» »

Pywo é Wyno '04 @ Štajerska

Pywo é Wyno '04 @ Štajerska

CaqKa ::

Pivce in vince, da vam razvedri um, ter požene kri po žilah.
Tako je, v Mariboru pripravljamo srečanje Slo-techerjev ob pijački. Skupaj bomo poklepetali, ter računalnike dali za nekaj ur na stranski tir. Javnega linčanja moderatorjev ne bo; lahko se pa boste z njimi pomerili v hitrostnem srkanju vam ljube pijače iz hmelja ali pa grozdnih jagodic - seveda pod pogojem obojestranskega zanimanja.
Dobili se bomo na železniški postaji, nakar bomo odkorakali do pivnice Štajerc in sicer v soboto 21.2.2004, torej ob koncu srednješolskih in visokošolskih počitnic (začetek je pač treba nazdravit).

Vadit začnite že sedaj, da ne bo na kraju dogajanja kakšnih večjih izgredov - moderatorji bomo usmiljeni.
Oglejte si še:

Slo-Tech Pywo é Wyno 2003 (21.08.2003)
Pywo é Wyno '03 (18.08.2003)

Vidimo se v soboto 21.2.2004 ob 19h na železniški postaji v Mariboru
  • spremenil: Tomi ()

frenk ::

Če bo šu kdo z avtom z lublane al pa z gorenskega konca, pa če ma še kej placa nej mi sporoči:)

Dr_M ::

eh se ne splaca tok delec...:\
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

CaqKa ::

zadeva je prestavljena za en tedn kot ste verjetno nekateri že opazili v novici.
tak da to soboto ob 20h

Tero ::

Heh se mi je zdelo da sem že zamudo.. :D
Pridem 100%
:)
edit: ok samo jaz nea pijem alkohola ;)
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tero ()

BigWhale ::

Ja kaksen stajerc pa si, ce ne pijes alkohola?!

? Jaz ? Hm, priseljeni :P

Midva z Gaby se najbrz kaj oglasiva... :)

ali3n ::

Zenkrat mi še nekaj hodi navzkriž - upam da jutri pošlihtam stvari in da pridem gor pogledat...

Midva z Gaby se najbrz kaj oglasiva... :)

fino, da vidmo mamo....
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

jRk0 ::

Le toliko glejte, da ne bo kdo kaksnega Warez-a prinasal :>
Bo jrk0 tudi tam in bo siba pela :D
You fuck up once, you loose two teeth.

frenk ::

a ma mogoče kdo z lublane/gorenjska kaj placa v prtlažniku?...kok pa pride vlak v obe smeri?

CaqKa ::

mislim da je vlak v eno smer 3000 sit.. samo tisto je ics.. tak da bo toti vlak moral prit ceneje v eno smer.

DjTonic ::

uu zanimiva dogodivščina 8-O. Morda kaj uletim tja, če ne bom šel na en lan. Bad je edino to, da bom z avtom in ne bom smel pit. Edino če kdo pozna kakšnega dobrega Police Man-a :D.


Glede prevoza pa je sigurno najceneje navaden vlak, je pač treba v zidanem mostu prestopit.

CaqKa ::

ta prevoz ki sem ga jaz podal mislim da nima prestopa

Double_J ::

Ko bo kej v LJ pa pridem.

Ampak Slovenske železnice so pa podn. Ne morejo objavit cenika na netu? Dejansko ga namreč ni.
Dve šivanki...

Ziga Dolhar ::

Double_J: če se ne motim, sem zadnjič videl cenik za ICS ... če ti to kaj pomaga :-).
https://dolhar.si/

cryptozaver ::

Hmmm ...pustili racunalnike ob strani... O cem se boste pa slo-techovci pogovarjali? O lanski letini ameriskih borovnic hehe??

kuglvinkl ::

Pridi pa boš videl. ;)
Your focus determines your reallity

Mercier ::

Neko (malo večjo) malenkost sem nameraval v MB naložit in seveda prit na pifce. Ampak ne bi mogel nazaj. Moj avto nea zdere taki klanec.

