» »

vga v scart

vga v scart

tec ::

Imam enga laptopa, preko katerega bi rad na TVju gledal filme. Pa me zanima, kje bi dobil, oz. kako se sploh rece pretvorniku, ki bi mi iz vga na laptopu naredil scart za na TV. Ce se da se ime trgovine, ki to prodaja.
Hvala

boštjan ::

pa maš sploh tv-out kje na prenosniku

[SkA] ::

tec ::

bostjan: Nimam tvout, samo vga izhod za monitor.

ska: Madona, tole pa ni tako poceni. Sem upal da obstaja kaksen majhen pretvornik za jurja ali dva. Za tako ceno, se mi ze bolj splaca nabavti divx player, komponento.

A ni nikjer nicesar, ki bi mi iz izhoda za monitor naredilo en cinch? Zvok bi potegnil iz blasterja in potem vse skupaj vstekal v scart prikljucek.

Azrael ::

Klik, samo ne vem kako se obnese v praksi (moram enkrat kupiti Scart konektor), če dela je to zelo poceni varianta.

LP, Azrael
Nekoč je bil Slo-tech.

[SkA] ::

Tec, v trgovini na žalost ne boš nič cenejšga najdu. Oziroma ne boš za par jurjov najdu. Sem že jaz leto dni nazaj poizkušal pa samo take konverterje prodajajo in mislim da še celo več ali man tega.

Kar se pa kablov tiče, sem tudi to gledal takrat in razmišljal.. malo sem sicer skeptik da se kulturno obnese, če ne bi bilo na trgu verjetno že polno takih kablov?

MiranR ::

Jaz pa imam taksen problem. Pretvorbo signla iz racunalnika, kjer im S-video izhod na star TV, ki se nima scart vticnice. Torej bi potreboval spremembo v "antenski signal". neke vrste modulator. Je kdo kje to zasledil, za kupiti.
Hvala, za vse ideje
leteti po zraku, brez motorja, to je neverjeten uzitek http://www.lcm-club.si/forum/ http://www.miklavz.com/forum/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963560874 (203) anjica
»

Povezava HDMI => SCART

Oddelek: Zvok in slika
139960 (3837) Yossarian
»

Povezava VGA na HDTV preko HDMI (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5219541 (9054) kozorog
»

zakaj ne kaze slike s PCja na TV?

Oddelek: Zvok in slika
245729 (4808) jamabama007
»

Radeon 9500 Pro TV - OUT (črno bela slika na TV)

Oddelek: Pomoč in nasveti
111113 (957) romario

Več podobnih tem