» »

Outlook 2003: backup e-mailov

Outlook 2003: backup e-mailov

Alen T 1978 ::

Matr! Pri Microsoftu so naredil pravo znanost z Outlookom. Ene sto miljonov miljard jurjev ukazov8-O . Rad bi naštimal, da ni avtomatsko vsak e-mail, ki ga pogledam, shrani v backup nekam drugam kot v defaul direktorij/file. Pa ne najdem. Naj mi kdo pomaga.

Caligula ::

Geniesoft ima odlicen program outlook express backup. Vse lepo samodejno, se lahko das v EXE file, ki ga potem na masini samo poklikas in avtomatsko lepo obnovi vse na katerikoli masini pac poklikas tist EXE file.,.. lahko paswordas,.. je pa placljiv tako, da si lahko probas najti tudi "rozico".
Lahk dolocas kaj naj shrani ali obnovi-se IE favoritse pa CISTO vse internetne nastavitve in racune.

Skratka ce das na novo OS gor sam tist poklikas pa mas spet lepo internet ze nastiman,.. skratka super zadevca.

Alen T 1978 ::

Sem inštaliral rožico. Vse štima razen tega, da ne morem obkljukat kvadratka za arhiviranje e-pošte. Druge lahko, te pa ne. Se ti morda sanja zakaj?

Caligula ::

Pojma nimam

Probaj restartat PC.

Pa a si kaj razstelal, ko si probal sam arhivirat zadeve pred instalacijo tega?
Probaj dolocit, da ti EXE file naredi.

Aja, pazi , da shranis oba fila-tudi tisti mali text doc, ki ga naredi zraven, ker ga bo rabil za odpakiranje in obnovitev

Alen T 1978 ::

Ma stupid oba! Ti si spregledau da mam 2003, jst pa da mi svetuješ Express verzijo. He-he. Kera bedna fora. Bom posadu ta pravo rožco - ma dau pol delal. Čene grem kakat pa vse igrače sabo... pa nikol rite ubrisat...:))

Alen T 1978 ::

S šalo na stran. Sem si instaliral "Genie Backup Manager 4.0" verzijo tako, da sedaj stvar dela. Cool stvarca. Hvala

Caligula ::

No, samo da dela. Pa ne pozabi res shrant obeh filov. Tko glavnega kot unega malga textovnega. Rabi tadrugega, da identificira taglavnega. Skratka mej ju v skupnem folderju shranjenega. To govorim za tisto opcijo, ko izberes, da ti da kar v EXE file. Ta je meni najbolj vsec.

Cokolesnik ::

Backup mailov iz Outlooka pa res ni problem: eno samo PST datoteko, ki vsebuje maile, kontakte, pravila in še kaj, posnameš na cd ali drug zanesljiv medij, to pa je tudi vse. Le računov ti ne bo shranilo.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Caligula ::

Meni se racunov nikoli ne da na novo nastavljat :D
Pa nasploh mam rad da sam dvakrat kliknem pa mam backup vsega. Pol pa sam EXE file poklikas pa mas vse skupaj lepo backupano. Se IE favorites,..

Skratka v preprostosti tici zajec. Sej tisto ni tezko ampak to je se lazje pa se hitreje.
Pa se enkriptiras lahko brez tezav.
0:)

Alen T 1978 ::

Juras, zdej se ti bom malo zameril:8) : med iskanjem neke druge funkcije (sem še čisto zelen glede Outlooka) sem čisto slučajno našel, to kar sem na začetku spraševal. Z miško (desni klik) klikneš na Personal Folders\Inbox, klikneš na Properties, greš na jeziček AutoArchive in to je to. Pizda, jest sem se pa matral z meniji in podmeniji in pod-podmeniji in ne vem s čim vse še.

Samo nič se bat; mi je "Genie Backup Manager V4.0 Tools" bolj všeč, ker ti še cel kup ostalih stvari avtosejva, pa še bolj logičen in preprost je. Tko da ostajam pri GenieBMT4. Še enkrat hvala.

Caligula ::

Ful ful si se mi zameril :D

urarrr ::

Uporabniki Microsofta imaj free pomoč pri bilokateri zadevi katera je povezana z njihovimi programi. Če nisi legalen uporabnik, najdi nekoga ki je in bo klical nabesto tebi. Stvar se reši v par minutah...

LP Uarrr


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Backup app?

Oddelek: Programska oprema
372430 (1594) imagodei
»

Backup datotek na server v omrežju

Oddelek: Programska oprema
161898 (1748) urbybaby
»

Problem z programi za arhiviranje in backup

Oddelek: Programska oprema
52392 (2244) boula
»

ARhivirat maile

Oddelek: Pomoč in nasveti
8843 (764) pviran3
»

Kam Outlook shranjuje osebe, ki jih imaš v imeniku ter e-maile...

Oddelek: Programska oprema
81917 (1822) Caligula

Več podobnih tem