Pa naslednjič v LJ. Bom doma en sok spil na dolgo delovanje Slo-Techa. Uživajte!

ali3n ::

mene ne bo; na Trojanah je menda cela štala... nimam ambicij preživet pol noči na cesti... pa drugič :-)
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

CaqKa ::

nihče ni prišel. sem čakal do 20:15.
verjetno je vreme krivo.

Tero ::

LOL jaz sem hoto prit, ravno sem se odpravljal, pa me je nekaj mati rabla pa sem pol pozabo..
Torej Caqka si sam tam stal??:D
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

CaqKa ::

nihče ni prišel. sem čakal do 20:15.

Torej Caqka si sam tam stal??

ne... blo je še nekaj turistov in brezdomcev.

ali3n ::

lol.. sorry.. :-(
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Tilen ::

CaqKa, wid je še bil menda :) je bil zlo zagrizen po telefonu tezil 100 na uro ce grema na kolodvor :) :) sam pol ne vem ce je sal menda je bil :>
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

T(he) Boss ::

@CaqKa: Lahko bi priso v stajeca pogledat, midva z bratrancem sma te cakal. Pa sem ti reko, da pridem, pa mi nisi verjel.:\

CaqKa ::

baje je štajerc ob sobotah odprt samo do desetih. jaz sem pa imel total premočene teniske od tistega čakanja tam... tak da sem najprej šel domu nakar je pa že blo brezupno it v štajerca ker so itak že vsi šli. sej bomo ponovili.

Tilen ::

widek je tudi sal direkt v stayerca :) naslednic se treba res konkretno zmenit da bi nas vsaj nekaj prislo :) CaqKa kaksni so plani ce bi jih recimo prislo 30 vceraj?Kje v stajercu pa bi pol bli ?:)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

T(he) Boss ::

Hja, stajerc je res odprt samo so 22h, to je malo problem. No, notri pa je veliko placa, samo mogli bi se zmenit, da ne bomo nic jedli.>:D

CaqKa ::

sej nima veze.. bi že šli kam dalje.. to da bi jih pa 30 prišlo pa se ni blo za bat.. nekje 15 vsega skupaj je bilo takih ki so rekli da bodo prišli.. tako da sem itak pričakoval samo nekje 7 ljudi vsega skupaj.

Barakuda1 ::

Takšna na hiter skup spacana srečanja se po navad ne obnesejo.

Mrbit, bi blo mal za "kopirati" kakšno srečanje klepetalcev.

Osebno vem, da so sposobni sloveski chetarji skup zbobnat na zabavi (žurki) tud po 100 in več klepetalcev.
Sam prav se je potrebno organizirat.:)

Tilen ::

Se strinjam glede dobre organizacije, bum v zadnjih 2-3 dneh ni idealen.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

CaqKa ::

tak mimogrede.. tale tema obstaja že slab mesec.

Tilen ::

se oproscam :) bom si vzel cas in se koga vzel zraun ko boste se dogovorili za naslednji datum. Upam da bo tudi vreme po godi :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

jRk0 ::

jaz nisem mogel nikamor. Na cesti je blo 20cm snega in v dolino bi se prisel, samo pol domov vec ne bi mogo do jutra, ko so pluzli... ker doli po ravnem bojda so spluzli, v hrib pa ne:) razen ce bi mi foter rav4 posodo, to pa ne vem ce bi se zgodlo ob takem vremenu ..


treba ponovit!
You fuck up once, you loose two teeth.

frenk ::

dejmo počakat da tale sneg skopni in grejo temperature nad nulo, pol dejmo pa hkrati organizirat v ljubljani in mariboru:)

T(he) Boss ::

Pa video konferenco naredit :D

frenk ::

to sm že premišleval ampak nimaš broadband povezave...edin če ma kdo umts>:D

T(he) Boss ::

Lahko pa smo pri kom doma, ki to ima :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ona - on - mi daš številko? ;) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1259751 (5943) vrtnyka
»

4.999.999 obisk na ST presežen in zabeležen

Oddelek: Loža
141064 (727) mare_

Več podobnih tem