri driver naj poiščem za Gforce 2 MX 400, da mi bo ponudo opcijo nview, ko kliknem v nastavitvah dodatno in na Gforce ni levo ob strani opcije NVIEW.Kaj nihče ne more pomagat al kaj !!!
Prokleti računalniki !!!!!!!!

TylerDurden ::

geforce 2 mx ne podpira nviewa.
Let\'s make some soap ...

TylerDurden ::

Če hočeš uporabljati tv out dobi tvtool 6.8.
Let\'s make some soap ...

Dr_M ::

geforce 2 mx ne podpira nviewa.

gf2 mx podpira nview, mam doma to zadevo in sm sprobu zadevo. ne dela pa cist tko kot gf4 ti recimo...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Dr Evil ::

Poglej če imaš sliko na TV pri zagonu Pcja.Če jo imaš pol te zajebavajo driveri ,če ne pa imaš probleme z TV ali kablom.
8-O

TylerDurden ::

geforce 2 ne podpira nviewa v smislu ena resolucija na monitorju in hkrati druga na TVju, podpira pa izhod na Tv.
Let\'s make some soap ...

BetMaN ::

jaz imam geforce4 mx440 agp8x in imam podobne probleme.
omogočen imam le single display in lahko izbiram med monitorjem ali TV.
sliko lahko imam ali na monitorju ali na tv-ju.
poskusil sem že vse sorte gonilnikov od 4523 do 53xx in z nobenimi ne deluje. Poskusil sem tudi s TVToolsom in ne gre...
prav tako nimam slike na tv-ju ob zagonu računalnika in zato mislim da ni problem v gonilnikih. pod lastnostmi zaslona mi prepozna el en zaslon in ne dva kot bi bilo edino logično. kartica mi pač noče vklopit/prepoznati TVout. S kabli in TVjem je vse okey...
.

TylerDurden ::

tudi 4 mx ne podpira dveh slik naenkrat, kolikor je meni znano.
Let\'s make some soap ...

BetMaN ::

na specifikaciji, na škatli, na nvidiinih straneh in še kje trdijo drugače

Dr_M ::

ce mas 2 ramdac-a pol bo delal, drugac pa ne. ampak gf4mx majo v gpuju samo enga, en bi mogu bit potem zunanji. to pa hitr ugotovis :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Dr Evil ::

Sam sem imel mx 440 in mi je delalo prvi dan brez problema.Sedaj imam MSI 4200Ti in dela prav tako od prvega dneva ok. Večina,ki imate probleme z TVout se vam je verjetno nekaj zapletlo pri kablu in konektorih tak kot mojemu prijatlu na mx 420.Signal mora it v TV ,torej IN. Zgodi se tudi ,da je signal speljan na napačne pine.Ko boste imeli to prav priklopljeno potem se vam bo v driverih tvout opcija kar sama ponujala.

:D

BetMaN ::

Product overview:
Dual 350MHz RAMDACs with crisp and clear image quality at 2048x1536 resolution at 75Hz refresh
To po moje pomeni da sta dva RAMDACa al moram odpret škatlo in pogledat "v živo"

BetMaN ::

problem ne sme biti v kablih ali priklopu...
poskusil sem priklopiti na vcr in tv,
poskusu sem z svideo kablom in kompozitnim kablom
če bi pini bli narobe zvezani, potem sploh ne bi bilo slike na TVju, al se pa motim...

