» »

Daljinec za računalnik

Daljinec za računalnik

Skipper ::

A kdo ve kje bi dobu kak poceni daljinec z infra rdečim sprejemnikom na USB in samim daljincem, ki dela na večini vseh uporabnih programih za multimedijo (winamp , powerDVD, media player, ...) ???

TNX

matic ::

Na netu nekej sem ze neki casa najdu kako si sam nardis IR sprejemnik in ga lahko sprogramiras na katerikoli dalnija od TV/radia/vadeva! Ce znas spajakat itd veselo na delo.. vsi elementi ne pridejo cez 2000, mas pa tut na netu zraven ze plugin za winampa! pa tut na winamp strani je gor.. search ce te zanima! :D

TylerDurden ::

Sam sestavis IR reciver cca. 700 SIT, pa mazneš daljinc v dnevni sobi pa mal softwera pa dela. Klik!

Mitja 34 ::

Click here !



mitja34 :)

matic ::

No evo ti odgovor podrobenjsi mas! Ceno pa tut! :D

Ej kje ste dobili IR recivier? Na roški ga pred 1 letom niso mel, pa sploh ga niso mel.. od takat sem pol nehu iskat ceprov so pol rekl da bodo dobil 1x v "kratkem"

TylerDurden ::

Na roški HTE ali pa za bežigradom IC, oboji majo pa istega, and BTW, raje si omisli zadevo na žico, ker WinLIRC ni 100%, morš met ful srečo z daljincem, men en dan dela, pol pa spet ne itd... sej možno da je tut SImensov IR reciver kriv, ampak mislim da je fora v daljincih, ker folk na netu uporablja ene par klasičnih daljincev, pa moj ni med njimi.

whatson ::

IR recivier dobiš v Conradu... cene ne vem točno...

btw... obstaja WinAmpov IR plugin!:)
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

mmisv ::

kul stvar. jest bom tut to meu
Čist trivialna stvar...

PRiMoZ- ::

a mi lahko kdo prosim točno pove, kje lahko kupim vse dele, pa kakšne 0:)

mmisv ::

primoz! učer sm biu u HTE-ju na roški u lj pa sm kupu sam uno sprejemno ir diodo pa konektor za com port. oboje me je prišlo 220 sit.
seznam stvari, ki jih potrebuješ pa dobiš na eni od strani (linki so par postov višje).
Čist trivialna stvar...

McHregec ::

Na www.alienworld.org ti piše prav vse :D
Destroyer Of The Worlds.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napihnjeni kondenzatorji.

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
162482 (2193) Pyr0Beast
»

Kje se da kupiti...

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
192058 (1833) Tito
»

koliko ima domet vaš daljinec?

Oddelek: Pomoč in nasveti
141203 (974) KontraCepec
»

Daljinec za ručunalnik

Oddelek: Strojna oprema
354347 (3313) msmiha
»

Modre LED-ice!!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
261766 (1328) Bungee-

Več podobnih tem