še idej prosim - men se zdi da sem vse svoje že izčrpal

Dr_M ::

ce je tako, potem bi pa mogl delat :) :)
razn ce nimas ksno xy firmo...tm se pa use zivo lohk zgodi :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Dr Evil ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Dr Evil ()

BetMaN ::

na omenjenem forumu ni ravno podobna stvar...
moj problem je v tem, da WinXPPro ne zaznajo da je na TVout kaj priklopljeno...
polna oznaka kartice je Inno3d tornado geforce4 440mx 8xAGP

Dr Evil ::

Kot sem napisal.Imel sem tudi geforce 4 mx 440 64mb z tv-out pa mi je nview delal brez problema.Firma pa je bila Gainward.
Pomojem imaš ist problem kot moj prijatelj z mx 420.Samo jaz in on ne vema več kako je porihtal.Pač preizkusi vse gonilnike in predvsem kabel ter Tv.Aja povej mi še če je to star TV ali nov? :)

BetMaN ::

TV je starejšega tipa... ima pa scart vhod...
kot sem rekel sem probal tudi preko vcr, ki pa je novejši tip in ni nič pomagalo...
prej sem imel ATI allinwonder in je delala brez problemov

BetMaN ::

naj mi nekdo vsaj namigne - a bi morala se pojavit slika že takoj ob vklopu in na monitorju in na teveju, če vse dela okey.
če je temu tako, je lahko potrebno nastaviti tudi kaj v BIOSu

BetMaN ::

naj tale topic ne zamre...
res me zanima, če ima kdo idejo kaj bi bilo lahko narobe - razen kartice same seveda

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BetMaN ()

BetMaN ::

Uspelo mi je izbrskati tole spodaj in mislim, da je moj problem ravno v tem...
seveda bom še preveril, vsekakor pa bi vas rad seznanil z možnimi problemi
torej:

Some early LX, BX and Via 133 motherboards do not meet the AGP specification, which means they do not supply enough power to the GeForce card. In the case of the LX and BX motherboards this is because they use linear voltage regulations which do not supply enough power. This can cause instability problems. It also appears that it can cause TV-OUT to stop working. Unfortunately the only way to see if your motherboard will work is to try it out, or ask if anyone has your motherboard and can successfully use the GeForce on it. It is also possible that a BIOS update will be able to fix this problem.

It seems that the GeForce2 does not have this problem because it uses a 0.18 micron architecture that requires less power. If your motherboard supports being able to increase the I/O voltage of the motherboard in the BIOS, you can also increase this value slightly to fix the problem.

jero_no1 ::

to je ful cudna stvar. sm tud jz meu probleme - sm kupu 2 mesca nazaj novga Inno GF4 MX440 64MB pa mi tud ni delala slika hkrati na TV in na compu pol sm pa z enmu kolegom zamenau za ene pol leta starga istega GF (le da je meu njegov sdr ram moj pa ddr - firma pa model pa ista) pa mi zdj na istem compu, istem TV-ju, z istimi kabli, istimi driverji dela vse brez problemov. zadeva je ocitno skoraj neresljiva.

CaqKa ::

probaj z malo novejšim tvjem.. tak da dobiš lepo signale pa da bo karta zaznala da je prikloplena na tv.

ZLOky ::

Mi je prijatelj povedal, da je rešitev naslednja:
Velja samo za tise, ki imajo poleg VGA izhoda še DVI izhod. Namesto, da imaš monitor priključen na VGA izhod, ga raje priključi preko DVI-VGA adapterja na DVI izhod. Potem boš imel sliko na monitorju in na TV. Deluje preverjeno na Inno GF4 MX440.

BetMaN ::

Poskusu sem kartico v treh različnih računalnikih na treh različnih tipih televizij - ZAMAN.
Poslušam ZLOKya in priklopim monitor na DVI izhod in stvarca res DELUJE...
ZLOKy: 1000x hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Geforce 4 mx 440 8x AGP nview problem

Oddelek: Zvok in slika
71351 (1201) Valentin
»

Zakaj mi na GeforceFX5700 ne dela TVOUT :( ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
513804 (3311) KTr1sk
»

uporabljate tv-out na vaši grafični@NVIDIA? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
505913 (4818) bbobst
»

TV-out istocasno

Oddelek: Kaj kupiti
292076 (1576) Kawl6
»

Kakšne izkušnje imate z GeForce4 MX 440?

Oddelek: Strojna oprema
141779 (1488) chucki

Več podobnih tem